Namai

Pižamos, tinkančios pavasariui

pižamosPavasaris – puikus metas ne tik išsivalyti mintis, bet ir atnaujinti garderobą. Dažniausiai pavasarį atgimstant visai gamtai, natūraliai atgimti ir pasigražinti nori ir žmogus. Puikus pavasarinis pirkinys gali būti pižama. Pavasarį norint atsinaujinti garderobą, norisi ir naujos pižamos. O kaip gi, juk šiltas miegui skirtas drabužis, kurį vilkite žiemą, šiltoms pavasario naktims jau nebetinka.

Jeigu ir Jūs ieškote, kokią pižamą įsigyti, pats laikas susimąstyti apie pižamos paskirtį. Kaip žinia, dažniausiai pižamos, skirtingai nei apatinis trikotažas ar maudymosi kostiumėliai, naudojamos ne tik pagrindinei funkcijai. Žinoma, pižama pirmiausia yra miego drabužis, bet daugelis pripažins, kad ji tampa puikiu apdaru namuose savaitgaliais ir darbo dienų vakarais, kai norisi paslampinėti namuose patogiai apsirengus.

Todėl renkantis pižamą svarbiausias kriterijus turėtų būti medžiagos kokybė. Kartais internete galima pamatyti įvairių pižamų išpardavimų, kurių pavasarį ypač padaugėja, tačiau siūlome jiems nepasiduoti. Pigi prekė ne visuomet reiškia gerą kokybę, todėl geriau rinktis ne kainą, o pižamos sudėtį. Geriausia rinktis natūralius ir patikimus audinius. Visuomet daug dėmesio skirkite pižamos sudėčiai. Geriausia ten rasti medvilnę, elastaną, likrą ir kartu kuo mažiau viskozės ar sintetikos.

Tik išsirinkus tinkamos medžiagos pižamą, galima galvoti apie jos stilių, spalvas ir kitas detales. Tada jau galite rinktis pižamos tipą. Jei norite patogios ir jaukios pižamos, naudinga rinktis dviejų dalių miegojimo komplektuką iš marškinėlių ir kelnių. Dažniausiai tokie miego drabužiai itin patogūs ir patikimi, nes juos galite vilkėti ne tik miego metu, bet ir pusryčiaujant ar geriant kavą ryte bei jaustis patogiai.

Tačiau renkantis pižamą pavasariui svarbu atminti, kad naktys šyla ir miegoti su šiltais drabužiais gali būti karštą. Todėl naudinga rinktis kiek atviresnes pižamas. Puikiai tinka maikutės ant petnešėlių ir šortukai. Tai puikus pasirinkimas, nes miegoti patogu, pižama nevarpo Jūsų judesių ir su tokia pižama per daug nesukaisite naktį.

Tačiau pižamų pardavėjai išskiria ir dar vieną populiarų pižamų tipą. Ypač atėjus pavasariui merginos ir moterys pradeda ieškoti seksualių ir gundančių miego drabužėlių. Nėriniuotos ir atviros pižamos pavasarį itin populiarios. Jei ieškote kažko išskirtinio, dar neišbandyti, norite pradžiuginti savo mylimąjį ir puikiai atrodyti net naktį – seksualios pižamos ir komplektukai gali būti puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *