Stilius

Seksualūs apatiniai: kaip išrinkti ir kada juos dovanoti moteriai?

apatinis trikotažas

Seksualūs apatiniai yra viena populiariausių dovanų, kurią vyrai įteikia savo širdies damoms. Kita vertus, tai viena dažniausiai grąžinamų prekių, nes riteriai blizgančiais šarvais dažnai „prašauna“ pro šalį. Taigi, kaip išrinkti apatinius moteriai, kad ji jais džiaugtųsi ir puoštųsi? Kada seksualius apatinius galima dovanoti, o kada išmintingiau susilaikyti?

Apatinius teks vilkėti moteriai

Kiekviena moteris turi vienokių ar kitokių priekaištų savo kūnui: tai krūtinė per maža, tai pilvas per didelis, tai ant šlaunų celiulitas visą vaizdą gadina. Ir nors vyrai kartais šių dalykų visiškai nesureikšmina ar net nepastebi, moteris patiria didelį diskomfortą, ieškodama kasdieninių apatinių, kurie padėtų šiek tiek pakoreguoti problemines vietas. Tad savaime suprantama, kad dailiosios lyties atstovė, išpakavus dovaną ir radus itin atvirus ir mažai ką pridengiančius apatinius, nelabai apsidžiaugs ir nesijaus gerai juos demonstruodama. Vyrų ir moterų suvokimas, kas yra seksualu, skiriasi. Jei vyrams seksualūs apatiniai – tai nėriniai, iš liemenėlės besiveržiančios krūtys ir užpakaliuką atidengiančios kelnaitės, tai moterys pirmenybę teikia klasikai – liemenėlei, kuri pakeltų ir gražiai suformuotų krūtinę. Kelnaitėms, kurios būtų patogios.  Žinoma, nėriniai, kaspinėliai ir įvairūs papuošimai patinka daugeliui moterų, nes jie apatiniam trikotažui suteikia daugiau seksualumo. Visgi, nusprendus antrajai pusei dovanoti seksualius apatinius, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kas guli jos apatinių stalčiuje, kokį apatinį trikotažą ji mėgsta ir pan. Seksualūs apatiniai turi ne tik džiuginti akis ir jaudinti, jie turi suteikti moteriai pasitikėjimo savimi. To tikrai nebus, jei ji juose jausis nepatogiai.

Kitas svarbus momentas – nepirkite apatinių „iš akies“, labai tikėtina, kad neišrinksite tinkamo dydžio. Tad reiktų pirma išsiaiškinti savo mylimosios krūtinės ir klubų apimtį.  Tai padaryti nėra sudėtinga, tiesiog pažiūrėkite į etiketes ant apatinio trikotažo jos stalčiuje.

Galiausiai, kada moterims galima dovanoti apatinius, o kada geriau tokius planus nukelti ateičiai, juk seksualūs apatiniai išties labai intymi dovana?  Jei su mergina susitikinėjate palyginus neseniai, sprendimas dovanoti seksualius apatinius nėra pats išmintingiausias, nes galite ją tiesiog įžeisti arba papiktinti, kad nesugebėjote išrinkti jos dydžio. O štai, jei su žmona ar mergina gyvenate jau ne vienerius metus, vienas apie kitą viską žinote, seksualūs apatiniai – labai pikantiška dovana, kuri gali suteikti daugiau spalvų miegamajame.

Stilius

Didžiausios apatinių vilkėjimo klaidos

apatinis trikotažas

Visos esame girdėjusios apie etiketo taisykles. Kaip bendrauti per įvairius oficialius renginius, priėmimus. Kaip elgtis su aukštesnio rango asmenimis. Kada, apie ką ir su kuo galima kalbėtis. Kaip deramai elgtis prie stalo, užkandžiaujant ar gurkšnojant gėrimus. Ką galime sau leisti vienoje ar kitoje vietoje, renginyje. Ir žinoma, kada ir ką dera ar nedera vilkėti. Viskas būtų puiku, bet gana dažnai moterys, merginos pamiršta, kad apatinis trikotažas taip pat turi savo vilkėjimo taisykles, kurias pažeisti galime leisti nebent paauglėms. „Kokios tos taisyklės?“ pasiteirausite. Taigi.

Šiltojo sezono metu tiek gatvėse, tiek įvairus pobūdžio renginiuose ar asmeninėse šventėse vis dar pasitaiko merginų, vilkinčių rūbus atvirais pečiais ar visa viršutine dalimi ir vilkinčios tai su permatomomis petnešėlėmis. Tai atrodo neestetiškai, nes permatomos petnešėlės vis tik yra labai gerai matomos. Jeigu vilkite atvirus rūbus, tuomet jūsų apatinis trikotažas turėtų būti be petnešėlių arba tiesiog turėtumėte jas nusegti. Prie itin atvirų rūbų galite rinktis silikoninę liemenėlę.

Rūbai iš po kurių matosi apatinis trikotažas, jo detalės (petnešėlės, susegimai, nėriniai) nėra gero skonio pavyzdys. Tai pateisinama muzikos festivalyje ar paplūdimyje.

Labai dažnai pasitaikanti klaida vasaros sezono metu – baltos kelnės ir baltos apatinės kelnaitės. To jokiu būdu negalima daryti. Po baltais lengvai peršviečiamais rūbais vilkimas tik kūno spalvos apatinis trikotažas.

Grubi klaida ir juoda liemenėlė po balta palaidinuke. Jeigu kažkada toks derinys netgi buvo madingas, tai šiuo metu taip nebėra.

Viena iš nemaloniausių, labiausiai atstumiančių klaidų – apatinis trikotažas, tiksliau kelnaitės, išlendančios virš šortukų, kelnių juosmens. Ypač jeigu juosmuo žemintas. Pasilenkus išlendantis kelnaičių pakraštys ar siaurikių juostelė itin neestetiškas vaizdas, todėl pasistenkite to išvengti. Tegul jūsų apatinis trikotažas būna pritaikytas tokiai aprangai (pvz. kelnaitės žemintu juosmeniu).

Visada atkreipkite dėmesį į dydžius. Per mažas apatinis trikotažas ne tik sukels nemalonius pojūčius, bet ir sugadins patį geriausią aprangos derinį. Per mažos kelnaitės suformuos „dvigubą“ užpakaliuką, o per maža liemenėlė suspaus ir vulgariai išsprogins krūtinę.

Taigi, apatinis trikotažas, svarbi mūsų aprangos dalis, todėl pasistenkime jį vilkėti taisyklingai.

Namai

Pižamos, tinkančios pavasariui

pižamosPavasaris – puikus metas ne tik išsivalyti mintis, bet ir atnaujinti garderobą. Dažniausiai pavasarį atgimstant visai gamtai, natūraliai atgimti ir pasigražinti nori ir žmogus. Puikus pavasarinis pirkinys gali būti pižama. Pavasarį norint atsinaujinti garderobą, norisi ir naujos pižamos. O kaip gi, juk šiltas miegui skirtas drabužis, kurį vilkite žiemą, šiltoms pavasario naktims jau nebetinka.

Jeigu ir Jūs ieškote, kokią pižamą įsigyti, pats laikas susimąstyti apie pižamos paskirtį. Kaip žinia, dažniausiai pižamos, skirtingai nei apatinis trikotažas ar maudymosi kostiumėliai, naudojamos ne tik pagrindinei funkcijai. Žinoma, pižama pirmiausia yra miego drabužis, bet daugelis pripažins, kad ji tampa puikiu apdaru namuose savaitgaliais ir darbo dienų vakarais, kai norisi paslampinėti namuose patogiai apsirengus.

Todėl renkantis pižamą svarbiausias kriterijus turėtų būti medžiagos kokybė. Kartais internete galima pamatyti įvairių pižamų išpardavimų, kurių pavasarį ypač padaugėja, tačiau siūlome jiems nepasiduoti. Pigi prekė ne visuomet reiškia gerą kokybę, todėl geriau rinktis ne kainą, o pižamos sudėtį. Geriausia rinktis natūralius ir patikimus audinius. Visuomet daug dėmesio skirkite pižamos sudėčiai. Geriausia ten rasti medvilnę, elastaną, likrą ir kartu kuo mažiau viskozės ar sintetikos.

Tik išsirinkus tinkamos medžiagos pižamą, galima galvoti apie jos stilių, spalvas ir kitas detales. Tada jau galite rinktis pižamos tipą. Jei norite patogios ir jaukios pižamos, naudinga rinktis dviejų dalių miegojimo komplektuką iš marškinėlių ir kelnių. Dažniausiai tokie miego drabužiai itin patogūs ir patikimi, nes juos galite vilkėti ne tik miego metu, bet ir pusryčiaujant ar geriant kavą ryte bei jaustis patogiai.

Tačiau renkantis pižamą pavasariui svarbu atminti, kad naktys šyla ir miegoti su šiltais drabužiais gali būti karštą. Todėl naudinga rinktis kiek atviresnes pižamas. Puikiai tinka maikutės ant petnešėlių ir šortukai. Tai puikus pasirinkimas, nes miegoti patogu, pižama nevarpo Jūsų judesių ir su tokia pižama per daug nesukaisite naktį.

Tačiau pižamų pardavėjai išskiria ir dar vieną populiarų pižamų tipą. Ypač atėjus pavasariui merginos ir moterys pradeda ieškoti seksualių ir gundančių miego drabužėlių. Nėriniuotos ir atviros pižamos pavasarį itin populiarios. Jei ieškote kažko išskirtinio, dar neišbandyti, norite pradžiuginti savo mylimąjį ir puikiai atrodyti net naktį – seksualios pižamos ir komplektukai gali būti puikus pasirinkimas.