Laisvalaikis, Stilius

Sužadėtuvių diena: ko nevalia pamiršti

sužadėtuvių žiedai

Esate visiškai tikri, kad suradote savo antrąją pusę, kuri jums yra skirta ir su kuria jūs norėtumėte nugyventi visą savo gyvenimą? Jūs norėtumėte pasipiršti? Tačiau jaučiate labai didelį jaudulį, nerimą ir stresą, nes nežinote nuo ko turėtumėte pradėti ir kaip galėtumėte suorganizuoti nepamirštamas ir nepriekaištingas sužadėtuves? Jei taip, visų pirma jūs turėtumėte nusiraminti ir pagalvoti apie tai, kad svarbiausia sužadėtuvių metu – nuoširdumas ir meilė. Svarbiausia, kad savo antrosios pusės rankos jūs prašytumėte būdami visiškai atviri ir darydami tai visiškai nuoširdžiai. Kita vertus, natūralu, kad jūs galite norėti pasirūpinti išskirtiniais sprendimais, kurie atimtų žadą ir suteiktų daug nepamirštamų teigiamų emocijų. Todėl visuomet galite pasinaudoti internetu ir peržiūrėti daug naudingų patarimų.

Kaip bebūtų, pirmiausia jums reikėtų pasirūpinti sužadėtuvių žiedais. Tai lengviausia padaryti pasinaudojus specializuotomis elektroninėmis parduotuvėmis. Ir taip, jūs supratote teisingai – jums tikrai nėra būtina keliauti į fizines juvelyrikos parduotuves, kad galėtumėte įsigyti sužadėtuvių žiedus. Vietoje to, jūs galite sutaupyti kur kas daugiau savo laiko ir sužadėtuvių žiedus įsigyti internetu. Dabartinėje juvelyrinių dirbinių rinkoje veikia ne viena internetinė parduotuvė, pvz., premiere.lt/vestuves/suzadetuviu-ziedai, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga pasirinkti sužadėtuvių žiedus, kurie ne tik tobulai atitiktų jūsų lūkesčius, tačiau taip pat ir jūsų antrosios pusės skonį. Pastarasis sprendimas yra labai lengvai pritaikomas ir bandant pasirūpinti bet kuriais kitais klausimais. Todėl jei jūs nepamiršite pasinaudoti internetu, jums turėtų būti gerokai lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Bet kuriuo atveju, kai yra kalbama apie sužadėtuves, turėtų būti kalbama ir apie sužadėtuvių šventę, pvz., pramogas, restoraną ir kt. Todėl jei jūs norite, kad sužadėtuvių diena būtų nepamirštama ir jūsų būsima žmona liktų labai nuoširdžiai nustebinta ir pradžiuginta, pasistenkite tinkamai apgalvoti net ir pačias smulkiausias detales, tokiu būdu užtikrindami, kad sužadėtuvės eisis labai sklandžiai. Taigi, kuo anksčiau pradėsite planuoti, tuo jums bus lengviau pasirūpinti visais svarbiausiais klausimais. Visų svarbiausia orientuotis į kokybę ir originalumą. Tuomet sužadėtuvės taps nepamirštamos.

Įvairūs, Laisvalaikis

Auksinės vestuvės: kuo nustebinti tėvelius?

apdovanojimų statulėlėsPragyventi santarvėje 50 metų – šiais laikas gana retas dalykas, todėl kiekviena pora, sulaukusi tokios gražios vedybų sukakties, nori ją bent simboliškai paminėti artimiausių žmonių rate. Žinoma, ši šventė neapsieina be dovanų, tačiau, ką padovanoti žmonėms, kurie per tokius ilgus bendro gyvenimo metus praktiškai viską „užgyveno“? Jei ir jūsų tėveliai netrukus švęs auksines vestuves, siūlome kelias originalias dovanų idėjas, kurios tikrai pravers, jei dar nesugalvojote, kaip nustebinti tėvus.

Žinoma, ši sukaktis ypatinga ir tėvams, ir jų vaikams, todėl dovana turi būti asmeniška, ilgaamžė ir turėti prasmę. Šiuo metu itin mėgstamos įvairios apdovanojimų statulėlės. Taigi, kodėl tėvams nepadovanoti „Geriausių visų laikų tėvelių“ statulėlės? Ant apdovanojimų statulėlės taip pat galima užrašyti ir prasmingus žodžius ar padėkos tekstą, kuris tėvams paglostytų širdį. Apdovanojimų statulėlės gali būti pagamintos iš stiklo, metalo, medžio ar net akmens.  Kadangi auksinių vestuvių sukaktis simbolizuoja darnius ir tvirtus santykius, galite rinktis medžio ir metalo duetą. Tai dvi tvirtos ir vieną kitą idealiai papildančios medžiagos.

Jei apdovanojimų statulėlės jums ne prie širdies, galite rinktis kitą variantą – plaketę. Tai medinė lentelė su auksinės spalvos metaliniu paviršiumi, ant kurio lazerio pagalba gali būti preciziškai išraižyta padėka ar palinkėjimas.  Plaketę galima kabinti ant sienos, pastatyti ant lentynos ar kitoje puikiai matomoje vietoje. Lazeriu taip pat graviruojami veidrodžiai, tačiau ant veidrodinio paviršiaus galima graviruoti ir nuotraukas. Taigi, kodėl šalia palinkėjimo neišgraviruoti jūsų šeimos gražiausios nuotraukos, kur esate visi kartu. Labai žavi ir šilta idėja, kuri tikrai nustebins jūsų tėvus.

Tiesa, jei tėvų auksinių vestuvių metinių šventė jau visai netoli ir galvojat, kad tokiai dovanai nebėra laiko, labai klystate.  Dalis įmonių vienetinius apdovanojimus padaro vos per dieną ar kelias. Be to, suderinti visas detales ir pateikti užsakymą galite ir internetu. Labai patogu nuolatos skubantiems ir laiko neturintiems žmonėms.  Nustebinkite savo tėvelius išskirtine dovana, kuri jų akis ir širdis džiugins iki deimantinių vestuvių!

Daugiau dovanų idėjų Gravideja.lt tinklalapyje.

 

Įvairūs, Laisvalaikis

Kas geriau pasirūpins švente: vestuvių vedėjai, muzikantai ar DJ`us?

vestuvių vedėjaiJei organizuojate didelę ir svarbią šventę, tokią kaip vestuvės, išleistuvės, jubiliejus ar krikštynos, turbūt pirmiausia, apie ką pagalvojote, tai kas pasirūpins sklandžia renginio eiga. Iš tiesų tai kone svarbiausias kriterijus, organizuojant šventę, nuo kurio ir priklausys, šventė bus pavykus, ar ne. Organizuojant privačias šventes, tokias kaip vestuvės, dažniausiai ieškoma žmonių, kurie galėtų linksmai ir profesionaliai pasirūpinti vakaro eiga. Pastaruoju metu galima rinktis tarp trijų skirtingų variantų: muzikantai, vestuvių vedėjai ir DJ`us?

Muzikantai šventėje – atgyvena?

Ankščiau niekas neįsivaizdavo smagių vestuvių be muzikantų, kurie visą vakarą gyvai dainuoja linksmiausias dainas ir kviečia šventės svečius į šokių aikštelę. Kiek vėliau, kai atsirado galimybė privačioms šventėms pasisamdyti ir profesionalius vestuvių vedėjus, muzikantai tapo ne toks populiarus apsisprendimas. Visgi, jeigu organizuojate šventę, kurioje norite, kad skambėtų gyva muzika, šventės svečiai būtų kalbinami, šokdinami, o visą naktį skambėtų geriausi lietuviški šlageriai, Jūsų šventėje tikrai pravers muzikantai. Dažniausiai jie pagyvina vakarą ir įneša jam daugiau malonių emocijų. O jei dar sugeba linksmai papokštauti ir vieną kitą žaidimą pasiūlyti svečiams – šventės sėkmė garantuota.

Vestuvių vedėjai užtikrina profesionalumą

Visgi, kai kurie švenčių organizatoriai sako, jog muzikantų samdymas šventėje ne visuomet pasiteisina. Esą Lietuvoje nemažai muzikantų yra mėgėjai, todėl ne visuomet pateisina užsakovų lūkesčius. Pavyzdžiui, jei organizuojama didelė kad ir privati šventė, tokia kaip vestuvės, norisi, kad visi svečiai jaustųsi maloniai, būtų pastebėti ir mėgautųsi vakaru. Dažniausiai tuo ir gali pasirūpinti vestuvių vedėjai. Tai dažniausiai profesionalai savo srities atstovai, kurie nedainuos, tačiau pasirūpins vakaro eiga, užduotimis, visais reikalingais žodžiais ir taip užtikrins, kad šventė vyktų sklandžiai. Jums nebereikės apie nieką galvoti ir jaudintis. Juk jauniesiems tai svarbiausia gyvenimo šventė, norisi ja pasimėgauti.

Jaunimo linksmybėse populiarėja DJ`ai

Pastebima tendencija, jog vis dažniau vestuvėse tradicinius muzikantus pakeičia dar vienas vestuvių vedimo variantas, kuris gali būti puikiu kompromisu. Tai DJ`aus ir vestuvių vedėjo tandemas. Dažniausiai vestuvių vedėjai su DJ`ais pasirūpina ne tik ta vakaro dalimi, kuomet visi prie stalo žaidžia žaidimus, galvoja tostus jauniesiems ir dalyvauja įvairiose viktorinose, bet ir užtikrina, jog vakarėlis būtų tikrai linksmos. Dažniausiai vestuvėse gausu jaunimo, tad DJ`ai ten ypač laukiami. Jie užtikrina, kad šventė būtų linksma, nuotaikinga ir šiuolaikiška.

 

Foto

Kiek verta mokėti profesionaliam fotografui?

fotografasArtėjant kokiais nors šventei daugelis mūsų svarsto, ar verta samdyti profesionalų fotografą. Atrodo, koks tikslas, kai šiuo metu beveik visi turi fotografavimo priemones, taigi tuo pačiu gali nesunkiai įamžinti net ir pačias netikėčiausias akimirkas. Visgi, skirtumas yra tas, kad vien technikos neužtenka tam, kad nuotraukos būtų puikios. Juolab, technika tokia brangi, kad tikrai retas asmuo, kuris neužsiima profesionalia fotografija gali sau leisti ją įpirkti. Fotografas už prieinamą kainą visada pasiūlys Jums kokybiškas paslaugas. Klausimas, kiek reikia mokėti tokiam asmeniui? Vieningo atsakymo nėra. Svarbiausia, kad profesionalų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas nesunkiai atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Geriau bet koks nei joks?

Akivaizdu yra tai, kad profesionalių fotografų kainos tikrai nėra labai mažos. Jeigu norite kokybės – tokiu atveju teks į ją normaliai ir investuoti. Pavyzdžiui, kai kurie vestuvių fotografą už vienos paros darbą gali paprašyti net ir 1 500 eurų. Suma atrodo tikrai labai didelė, tad kyla klausimas, ar verta mokėti tokias sumas. Alternatyva – paprašyti kaimyno vaiko, kuris iš pažiūros atrodo turi visai neblogą fotografavimo priemonę. Deja, tai prastas pasirinkimas. Žinoma, jeigu švenčiate vieną iš savo daugelių gimtadienių, tokiu atveju profesionalo paslaugos galbūt ir nėra labai būtinos, tačiau norint, kad vestuvės praėjus ilgiems metams vis dar būtų Jūsų mintyse – tokiu atveju naudinga kreiptis į specialistus. Aišku, jau geriau prastas specialistas, kurio įranga ne tokios aukštos kokybės nei jokio, tačiau jeigu norite tikrai labai gražių švenčių – investuoti į kokybę paprasčiausiai verta. Juk nuotraukos po šventės gali būti pats ryškiausias Jūsų priminimas, kuris padės akimirkomis vėl sugrįžti atgal į nuostabias dienas.

Kiek turi kainuoti specialisto paslaugos?

Fotografas už prieinamą kainą kiekvienam žmogui gali skambėti vis kitaip. Juk kiekvienas mes skirtingai suvokiame, ką reiškia fotografo kainoraščiai ir kiek mums yra daug. Kol vieni mano, kad 200 eurų yra labai didelė suma, tuo tarpu kiti gali sau leisti net  2 000 eurų fotografui. Atsakyti, kokia suma yra gera – sunku. Geriausia yra palyginti kuo daugiau profesionalų ir paprasčiausiai išsivedus vidurkį pasižiūrėti, kiek daugmaž kainuoja vidutiniškai paslaugos. Būtent į šią sumą ir reiktų orientuotis, kuri jums gali padėti suvokti profesionalo atliekamų paslaugų kainoraščių ribas.

Tuo pačiu reikia labai detaliai pasidomėti, kokias tiksliai paslaugas jūs gausite pasinaudoję vieno arba kito asmens paslaugomis. Kol vieni teikia tik nuotraukas, tuo tarpu kiti suteikia galimybę ir pasinaudoti video montažu. Žinoma, vėlgi skiriasi kiekvieno žmogaus poreikiai, tačiau natūralu yra tai, kad kuo daugiau paslaugų, tuo asmuo yra labiau patenkintas ir ilgiau prisimins nuostabią dieną.

Fotografas už prieinamą kainą dažniausiai ieškomas internete, kadangi šioje platformoje labai patogu susižinoti visą jums aktualią informaciją ir tuo pačiu susipažinti su atliktais darbais. Peržiūrėkite nuotraukas ir nuspręskite ar kokybė jus tenkina, ar jums labiau patiktų kitokio pobūdžio nuotraukos. Svarbiausia skirti laiko paieškoms. Tuomet tikrai atrasite tai, kas Jums puikiai tinka.

 

Stilius

Vestuvines sukneles ir perka, ir nuomojasi

vestuvinės suknelėsGimtadienis, kuris būna kartą metuose, atrodo svarbi šventė. Kaip tuomet reikėtų vertinti vestuvių reikšmę? Tai, kas įprastai įvyksta kartą gyvenime, tikrai nelieka kur nors antrame plane. Todėl ir vestuvinės suknelės sulaukia didžiulio būsimųjų nuotakų dėmesio. Bene kebliausias klausimas – pirkti ar nuomotis.

Ieškant to vienintelio puošnaus apdaro pirmiausia norima pasižvalgyti po vitrinas. Variantų yra ne vienas. Galima keliauti po fizines parduotuves ir taip išmaišyti visą miestą. Prastas oras? Gatvėse telkšo balos? O gal tiesiog neturite laiko? Kad ir kokia situacija būtų, pasiteisina modernus sprendimas – internetinė paieška. Taip atrandama ir vestuviukarstine.lt – puošni bei informatyvi svetainė, kurioje galima pasigrožėti įspūdingomis sukniomis. Šių apdarų čia beveik 300. Geriausia tai, jog įmanomi du variantai – siūloma vestuvinių suknelių nuoma arba įsigijimas, todėl savąjį pasirinkimą atras kiekviena jaunoji. Kai gausus asortimentas suderinamas su optimaliausiu įsigijimo būdu, pasiruošimas šventei vyksta optimistiškai ir produktyviai.

Kuris variantas patrauklesnis? Daug kas priklauso nuo požiūrio taško. Nuomotis naudingiau finansiškai. Sutaupyti pinigai gali būti paskiriami kitiems šventės reikalams. Tačiau ne visas vestuvines sukneles nuomotis yra gerokai pigiau. Tai reiškia, jog pirkimas bei išsinuomojimas savo kaina gali skirtis labai nedaug. Tokiu atveju gilinamasi į kitus aspektus. Vienas jų neabejotinai susijęs su pačia vestuvių reikšme. Turint omenyje tai, kad ši šventė yra naujo gyvenimo ir naujos sąjungos pradžia, norisi visko, kas geriausia. Tad suprantamas noras suknią nusipirkti. Jeigu šiam apdarui teikiama simbolinė prasmė, įsigijimas atrodo itin patraukliai. Visgi gali atsirasti skeptiškų nuomonių – juk suknelė panaudojama viena kartą. Vėliau ji visiškai „neeksploatuojama“ ir tampa tiesiog spintos dalimi. Todėl vestuvinių suknelių nuoma šiuo požiūriu surenka daugiau pritarimo šūksnių. Bet vėlgi – žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, puošnus drabužis gali būti perduodamas ateinančiai kartai.

Jaunoji gali norėti, kad apdaras būtų tik jos. Tokiu atveju taip pat pasirenkama ne nuomotis, o įsigyti. Kad ir koks sprendimas priimamas, gera žvelgti į dailias vestuvines sukneles ir žinoti, kad jos prieinamos turint skirtingas finansines galimybes. O tai, kad dizainas tiesiog pasakiškas, liudija minėtoji vestuviukarstine.lt, kur užsukę atrasite fantastiškų suknelių.

Laisvalaikis

Gražiausi Lietuvos dvarai vestuvėms

Dvarai vestuvėms

Galbūt Lietuva ir negarsėja tuo, kad turi labai daug pilių, tačiau dvarų pasirinkimas – labai platus. Dvarai vestuvėms – vienas dažniausių pasirinkimų šalyje. Ne tik todėl, kad tai puiki vieta dėl pompastikos ir tuo pačiu prieinamos kainos. Paprasčiausiai egzistuoja labai platus pasirinkimas, taigi pavyks nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

TAUJĖNŲ DVARAS. Tai viena iš labiausiai pamėgtų vietų, kur susituokti keliauja nemaža dalis lietuvaičių. Tiesa, šį dvarą supa nuostabi gamta, galbūt todėl aktyviausias laiko tarpas yra vasara ir ankstyvas ruduo. Paprasčiausiai didelis sodas, platūs takeliai suteikia galimybę pasivaikščioti ir pasijusti tarsi pasakoje. Dvarai vestuvėms dažniausiai ir pasirenkami dėl to stebuklingos atmosferos.

PAKRUOJO DVARAS. Šis pasirinkimas yra labai mėgiamas dėl savo pompastikos. Dvaras – tikrai labai didelis, tad tos poros, kurios organizuoja labai dideles vestuves – renkasi Pakruojo dvarą. Svarbiausia, kad geografiškai jis yra patrauklioje vietoje, tad svečiai nesunkiai jį atras. Tai pat pateikiamos ir miegamos vietos, taigi smagiai pavyks leisti laiką ne tik jauniesiems, tačiau ir svečiams.

BISTRAMPOLIO DVARAS. Jis stovi netoli Panevėžio, taigi geografiškai irgi geroje vietoje, kadangi beveik yra Lietuvos viduriukas. Pastarasis – dažna jaunųjų pasirinkimo vieta. Paprasčiausiai jame viskas sukurta taip, kad tinka būtent organizuoti didelėms šventėms. Salės, maitinimo vietos, muzikantams skirta vieta, galiausiai, daug miegamų vietų.

NORVILIŠKIŲ PILIS. Nors jis labiau primena dvarą, visgi, tai yra pilis. Taigi, tai puiki galimybė susituokti toms moterims, kurios nori karališkų vestuvių ir pasijausti tarsi princesės. Įspūdį padidins vieta, kurioje bus sumainomi aukso žiedai.

BIRŽŲ RADVILŲ DVARAS. Jame nėra miegamų vietų ir tuo pačiu labai didelės salės, kur galima sumainyti žiedus, tačiau dažniausiai ši vieta pasirenkama dėl nuostabaus kraštovaizdžio. Galima joje susituokti, o pačią šventę minėti netoliese esančiuose viešbučiuose, kurie turi sales.

Dvarai vestuvėms – puikus pasirinkimas tokiu atveju jeigu norite kiek didesnių ir kiek labiau akį patraukiančių vestuvių. Svarbiausia, jog dauguma dvarų yra pritaikę savo paslaugas būtent vestuvėms, tad galima rasti pokylių salę, miegamas vietas ir t.t. Kviečiame apsilankyti svetainėje http://www.didysisvestuviukatalogas.lt/ – čia rasite didelį pasirinkimą dvarų, sodybų, vietų kur švesti vestuves.

Laisvalaikis, Namai, Stilius

Vestuvės: ar verta samdyti planuotoją?

vestuvesSuorganizuoti vestuves yra tikras iššūkis. Reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, o darant tai pirmą kartą retai kada pavyksta numatyti į ateitį, ko gali reikėti. Vestuvės – atsakingumo organizavime reikalaujanti šventė. Būtent todėl kai kurie asmenys mano, kad kur kas geriau yra pasisamdyti planuotoją, kurios darbas surengti nuostabią šventę. Kol vieni su tuo sutinka, kiti tikina, kad neverta investuoti pinigų į paslaugas, kurias kiekvienas mūsų gali įgyvendinti pats.

Ar tikrai vestuvių organizatorius nėra reikalingas ir tokias paslaugas jis suteikia?

  • Vestuvių organizatorius turi daug praktikos, taigi jis dažnai pagalvoja apie tokias smulkmenas, kurios jauniesiems net nešautų į galvą. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad viskas bus tobula. Taip, kaip nori jaunieji.
  • Tuo pačiu profesionalas puikiai žino, kur galima pigiau gauti kokybiškas prekes arba paslaugas. Tokiu atveju pasisamdžius vestuvių planuotoją net galima sutaupyti. Vestuvės tuomet kainuos pigiau.
  • Asmuo garantuoja, kad visiškai prisiima atsakomybę dėl visų smulkmenų, detalių, kurios susideda į nuostabias vestuves.
  • Žinoma, vestuvių planuotojas jūsų nepaliks vestuvių dieną, kadangi jos metu viskas dar sudėtingiau ir rimčiau. Dažniausiai profesionalas užtikrina, kad visi paslaugas teikiantys asmenys atvyktų. Tuo pačiu garantuoja, kad pasirūpins visomis smulkmenomis, kurios reikalingos siekiant paminėti gražiai šventę.
  • Vestuvių planuotojas turi daug praktikos, taigi jis geba per trumpesnį laiko tarpą suorganizuoti nuostabias vestuves. Reiškia, kad jeigu iki datos liko nedaug laiko, o jaunieji vis dar nesugalvojo daug vestuvių detalių – planuotojas gali jus išgelbėti.
  • Specialistas visada atsižvelgia į jaunųjų norus ir užtikrina, kad viskas bus įgyvendinta būtent taip, kaip jie nori. Tuo pačiu jis suteikia labai naudingus patarimus, kurie padės apsispręsti dėl pačios vestuvių šventės.
  • Planuotojo tikslas, kad vestuvės būtų tokios apie kokias svajoja jaunavedžiai. Tai reiškia, kad visi nesklandumai bus pašalinti, o pati šventė suorganizuota pagal konkrečius pageidavimus.

Vestuvės – nuostabi, tačiau labai daug laiko bei pastangų reikalaujanti šventė. Surengti viską tobulai gali būti kiek sunku, tad patogu, kai egzistuoja asmenys, kurie viską gali padaryti už jus. Juk vestuves minėsite tik kartą gyvenime. Tegul jos būna tobulos.

Laisvalaikis

Populiariausios vestuvių spalvos

vestuvių šventeiRengiantis vestuvėms praktiškai nuolatos yra pasirenkama viena ar keletas spalvų, kurios bus pagrindiniai šventės spalviniai akcentai. Būtent vestuvių spalvos ir bus mūsų šiandienos tema – kalbėsime apie tas, kurios šiuo metu turi didžiausią populiarumą.

Geltona

Geltoną spalvą dažniausiai renkasi ganėtinai ramaus charakterio poros, kurios nenori kažko drastiško ar labai ryškaus. Geltona – tai pakankamai rami spalva, taip pat išsiskirianti ir tuo, jog neša džiugią bei šviesą nuotaiką, kas tiesiog idealiai tinka vestuvių šventei. Geltonos spalvos privalumu tampa ir tai, jog ji puikiai dera ir su kitomis spalvomis – tiek balta, tiek kremine, tiek raudona bei daugybe kitų, kas leidžia vestuvių šventės pagrindine spalva pasirinkti ne tik geltoną, tačiau ir šios spalvos kombinacijas su kitomis spalvomis.

Raudona

Raudona – tai kiek labiau išsišokti/išsiskirti mėgstančių asmenybių pasirinkimas. Ši spalva galėtų būti ne tik tarp populiariausiųjų spalvų, tačiau ir šios rikiuotės viršūnėje, kadangi ši spalva puikiai tinka vedyboms bei atspindi jos tematiką. Vis dėlto, raudona spalva yra ganėtinai pavojingas sprendimas, kadangi jos ryškumas gali nustelbti kitus šventės akcentus, kas ir lemia tai, jog rizikuoti nemėgstantys žmonės atsisako idėjos pagrindine vedybų šventės spalva rinktis būtent raudoną, kai tuo tarpu tie, kurie mėgsta rizikuoti, džiaugiasi puikiais rezultatais.

Rožinė

Rožinė – tai variantas, kuris pasiglemžia visus raudonos spalvos privalumus, tačiau atsisako trūkumų. Rožinė spalva tiesiog idealiai atspindi vestuvių šventės tematiką, o geriausia yra tai, jog ji nėra pernelyg ryški, kad būtų pernelyg rizikinga. Taip, rožinė spalva nėra labai universali, jei kalbėsime apie spalvų kombinacijas – raudona ir balta spalvos yra veikiausiai vienintelės, su kuriomis sukombinavus rožinę gautumėme padorų rezultatą. Vis dėlto, net ir šis nedidelis trūkumas nesukliudo rožinei spalvai būti vienu iš populiariausių pasirinkimų vestuvių metu.

Šviesiai žalia

Šviesiai žalia, bent jau iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti kaip pernelyg originalus bei netgi neskoningas sprendimas. Vis dėlto, taip yra tik tuomet, jei viską bandome įsivaizduoti, kadangi realybėje šviesiai žalia atrodo išties puikiai. Taip, jei kalbėsime apie vestuvių šventes, kurios vyksta tik patalpose, šviesiai žalia spalva galbūt ir atrodys gražiai, tačiau nelabai pritiks prie šventės aplinkos. Vis dėlto, jei vedybos vyksta gamtoje – šviesiai žalios spalvos akcentai ne tik puikiai atrodo, tačiau ir puikiai atitinka vestuvių šventės foną. Vėlgi, panaši situacija kaip ir su rožine spalva – šviesiai žalia nėra labai universali, jei kalbėsime apie spalvų derinius. Vis dėlto, žalios vestuvių spalvos gali puikiai derintis ir tarpusavyje, renkantis tarp panašių atspalvių, o tai gali leisti išgauti tiesiog puikius rezultatus netgi ir be kitų spalvų pagalbos.

Laisvalaikis, Verslas

Vestuviniai fejerverkai sustiprins jūsų svarbiausios šventės emocijas

vestuviniai fejerverkaiJeigu rengiate savo asmeninę šventę ir norite, kad ji liktų visų atmintyje kaip įspūdingas ir gražus renginys bei siekiate, kad svečiai jos dar ilgai nepamirštų, tokiu atveju vienas iš tinkamiausių sprendimų – šventėje panaudoti fejerverkus. Jie gali būti puikus šventės akcentas arba vakarėlio dekoracijos ar papuošimai, atitinkantys bendrą renginio tematiką. Fejerverkai sukelia daug teigiamų emocijų. Jie ne tik papuoš jūsų pobūvį, bet ir maloniai nustebins bei nudžiugins vakaro svečius.

Visi jaunieji, planuodami savo svarbiausią gyvenimo šventę, galvoja apie tai, kaip sukurti išskirtinį įspūdį, todėl fejerverkai gali būti puikus tokios šventės akcentas, jais galima įspūdingai pažymėti ypatingos dienos pabaigą. Įspūdingomis spalvomis ir formomis nušvitęs dangus visiems įsimins tikrai ilgam. Fejerverkų pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas savo šventei išsirinks tinkamiausią ir labiausiai atitinkančius kuriamą nuotaiką. Fejerverkų spalvas ir derinius galima išsirinkti ir suderinti pagal pageidavimus. Vestuviniai fejerverkai išsiskiria juose naudojamais simboliais. Pavyzdžiui: bendrame fejerverkų šou gali būti įkomponuotos jaunųjų vardų pirmosios raidės arba įvairios santuoką ir meilę simbolizuojančios figūros: širdys, balandžiai, žiedai ir pan. Šios figūros gali įsižiebti tam tikrais numatytais šou momentais ar muzikinio kūrinio akcentų metu.

Pagrindiniai patarimai renkantis fejerverkus: pirkti reikėtų tik specializuotose parduotuvėse, tada būsite tikri, kad įsigyjote sertifikuotus gaminius, o tai garantuos jų kokybę ir saugumą. Prieš pirkdami, tiksliai įvertinkite savo biudžetą. Pasitarkite su fejerverkų parduotuvės specialistais, jie gali patarti, kaip sukurti įspūdingą reginį panaudojus jūsų turimas lėšas. Pavyzdžiui, galima sujungti kelis fejerverkus, suveikiančius vienas paskui kitą be papildomo degimo. Tačiau visada, prieš leisdami fejerverkus, būtinai gerai įvertinkite vietą, kurioje tai darysite, nes skirtingi pirotechnikos gaminiai kyla į skirtingus aukščius, o kampiniams efektams sukurti reikalinga tam tikra erdvė. Jeigu fejerverkus leidžiate vasarą, būtinai elkitės ypač apdairiai ir venkite, kad efektai leistųsi ant žemės. Bet kuriuo atveju atminkite, kad jokių fejerverkų negalima laikyti rankose, jie tikrai nėra tam skirti. Jeigu fejerverkas nesuveikia, jokiu būdu nebandykite jo degti antrą kartą ir būtinai užtikrinkite, kad prie jo niekas nesiartintų bent 20 minučių. Vėliau tokį fejerverką galima grąžinti pardavėjui.

Tad, jeigu norite sukurti įspūdingą ir ilgam įsimenančią vestuvių šventę, pagalvokite apie vestuvinius fejerverkus. O nusprendę juos panaudoti, tarkitės su specialistais ir laikykitės visų saugumo reikalavimų.

Verslas

GoldStar asmeninės šventės

vestuvės - šventėMes mokame suorganizuoti tokias asmenines šventes, kurios įsimena visam gyvenimui. Patikėkite savo šventės organizavimą mūsų išskirtinei komandai ir džiaugsitės ne tik sutaupytu laiku, bet ir visiška laisve šventės metu – galėsite mėgautis šventės atmosfera kartu su kitais, nes viskuo rūpinsimės mes, o Jūs būsite pagrindiniai gražiausių savo švenčių dalyviai.

Jūs būsite savo asmeninės šventės karaliai ir karalienės, o ne tarnai ir pagalbiniai darbuotojai. Jūs savo teigiama energija užbursite svečius ir dalyvius. Jūs džiaugsitės kiekviena akimirka ir nenorėsite, kad šventė baigtųsi. Jūsų asmeninė šventė bus TOBULA!..

…jei tik leisite visomis organizacinėmis detalėmis pasirūpinti mums – patyrusiems „GoldStar“ renginių vedėjams ir organizatoriams. Jūs tik įsivaizduokite savo šventę, o mes padarysime daugiau, nei viską, kas įmanoma, kad jūsų idėjos įvyktų visų šventės dalyvių akivaizdoje.

Organizuoti asmenines šventes yra smagu. Nesistebėkite, šventes organizuojame ne vienerius metus ir mūsų komanda į savo darbą pasineria visu 101%, tik su teigiamais įspūdžiais ir maloniomis emocijomis. Tik pozityviai nusiteikę švenčių organizatoriai, nuolatos lydimi nuoširdžių šypsenų ir pakilios nuotaikos, gali suorganizuoti tokią Jūsų šventę, kuri tiesiog spinduliuos džiaugsmu ir malonumu visiems be išimties dalyviams. Mūsų komanda yra išskirtinė ne tik savo profesionalumu, bet ir požiūriu į darbą. Nuolatos bendraujame su užsakovais, išklausome visų pageidavimų ir idėjų. Bendraujame su jumis kaip partneriai, kuriantys įspūdingiausias jūsų gyvenimo akimirkas.

Ruošiatės gimtadieniui? Artėja vaikelio krikštynos? Bandysite sukviesti plačiąją giminę į šeimos vakarėlį („reuniją“)? Artėja svarbiausia Jūsų gyvenimo šventė – vestuvės? Nedvejodami pasitarkite su mumis – išklausysime, papildysime, duosime konkrečių patarimų, kaip visas Jūsų asmenines šventes padaryti įsimintiniausiomis ir sukeliančiomis tik teigiamas emocijas ir prisiminimus visą gyvenimą ne tik Jums, bet ir visiems šventės dalyviams.

Skambinkite, rašykite – džiaugsimės galėdami Jums padėti!