Sveikata

KMI skaičiuoklės svarba

Tikriausiai daugeliui žmonių yra itin svarbus akcentas – jų išvaizda. Tikrai nerastumėme nė vieno žmogaus, kuriam jo paties išvaizda visiškai nekeltų jokių emocijų ir nebūtų svarbi. O jei jau taip žmogus pasako, nereiškia, kad taip yra. Tai gali būti tik gynybinė reakcija, tarsi pasiteisinimas, kodėl jis atrodo prastai, neprisižiūri ir nieko nenori stengtis dėl savo gerovės.

Itin svarbi išvaizdos sritis yra kūno svoris. Ir tai svarbu ne tik grožiui, bet ir paties žmogaus sveikatai ir gyvenimo kokybei. Didesnis svoris nei turėtų būti pagal to žmogaus parametrus – tai antsvoris. Antsvorio faktą lengviausia nustatyti pagal KMI, t. y. kūno masės indeksą. Pagal KMI formulę yra nustatoma, ar žmogaus kūno svoris yra per mažas, ar optimalus, ar žmogus turi viršsvorio. Viršsvoris siejasi su didesne cukrinio diabeto rizika.

KMI formulė ir KMI apskaičiavimas yra sudėtingi dalykai. Bet viskas tampa kur kas paprasčiau, jei yra naudojama KMI skaičiuoklė. Tokiu atveju svorio metimo skaičiuoklėje yra integruotos visos reikalingos formulės, atsižvelgiant į amžių, lytį, svorį ir kitus parametrus. Rezultatas, t. y. kūno masės indeksas (KMI) būna tikslus ir suteikianti daug informacijos. KMI skaičiuoklė yra nemokama. Tokia skaičiuoklė naudotis paprasta ir tikrai verta išbandyti ją. KMI skaičiuoklė moterims, vyrams, paaugliams, tinka vienodai. Svorio indeksas – tai raktas į gražesnį kūną. KMI skaičiavimas – tai smagus užsiėmimas, kuris itin svarbus žmogaus sveikata, energijai, gerai savijautai ir netgi gyvybei. Nes aukštas KMI veda prie sunkių ligų, kurios neleis mėgautis kokybišku ir lengvu gyvenimu.

Tad geriau pasitikrinti savo KMI anksčiau, negu vėliau. Ypač, kai tas laikas gali kelti įvairių problemų ir netgi pavojų gyvybei ir sveikatai. Kūno masės indeksą geriausia išlaikyti ties optimalia riba, o tai padeda padaryti subalansuota mityba ir reguliarus fizinis krūvis ar bet koks judėjimas, kuris padeda deginti kalorijas.

Jeigu reikės patarimų dėl subalansuotos mitybos, sporto, motyvacijos ar norėsite tiesiog pasikonsultuoti, siūlome kreiptis į Sportuojantys.lt komandą, kuri bendrauja nuoširdžiai ir paprastai ir sugebės jums padėti išspręsti savo mitybos ydas.

Sveikata

Gliukozaminas gali padėti apsaugoti sąnarius

vaistai

Su amžiumi žmogaus organizmui keičiantys tenka susidurti su vis kitokiais sveikatos sutrikimais. Sąnarių skausmas ir sąnarių ligos – dažniausiai vyresniame amžiuje atsirandančios sveikatos problemos. Nors nuo senatvės nei vienas nesame apsaugotas, galime tinkamai jai pasiruošti bei stiprinti sąnarius dar iki prasidedant rimtoms sąnarių ligoms. Vienas geriausių sąnarių stiprintojų – gliukozaminas.

 

Verta pirkti tik senjorams?

Mokslininkai, analizuodami įvairius maisto papildus ir žmogaus organizmui reikalingas medžiagas jau seniai nustatė, jog ši veiklioji medžiaga padeda apsaugoti sąnarius bei atkurti jų veiksmingumą. Svarbu žinoti, jog gliukozaminas labai svarbus ne tik senyvo amžiaus žmonėms, bet ir aktyviai judantiems bei daug sportuojantiems. Todėl jeigu nuolat treniruojatės ir daug sportuojate, pamatę, kad gliukozaminas Camelia vaistinėje parduodamas su akcija, nepraeikite pro šalį. Dažniausiai Gliukozaminas Eurovaistinė ar kitose vaistų prekybos vietose parduodamas ištisus metus, tačiau ypač pavasarį jam taikomos patrauklios nuolaidos.

 

Žinoma, priklausomai nuo to, kokiu tikslu Jums reikalingas gliukozaminas paros norma gali keistis. Todėl geriausiai dar vaistinėje pasakyti vaistininkui, kokiais tikslais Jums reikalingas šis maisto papildas. atsižvelgęs į tai, vaistininkas patars, ką pirkti. Pavyzdžiui, dažnai sportuojantiems žmonėms, sąnarius apsaugoti padės ir viens gliukozaminas, tačiau jeigu skundžiatės nuolatiniais sąnarių skausmais arba sąnariai yra stipriai pažeisti, vaistininkas patars, kad reikalingas gliukozaminas plius chondroitinas msm ir hialurono rūgštis. Tai kompleksas medžiagų, kurios padės atstatyti sąnarius ir įveikti sąnarių ligas.

 

Kokį gamintoją rinktis?

Gliukozaminas, kaip ir daugelis kitų maisto papildų ar vitaminų, yra parduodamas daugelyje vietų ir gali būti pačių įvairiausių gamintojų. Internete žmonės dažnai diskutuoja, ar gliukozaminas amway vadybininkų siūlomas yra geresnis nei Lietuvos vaistinėse randamas Biofitus gliukozaminas. Gamintojas tampa taip pat labai svarbus, kai ieškomas gliukozaminas šunims. Tuomet labai svarbu ne tik įvertinti, ar gamintojas yra patikimas, bet ir išanalizuoti maisto papildo sudėtį. Dažnai maisto papilduose yra daugiau nei viena veiklioji medžiaga, todėl ši informacija labai svarbu. visais atvejais, nesvarbu, ieškote gliukozamino sau, artimam žmogui ar mylimam augintiniui, prieš įsigydami prekę, pasitarkite su specialistu. Net jeigu parduodamas gliukozaminas akcija yra itin patraukli, pasidomėkite ir maisto papildo galiojimo terminu. Tai svarbi informacija, apie kurią pagalvoja retas vaistinės pirkėjas. Kartais gamintojai būtent patraukliais pasiūlymais bando privilioti galioti baigiančius gaminius, kad nereikėtų rūpintis jų utilizavimu. Ar tokius preparatus vartoti saugu, sudėtinga įvertinti. Dažniausiai tai priklauso nuo žmogaus, vartojančio papildą, organizmo ir sveikatos.

 

Sveikata

Maisto pakaitalas skubantiems

maisto pakaitalas S-FOODDažnai užsukate į greitojo maisto restoranus? Paskui į vaistines, kad nuspirktumėte virškinimą reguliuojančių vaistų? Tokia situacija negalės tęstis amžinai, tad turite du variantus:

  1. Atraskite laiko normaliai maitintis ir venkite kebabinių bei visokių „burgerių“ restoranų tinklų.
  2. Vietoj nesveiko greitojo maisto vartokite sveiką greitąjį maistą – maisto pakaitalą.

Antras variantas sudomino? Papasakosime apie jį plačiau, nes keisti jūsų asmeninius įpročius yra kur kas sunkiau, nei vien tik mitybos.

Maisto pakaitalas S-FOOD buvo sukurtas tiems, kas nori gauti pilnavertį maisto davinį, nejausti alkio ir nepriaugti svorio. Yra tik vienas nepatogumas. Jį turėsite pasigaminti patys per… 40 sekundžių. Būtent tiek prireiks ištraukti maišelį su maisto papildo milteliais, supilti į plaktuvę, užpilti vandeniu, ją uždaryti ir kelis kartus gerai suplakti. Profesionalai susiruošia dar greičiau, bet čia ne plakimo varžybos…

Tokius pietus galite suvartoti važiuodamas automobiliu, laukdamas į susitikimą vėluojančio kliento, per rūkymo pertraukėlę. Svarbiausia, kad nieko nesveiko nesuvartosite ir jūsų organizmas gaus visas reikalingas medžiagas. Be to, nejausite alkio, nes šis maisto pakaitalas itin sotus.
Kur S-FOOD paslaptis?

Maisto pakaitalas yra pilnavertis maistas, turintis visas reikalingas medžiagas ir kalorijų skaičių, kurį reikia suvartoti per dieną. Mažiau kalorijų – badausite. Per daug kalorijų – kaupsis riebalinis sluoksnis. Kai valgote savo įprastą maistą, gaunate daug perteklinių kalorijų, kurios jums yra nereikalingos. Kadangi į medžioklę su ietimi neinate, kaip mūsų protėviai, tai ir kalorijų nesudeginate labai daug. Maisto papildas S-FOOD yra skirtas nedaug judantiems, sėdimą darbą dirbantiems miestiečiams, kurie net neturi laiko nueiti į sporto klubą. Pakuotėje yra maisto daviniai 5 dienoms. Tai reiškia, kad savaitgalį galite valgyti, ką tik norite ir kokias norite kiekiais. Dažniausiai savaitgaliais judate daugiau, tad daug riebalų nepriaugsite.

Jei jūsų organizmas nepasitenkina 2000 kilokalorijų per dieną – dar geriau! Jis vartos seniau sukauptą riebalinį sluoksnį, tad ne tik sveikai ir greitai maitinsitės, bet ir numesite seniau priaugtus kilogramus.

Pasvarstykite apie tokią greitojo maisto alternatyvą. Beje, skoniai gali būti įvairūs, tad nejausite monotonijos. Čia jums ne dieta, kad vien grikiais ar pomidorais maitintumėtės visą savaitę. Nekankinkite savęs, bet tuo pačiu gaukite sveiko maisto porcija (skystu pavidalu).