Laisvalaikis

Kokie maudymukai populiariausi 2015-ųjų vasarą?

maudymukaiĮ langus beldžiantis saulei vis daugiau moterų, merginų ir panelių pagalvoja, kad laikas atnaujinti savo spintos turinį. Maudymukai – vienas iš drabužių, kuris tiesiog privalo kantriai laukti savo akimirkos. Rinka siūlo labai platų spektrą, o koks stilius vyraus šį sezoną?

Pasirinkus raštus niekada nesuklysite

Neabejotinai – raštai. Moterys turėtų pamiršti juodos spalvos maudymukus, kadangi šiais metais jie beveik prilyginami beskonybei. Kuo ryškesnį ir spalvingesnį dėvėsite, tuo labiau pavyks „pataikyti į ritmą“. Žinoma, spalvas taip pat derėtų taikyti prie kūno. Pavyzdžiui, labai šviesios odos savininkės neturėtų dėvėti labai ryškiai raudonų ar tiesiog spindinčios koralų spalvos kostiumėlių. Geriau kiek blankesnės, tačiau raštuotos. Neabejotinai mados viršūnėje – spalvoti maudymukai. Gėlės, horizontalūs dryžiukai, ornamentai – puikus pasirinkimas. Plius, jie geba vizualiai padailinti figūrą. Pavyzdžiui, horizontalūs brūkšneliai padeda kūnui tapti kiek platesniu, o dideli burbulai viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje geba sukurti didesnės krūtinės prototipą. Šiuo atveju labai svarbu suvokti, kokia yra jūsų figūra: ką reikia išryškinti ir ką tiksliai vertėtų paslėpti, kad galėtumėte džiaugtis rezultatais. Nežinančioms siūlome pasikonsultuoti su profesionalais. Net ir internetinėse parduotuvėse dažnai galima parašyti vadybininkei, jei jums iškilo kokie nors klausimai.

Koks modelis pats geriausias?

Jei bent dešimt metų atgal populiarumo viršūnėje buvo dviejų dalių maudymosi kostiumėliai, tai šiuo metu su vienos dalies bikini jie keliauja labai tolygiai. Rodos, būtų gana sunku išskirti, kuris variantas yra geresnis. Tiek vienas, tiek kitas teikia labai daug skirtingų modelių. Pavyzdžiui, vienos dalies maudymukai šiuo metu siūlo neapsiriboti tradiciniais. Galima pasirinkti iš tokių, kurie puošia įvairiausiais iškirpimais, padeda pabrėžti dailų liemenį arba gražią krūtinę. Aišku, tokie ekstravagantiški kostiumėliai dažniausiai skirti drąsioms moterims, kurios nebijo parodyti ką turi. Nors kita vertus… Juk būtent vasara tam ir yra.

Kad ir kokios spalvos kostiumėlio norėtumėte, kad ir kokio modelio jis būtų, svarbiausia, kad visiškai atitiktų jūsų figūros tipą. Tokiu atveju pavyks neprašauti ir džiaugtis nuostabia išvaizda paplūdimyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *