Laisvalaikis

Pagrindinės taisyklės, kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį

maudymosi kostiumėliai Šiltuoju metų laiku maudymosi kostiumėliai yra viena populiariausių prekių, tačiau ir rudenį bei žiemą jie yra gana paklausūs: žiemos metu geromis kainomis galima ilsėtis užsienio šalyse,  taip pat galima pramogauti  vandens parke, taigi, maudymosi kostiumėlis tikrai gali praversti.

Norint išsirinkti tobulai tinkantį maudymuką, visada yra palanku įvertinti, koks modelis galėtų geriausiai tikti jūsų figūrai. Jei norite paslėpti atsikišusį pilvą, geriausiu pasirinkimu gali būti maudymosi kostiumėlis, kurio apatinė dalis yra paaukština, ir taip pat galite rinktis vientisus maudymukus. Jei norite, kad maudymosi kostiumėlis vizualiai lieknintų, rinkitės tokius maudymukus, kurių šonai yra tamsesni nei visas audinys. Patarimų, kokie maudymosi kostiumėliai geriausiai tiktų tam tikram figūros tipui visada galėsite rasti internetinėje erdvėje, – čia informacijos niekada nestinga.

Visada yra tikimasi, kad pasirinkti  maudymukai puikiai tiks, taigi, įvertinkite, ar pasirinktas dydis jums tiks tobulai. Jei lankysitės  fizinėje parduotuvėje, turėsite galimybę pasimatuoti patikusį maudymosi kostiumėlį, ir, tikėtina, galėsite atrasti labiausiai tinkantį. Jei pirksite maudymosi kostiumėlį internetu, reikės atidžiai įsiskaityti į drabužių aprašymą, ir tai leis jums pasirinkti tinkamiausią prekę. Paprastai yra galimybė grąžinti netikusį maudymosi kostiumėlį, tačiau reikės laikytis nustatytų prekių grąžinimo sąlygų.

Palanku įvertinti, koks yra maudymosi kostiumėlio gamintojas, ir taip pat atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį. Tai gali užtikrinti, kad  maudymosi kostiumėlis bus kokybiškas, ir dar ilgą laiką jums nereikės galvoti apie naujo maudymosi kostiumėlio įsigijimą, – juk tai kartais tampa tikru galvos skausmu.

Pagalvokite ir apie tai, kokia maudymosi kostiumėlio spalva galėtų labiausiai tikti. Nors neretai merginos nusprendžia rinktis šviesių spalvų maudymosi kostiumėlius, tačiau toks pasirinkimas ne visada yra praktiškas. Baltos spalvos maudymosi kostiumėliai gali persišviesti, taip pat maudymukas gali pagelsti nuo chloro ar nuo dažno skalbimo, taigi, tokia galimybė pasiteisina ne visada.

Išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį  bus paprasčiau, jei vadovausitės šiais patarimais. Ne sezono metu įsigyti maudymosi kostiumėlį visada galima pigiau, ir visuomet galite atrasti pardavėjus, kurie galėtų pasiūlyti įsigyti tokios produkcijos, kuri geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Laisvalaikis

Kokie maudymukai populiariausi 2015-ųjų vasarą?

maudymukaiĮ langus beldžiantis saulei vis daugiau moterų, merginų ir panelių pagalvoja, kad laikas atnaujinti savo spintos turinį. Maudymukai – vienas iš drabužių, kuris tiesiog privalo kantriai laukti savo akimirkos. Rinka siūlo labai platų spektrą, o koks stilius vyraus šį sezoną?

Pasirinkus raštus niekada nesuklysite

Neabejotinai – raštai. Moterys turėtų pamiršti juodos spalvos maudymukus, kadangi šiais metais jie beveik prilyginami beskonybei. Kuo ryškesnį ir spalvingesnį dėvėsite, tuo labiau pavyks „pataikyti į ritmą“. Žinoma, spalvas taip pat derėtų taikyti prie kūno. Pavyzdžiui, labai šviesios odos savininkės neturėtų dėvėti labai ryškiai raudonų ar tiesiog spindinčios koralų spalvos kostiumėlių. Geriau kiek blankesnės, tačiau raštuotos. Neabejotinai mados viršūnėje – spalvoti maudymukai. Gėlės, horizontalūs dryžiukai, ornamentai – puikus pasirinkimas. Plius, jie geba vizualiai padailinti figūrą. Pavyzdžiui, horizontalūs brūkšneliai padeda kūnui tapti kiek platesniu, o dideli burbulai viršutinėje maudymosi kostiumėlio dalyje geba sukurti didesnės krūtinės prototipą. Šiuo atveju labai svarbu suvokti, kokia yra jūsų figūra: ką reikia išryškinti ir ką tiksliai vertėtų paslėpti, kad galėtumėte džiaugtis rezultatais. Nežinančioms siūlome pasikonsultuoti su profesionalais. Net ir internetinėse parduotuvėse dažnai galima parašyti vadybininkei, jei jums iškilo kokie nors klausimai.

Koks modelis pats geriausias?

Jei bent dešimt metų atgal populiarumo viršūnėje buvo dviejų dalių maudymosi kostiumėliai, tai šiuo metu su vienos dalies bikini jie keliauja labai tolygiai. Rodos, būtų gana sunku išskirti, kuris variantas yra geresnis. Tiek vienas, tiek kitas teikia labai daug skirtingų modelių. Pavyzdžiui, vienos dalies maudymukai šiuo metu siūlo neapsiriboti tradiciniais. Galima pasirinkti iš tokių, kurie puošia įvairiausiais iškirpimais, padeda pabrėžti dailų liemenį arba gražią krūtinę. Aišku, tokie ekstravagantiški kostiumėliai dažniausiai skirti drąsioms moterims, kurios nebijo parodyti ką turi. Nors kita vertus… Juk būtent vasara tam ir yra.

Kad ir kokios spalvos kostiumėlio norėtumėte, kad ir kokio modelio jis būtų, svarbiausia, kad visiškai atitiktų jūsų figūros tipą. Tokiu atveju pavyks neprašauti ir džiaugtis nuostabia išvaizda paplūdimyje.