Kelionės

Viskas, ką turite žinoti apie kelionę su keltu

keltų bilietaiNorint pasiekti konkrečią šalį nereikia ieškoti daug alternatyvų, kuriomis tai būtų galima padaryti kuo paprasčiau. Tiek avia linijos, tiek lengvasis arba kiek sunkesnis transportas, galiausiai, keltų bilietai – suteikia galimybę nukeliauti ten, kur tik norite. Šįkart labiausiai ir aptarti norėtume keliavimą jūra arba vandenynu. Tai šiuo metu vienas iš ekstremaliausių būdų pasiekti reikiamą tašką. Jei anksčiau skrydžiai lėktuvais buvo kažkas tokio, tai šiuo metu būtent kelionės vandeniu atrodo ypatingos. Keltų bilietai siūlo gana daug paslaugų, kurios iš Lietuvos gali jums padėti pasiekti pačius įdomiausius kraštus. Tačiau prieš susidedant lagaminą ir keliaujant iki uosto rekomenduojame susipažinti su smulkmenomis, kurios padės paprasčiau suvokti šio pobūdžio kelionės paslaugą.

  • Keltų bilietai galimi ir gyvūnams. Perkant bilietą jame privalote pažymėti, kad keliausite kartu su augintiniu. Pastarasis privalo turėti dokumentus ir pažymą iš veterinaro. Daugeliu atveju reikalaujama ir įskiepio arba tatuiruotės.
  • Keliaujant privalu turėti asmens dokumentą. Geriausia su savimi pasiimti tiek pasą, tiek asmeninę tapatybės kortelę, nors šiuo metu su pastarąją galima patekti į bene visas Europos Sąjungos šalis.
  • Neįgalieji asmenys privalo pirkdami informuoti, kad jiems reikės papildomos priežiūros ir gal net tam tikros įrangos. Dėl to bilietas nebus brangesnis.
  • Bagažas kilogramais nėra normuojamas, tačiau svarbu atsižvelgti į jo parametrus. Daugiau informacijos apie bagažo dydį galite sužinoti nuėję į internetinius puslapius ir susiradę konkrečių firmų iškeliamas sąlygas.
  • Norint pasiimti specifinę priemonę, kuri reikalauja kokios nors priežiūros – už tai teka sumokėti.
  • Kaina skiriasi priklausomai nuo to, ar keliaujate su auto transporto priemone ar be jos.

Keltų bilietai paprasčiausiai įsigyjami naudojantis virtualiomis pasaugomis. Ten galite susipažinti su konkrečiu metu paslaugas vykdančiomis firmomis ir pasirinkti tokį variantą, kuris labiausiai tenkintų jūsų lūkesčius. Kadangi pasirinkimas yra gana platus, tad jei jums labai aktuali kaina – tikrai pavys rasti labiausiai tinkantį variantą. Svarbiausia investuoti šiek tiek savo brangaus laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *