Sveikata

Kreatino maisto papildai pigiau

Kad mūsų organizmas funkcionuotų sklandžiai, jam reikalingos įvairios naudingos medžiagos, palaikančios svarbiausias funkcijas ir padedančios organizmui dirbti. Viena tokių medžiagų – kreatinas. Žmonėms vis dažniau atsisukant į sveiką gyvenseną, ėmė populiarėti ir maisto papildai pigiau ar brangiau perkami įvairiose parduotuvėse. Jie skirti organizmo palaikymui ar praturtinimui. Nors ankščiau tai buvo preparatai, kurie buvo naudojami tik sportuojant, šiandien maisto papildų jau galima įsigyti ir parduotuvėse, o jais gundosi net ir aukštų rezultatų sporte nesiekiantys žmonės. Kreatno ir kitų papildų rekomenduojame įsigyti Perfect Body parduotuvėje.

Vieni populiariausių papildų Lietuvoje – kreatino maisto papildai. Kreatinas – vienas svarbiausių medžiagų mūsų organizme. Jis atsakingas už efektyvią kūno veiklą, raumenų augimą ir stangrumą. Pagrindinė kreatino savybė, kurią taip vertina sportininkai – papildomas energijos pliūpsnis. Vartojant kreatino maisto papildus treniruotės įveikiamos lengviau, jose sportininkai turi daugiau energijos, gali lengviau įveikti net ir sunkius pratimus.

Tačiau papildai Lietuvoje vis dar nėra labai pigi prekė. Ypač perkant aukštos kokybės preparatus tenka pakloti nemažus pinigus. Todėl žmonėms aktualu, kur galima šių prekių įsigyti pigiau. Tam patogiausia vieta – internetas. Čia maisto papildų pasirinkimas itin platus, tad ir kainų galima rasti pačių įvairiausių. Todėl renkantis preparatus, naudinga paisyti kelių paprastų gudrybių, kurios leis sužinoti, kur ir kada internete parduodami papildai pigiau.

Rinkitės protingai

Vienas paprasčiausių būtų sutaupyti perkant papildus, tai rinktis didesnes pakuotes. Jai sportuojate reguliariai arba papildus gersite tikrai ilgiau nei savaitę ar mėnesį, galite rinktis didesnes pakuotes. Kuo didesnę pakuotę užsakote iš gamintojo, tuo papildai pigiau parduodami.

Sekite naujoves

Itin dažnai papildus pigiau įsigyti galima tuomet, kai rinkoje pasirodo kažkas naujo ir neišbandyto. Tuomet pardavėjai linkę išpopuliarinti prekę ir siūlo ąj už itin prieinamą kainą. Tai puiki galimybė įsigyti pigiau papildų, apie kuriuos galbūt jau esate skaitę užsienio literatūroje. Ne paslaptis, kad ne tik kitos prekės, bet ir maisto papildai į Lietuvą ateina šiek tiek pavėlavę.

Be to, papildai pigiau parduodami ir įvairių akcijų metu. Net jei jau turite pasirūpinę reikalingais papildais, stebėkite, kokias akcijas siūlo pardavėjai. Aukštos kokybės papildai – ilgai negendantis produktas, todėl nesuklysite net ir įsigiję papildų akcijos metu ir juos pasilikę ateičiai.

Sveikata

Maistas sportui: kaip išsirinkti ir vartoti?

maistas sportuiPrieš kelis metus sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems žmonėms Lietuvos lentynose pasirodęs maistas sportui šiandien yra kasdienybė kone kiekvieno aktyviai gyvenančio lietuvio. Ir iš tiesų, ne tik suderinta mityba, bet ir įvairūs naudingi maisto papildai taip pat gali kaip reikiant pagelbėti siekiant iš tiesų gerų rezultatų sporte. Tačiau specialistai teigia, jog per daug pasiekiami papildai kartais priveda prie to, jog sportuojantys netinkamai išsirenka ir naudoja tai, ką reikėtų vartoti.

Pirmiausia klaida, kokią gali padaryti pradedantys sportuoti, tai manymas, jog maisto papildai – tikri stebuklingi milteliai ar piliulės, kurių dėka kaip reikiant išaugs raumenys, o nereikalingas svoris nukris akimirksniu. Deja, taip tikrai nėra. Pirmiausia, reikia tinkamai suprasti, jog papildai ir yra papildai, o ne maisto pakaitalai. Juos derinant su mityba ir aktyviomis treniruotėmis pasiekiami geriausi rezultatai.

Be to, labai svarbu, kad išsirinktumėte vartojimui tinkamus papildus. Šiandien elektroninės parduotuvės pateikia itin platų maisto papildų pasirinkimą, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad Jums tinka bet kokie. Todėl labai svarbu prieš renkantis pasikonsultuoti su specialistu ar bent jau pardavėju. Skirtingos priemonės pagelbsti tiems, kurie meta svorį ir tiems, kurie nori priauginti raumenų. Jei kaimynas geria vienokius papildus, dar nereiškia, kad jie tiks ir Jums.

Beje, internete maistas sportui gerokai pigesnis. Turbūt tai jau teko pastebėti ne vienam. Tačiau kartais sportininkai ima vaikytis žemų kainų ir neretai nusivilia. Nemanykite, kad kuo žemesnė kaina, tuo geriau. Kartais reikia įvertinti ne tik kainą, bet ir pačią papildų sudėtį. Prieš perkant papildus privalu įvertinti kam jie skirti, iš ko pagaminti ir kokį poveikį suteikia. Kaina, kai kalbame apie sveikatą ir gerą savijautą, turėtų būti antroje vietoje.

Tačiau net jei išsirinkote tinkamus papildus, reikia nepamiršti, kad maistas sportui reikalingas reguliariai. Tai reiškia, jog nepasieksite rezultatų jei tik nusipirkę papildus juos panaudosite, o vėliau vėl pamiršite. Jie neveiks ir tuomet jei juos gersite tik retkarčiais. Papildai sportui padeda tik tuomet, kai jie naudojami tinkamai ir reguliariai. Jei patys nežinote kaip, pasiteiraukite asmeninio trenerio ar pardavėjo, jis paaiškins kaip dažnai koks papildas turi būti naudojamas. Esama ir tokių papildų, kuriuos reikia gerti kelis kartus per dieną ir tik tada galima laukti tinkamų rezultatų.