Verslas

BalticMaster servisas

Nepakanka tiesiog įsigyti naują objekto įrangą ir ją pastatyti į jos paskirties vietą, labai svarbu ją tinkamai prijungti ir paruošti darbui. Šį sudėtingą ir daug išmanymo reikalaujantį procesą būtina patikėti savo specifikacijos profesionalams. Bendrovė „BALTIC MASTER“ siekia savo klientams užtikrinti visapusišką patogumą, todėl mūsų specialistų komanda – ilgametę darbo patirtį turintys ir nuolatos savo žinias keliantys specialistai, už jus atliks visus su įranga susijusius darbus: sumontuos, paleis eksploatuoti, prireikus, apmokys užsakovo personalą dirbti su įranga. Užsakovui telieka priimti baigtą objektą. Taipogi, teikiame ir išmontavimo paslaugas – atjungiame įrangą ir paruošiame ją transportuoti. O visai mūsų bendrovės tiekiamai įrangai suteikiama garantija.

Neprižiūrima arba netinkamai prižiūrima įranga genda, todėl jos būklę būtina reguliariai tikrinti. Mūsų techninė tarnyba yra pasiruošusi prižiūrėti jūsų objektą, reguliariai tikrinti pagrindinius mazgus, keisti susidėvėjusias dalis, šalinti įrangos darbo nesklandumus.

Bendrovės „BALTIC MASTER“ serviso tarnybos budintys inžinieriai pasirengę Jums padėti net 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, visoje Lietuvoje. Remonto komanda operatyviai atvyks į objektą, nustatys gedimo priežastis, pašalins gedimą arba nurodys laiką, kada sudėtingesnis gedimas bus pašalintas. „BALTIC MASTER serviso tarnyboje dirba 34 ekipažai, aprūpinti dažniausiai gendančiomis komplektuojančiomis dalimis, todėl galite būti tikri, kad jūsų įrangos gedimas bus kaip įmanoma greičiau pašalintas. Net ir tuo atveju, jei dar nesate mūsų klientas, sugedus įrangai, visada galite užsisakyti remontą mūsų bendrovėje.

Bendrovė „BALTIC MASTER“ teikia šias paslaugas:

  • įrangos montavimą;
  • įrangos išmontavimą;
  • garantinę įrangos priežiūrą;
  • techninę įrangos priežiūrą objekte;
  • įrangos remontas, restauravimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *