Verslas

Šiuolaikinės POS sistemos kavinėms ir barams

POs

Prekybos sektoriuje labai svarbu ne tik paslaugų ir prekių kokybė, bet ir profesionali įranga, kuri užtikrintų sklandų darbą. Pavyzdžiui, kavinėse ir restoranuose, kur labai svarbu tikslumas ir laikas nepakeičiamos specializuotos sistemos, užtikrinančios darbo našumą. Daugybei verslininkų daug metų veikloje padeda POS sistemos kavinėms ir barams, kurios leidžia atlikti ne tik mokėjimus, bet ir aptarnauti klientus.

Kokia tai sistema?

POS sistemos – tai programinė įranga, įdiegiama kasos sistemoje ir su ja susietuose aparatuose. Tai puikus sprendimas kasdienėje baro ar kavinės veikloje, kadangi sistema sukurta taip, kad taupytų Jūsų laiką ir padėtų išvengti žmogiškųjų išteklių.

Turbūt Jus yra tekę pietauti ar išgerti kavos kavinėje, kurioje padavėja atneša ranka išrašytą sąskaitą. Dažniausiai tai reiškia, kad kavinėje naudojamas paprastas kasos aparatas. Tuo tarpu tos valgymo įstaigos, kuriose užsakymus padavėja veda į kompiuterį, naudojasi šiuolaikinės POS sistemos produktais.

POS sistemų privalumai

Labai dažnai mažos kavinės pradeda veiklą su paprastu kasos aparatu. Tai yra patogus ir geras sprendimas, kai klientų nedaug ir įmonė dar tik neseniai pradėjo veikti. Šiame veiklos etape norisi išleisti kuo mažiau pinigų, todėl ir sprendimai pasirenkami pagal jų kainą. Tačiau plečiantis įmonėms, paaiškėja, kad POS sistemos kavinėms ir barams – puikus sprendimas, padedantis automatizuoti kasdienius procesus ir taip išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų.

Dažniausiai maitinimo įstaigose sistemos sudaromos iš kasos aparato, liečiamo kompiuterio užsakymams, atsiskaitymui reikalingų prietaisų bei papildomų čekių spausdintuvų, kurie įrengiami baro ir virtuvės erdvėse. Čia dirbantys darbuotojai gauna užsakymą, kuris suvestas į sistemą ant čekio. Taip sistema leidžia sutaupyti daug darbuotojų laiko.

Svarbiausiu privalumu, žinoma, reikėtų įvardyti atsiskaitymų saugumą. POS sistemos kuriamos taip, kad leistų saugius ir greitus atsiskaitymus. Jos lengvai priima tiek atsiskaitymus grynaisiais, tiek kortele. Be to, sistemos visuomet diegiamos kartu su aptarnavimo paslauga. Tai reiškia, kad net ir sutrikus atsiskaitymams ar pradėjus „streikuoti“ aparatams, juos apžiūrėti ir sutvarkyti atvyks profesionalus specialistas.

Dar vienas svarbus privalumas, kurį suteikia POS Sistemos kavinėms ir barams – galimybė įdiegti įvairias lojalumo programas ir nuolaidas sistemose. POS sprendimai leidžia pritaikyti įvairias lojalumo sistemas. Nuolaidos apskaičiuojamos pačios sistemos, taip taupant darbuotojų laiką ir apsaugant nuo žmogiškojo faktoriaus klaidų.

Be to, POS sistemos leidžia ne tik efektyviai dirbti, bet ir atlikti monitoringą ir analizę. Sistemos kaupia pardavimų ir atsiskaitymų duomenis, kuriuos galima lyginti tarpusavyje analizuojant įmonės rezultatus ir planuojant jos veiklos perspektyvas.

 

Verslas

BalticMaster servisas

Nepakanka tiesiog įsigyti naują objekto įrangą ir ją pastatyti į jos paskirties vietą, labai svarbu ją tinkamai prijungti ir paruošti darbui. Šį sudėtingą ir daug išmanymo reikalaujantį procesą būtina patikėti savo specifikacijos profesionalams. Bendrovė „BALTIC MASTER“ siekia savo klientams užtikrinti visapusišką patogumą, todėl mūsų specialistų komanda – ilgametę darbo patirtį turintys ir nuolatos savo žinias keliantys specialistai, už jus atliks visus su įranga susijusius darbus: sumontuos, paleis eksploatuoti, prireikus, apmokys užsakovo personalą dirbti su įranga. Užsakovui telieka priimti baigtą objektą. Taipogi, teikiame ir išmontavimo paslaugas – atjungiame įrangą ir paruošiame ją transportuoti. O visai mūsų bendrovės tiekiamai įrangai suteikiama garantija.

Neprižiūrima arba netinkamai prižiūrima įranga genda, todėl jos būklę būtina reguliariai tikrinti. Mūsų techninė tarnyba yra pasiruošusi prižiūrėti jūsų objektą, reguliariai tikrinti pagrindinius mazgus, keisti susidėvėjusias dalis, šalinti įrangos darbo nesklandumus.

Bendrovės „BALTIC MASTER“ serviso tarnybos budintys inžinieriai pasirengę Jums padėti net 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, visoje Lietuvoje. Remonto komanda operatyviai atvyks į objektą, nustatys gedimo priežastis, pašalins gedimą arba nurodys laiką, kada sudėtingesnis gedimas bus pašalintas. „BALTIC MASTER serviso tarnyboje dirba 34 ekipažai, aprūpinti dažniausiai gendančiomis komplektuojančiomis dalimis, todėl galite būti tikri, kad jūsų įrangos gedimas bus kaip įmanoma greičiau pašalintas. Net ir tuo atveju, jei dar nesate mūsų klientas, sugedus įrangai, visada galite užsisakyti remontą mūsų bendrovėje.

Bendrovė „BALTIC MASTER“ teikia šias paslaugas:

  • įrangos montavimą;
  • įrangos išmontavimą;
  • garantinę įrangos priežiūrą;
  • techninę įrangos priežiūrą objekte;
  • įrangos remontas, restauravimas.