Verslas

Nemirštanti verslo dovanų klasika – rašiklių rinkiniai

rinkiniaiKokią verslo dovaną pasirinkti, kad nesuklystum? Dovanų specialistai teigia, jog rašiklių rinkiniai visais laikais buvo populiariausių verslo dovanų dešimtukuose, iš jų nesiruošia trauktis ir dabar, nors daug ką rašome ne ranka, o kompiuteriu.

Kodėl rašikliai yra vertinga dovana?

  • Nors gyvename kompiuterių amžiuje, visgi be tušinukų, rašiklių ir pieštukų išsiversti negalime. Net ir naudojant minimaliai, jų prireikia ypatingoms progoms – pasirašyti sutarčiai, užrašyti adresą ant voko, užrašyti sveikinimo atvirutę ar palikti meilės raštelį ant pagalvės.
  • Kuo mažiau naudoji, tuo prabangesnį rašiklį norisi turėti – specialų, ypatingoms progoms.
  • Net ir turint daug rašiklių, brangūs ir solidžiai atrodantys rašikliai visuomet yra naudojami mieliau, nei pigūs ir nepatvarūs.
  • Rašiklis su išgraviruotu sveikinimu, įmonės logotipu ar šūkiu yra puiki ir subtili reprezentacinė dovana.

Kokį rašiklių rinkinį rinktis?

Klasikinius rinkinius sudaro tušinukas ir rašiklis su plunksna. Tačiau šiomis dienomis plunksna nebėra tokia populiari. Nors kokybiški rašikliai nelieja, nėra pavojaus išsitepti rašalu, tačiau rašyti jais tampa daug sudėtingiau, pradeda trūkti įgūdžių. O ir nepatogu greitai pasirašant šusnį dokumentų – rašalas nespėja išdžiūti. Todėl rašalinių rašiklių rinkiniai paliekami tiems kas juos išties vertina. Tuo tarpu kiti mielai renkasi ir tikrai nesuklysta pasirinkę dviejų rūšių rašiklius – vienas automatinis, kitas su uždaromu kamšteliu. Jei rinkinį sudaro trys vienetai, trečiasis būna automatinis pieštukas – taip pat patogus ir praktiškas daikčiukas kiekvienam dirbančiam biure.

Svarbiausia – suasmeninti

Net ir paprasčiausia dovana taps svarbia ir nepaprasta, jei ji bus suasmeninta. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, pagalvoti kokia proga teikiamas rinkinys. Jei tai asmeninė šventė, pavyzdžiui, jubiliejus, darbo jubiliejus, paaukštinimas, išėjimas į pensiją, tuomet ant rašiklių galima išgraviruoti sveikinimą, pažymint progą ir datą. Tuo tarpu kitomis progomis galima išgraviruoti paprastą sveikinimą su gavėjo vardu. Žinoma, verslo dovana nebus verslo, jei neatliks ir savo funkcijos – neprimins iš kur gauta dovana. Rašiklio paviršiaus ploto tikrai neužteks viskam surašyti, todėl prabangi aksominė ar odinė rašiklių dėžutė turėtų būti padabinta dovanos teikėjo logotipu ir sveikinimu. Kadangi brangūs rašiklių rinkiniai visuomet laikomi dėžutėse, graviruotas užrašas visuomet  primins šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *