Sveikata

Maisto pakaitalas skubantiems

maisto pakaitalas S-FOODDažnai užsukate į greitojo maisto restoranus? Paskui į vaistines, kad nuspirktumėte virškinimą reguliuojančių vaistų? Tokia situacija negalės tęstis amžinai, tad turite du variantus:

  1. Atraskite laiko normaliai maitintis ir venkite kebabinių bei visokių „burgerių“ restoranų tinklų.
  2. Vietoj nesveiko greitojo maisto vartokite sveiką greitąjį maistą – maisto pakaitalą.

Antras variantas sudomino? Papasakosime apie jį plačiau, nes keisti jūsų asmeninius įpročius yra kur kas sunkiau, nei vien tik mitybos.

Maisto pakaitalas S-FOOD buvo sukurtas tiems, kas nori gauti pilnavertį maisto davinį, nejausti alkio ir nepriaugti svorio. Yra tik vienas nepatogumas. Jį turėsite pasigaminti patys per… 40 sekundžių. Būtent tiek prireiks ištraukti maišelį su maisto papildo milteliais, supilti į plaktuvę, užpilti vandeniu, ją uždaryti ir kelis kartus gerai suplakti. Profesionalai susiruošia dar greičiau, bet čia ne plakimo varžybos…

Tokius pietus galite suvartoti važiuodamas automobiliu, laukdamas į susitikimą vėluojančio kliento, per rūkymo pertraukėlę. Svarbiausia, kad nieko nesveiko nesuvartosite ir jūsų organizmas gaus visas reikalingas medžiagas. Be to, nejausite alkio, nes šis maisto pakaitalas itin sotus.

Kur S-FOOD paslaptis?

Maisto pakaitalas yra pilnavertis maistas, turintis visas reikalingas medžiagas ir kalorijų skaičių, kurį reikia suvartoti per dieną. Mažiau kalorijų – badausite. Per daug kalorijų – kaupsis riebalinis sluoksnis. Kai valgote savo įprastą maistą, gaunate daug perteklinių kalorijų, kurios jums yra nereikalingos. Kadangi į medžioklę su ietimi neinate, kaip mūsų protėviai, tai ir kalorijų nesudeginate labai daug. Maisto papildas S-FOOD yra skirtas nedaug judantiems, sėdimą darbą dirbantiems miestiečiams, kurie net neturi laiko nueiti į sporto klubą. Pakuotėje yra maisto daviniai 5 dienoms. Tai reiškia, kad savaitgalį galite valgyti, ką tik norite ir kokias norite kiekiais. Dažniausiai savaitgaliais judate daugiau, tad daug riebalų nepriaugsite.

Jei jūsų organizmas nepasitenkina 2000 kilokalorijų per dieną – dar geriau! Jis vartos seniau sukauptą riebalinį sluoksnį, tad ne tik sveikai ir greitai maitinsitės, bet ir numesite seniau priaugtus kilogramus.

Pasvarstykite apie tokią greitojo maisto alternatyvą. Beje, skoniai gali būti įvairūs, tad nejausite monotonijos. Čia jums ne dieta, kad vien grikiais ar pomidorais maitintumėtės visą savaitę. Nekankinkite savęs, bet tuo pačiu gaukite sveiko maisto porcija (skystu pavidalu).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *