Laisvalaikis, Namai, Verslas

Komercinių bankų teikiamos paskolos internetu

paskola internetuKą darytumėte, jeigu staiga prireiktų paskolos jums esant užsienyje? Žinoma, greičiausiai pagalvotumėte apie paskola internetu. Ir greičiausiai būtumėte teisūs – paskola internetu visa para teikiama jūsų patogumui, be to, tai vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų pasiimti kreditą. Kitas klausimas – kur labiausiai verta imti paskola. Tikriausiai jau žinote, jog komerciniais bankais ir kredito unijomis pasitikėti verta labiau, negu kreditų bendrovėmis. Bankuose paskola internetu bedarbiams nėra teikiama, nes bankai konservatyviau vertina jūsų realias galimybes grąžinti pinigus, todėl kruopščiai tikrina visus jūsų duomenis. Taip pat bankai nevilioja melagingais reklaminiais teiginiais, jog paskola internetu nemokamai teikiama būtent jums. Taigi prieš imdami paskolą, tikriausiai norėsite atidžiai išsinagrinėti įvairius bankų teikiamus pasiūlymus ir sąlygas, todėl pateikiame jums pagrindinių dviejų Lietuvos bankų duomenis apie paskola internetu.

„Dnb“ siūlo palankias vartojimo paskolos sąlygas ir automobilio lizingą

Bankas „Dnb“ teikia lizingą ir vartojimo paskolas internetu. Mažiausia išduodama vartojimo paskolos suma – 300 eurų, o didžiausia – 11584,80 eurų. Žinoma, tikroji jūsų paskolos suma priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Privaloma sąlyga yra tinkama jūsų gaunamų pajamų suma, nuo kurios atskaičius išlaidas, liktų pakankamai pinigų sumokėti paskolą bei už ją numatomus mokesčius. Tokia sąlyga yra būtina visuose bankuose. „Dnb“ banko teikiamos vartojimo paskolos privalumai – nereikalaujama įkeisti turto ar pristatyti dokumento apie paskolos panaudojimą, jūsų sutuoktiniui neprivaloma dalyvauti ir laiduoti už jus, o paskolą galima gražinti anksčiau laiko, jeigu vienu kartu grąžinama iki 2500 eurų. Būsto paskola internetu dnb banke neteikiama, tačiau norėdami nusipirkti naudotą ar naują automobilį, lizingą galite gauti, pateikę paraišką internetu. Perkant naują automobilį, pradinė įmoka turi būti 10 %, o perkant naudotą – 15 %, tačiau nepamirškite, kad nesvarbu, ar automobilis naujas, ar naudotas, jį vis tiek turėsite apdrausti brangiu „Kasko“ draudimu.

Swedbank vilioja nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais saviems klientams

„Swedbank“ bankas jus motyvuoja paimti paskola internetu, taikydami nuolaidą – paskolos sudarymo mokestis banko padalinyje gali kainuoti 100 Lt ir daugiau, o imant paskolą internetu – 50 Lt. Tai jau vis šioks toks privalumas. Be to, jeigu darbo dieną paraišką pateiksite iki 14 valandos, atsakymą dėl paskolos gausite tą pačią dieną. „Swedbank“ teikiamos paskolos internetu – vartojimo paskola ir asmeninė kredito linija. Vartojimo paskolą internetu galima paimti nuo 300 eurų iki 10000 eurų, o paskolai gauti turite turėti ne mažesnes kaip 245 eurų per mėnesį pajamas, kurias turite gauti bent 6 mėnesius iš eilės. Vartojimo paskolą galima grąžinti nuo 5 mėnesių iki 5 metų. Norėdami apytiksliai sužinoti, kokio dydžio vartojimo paskolą galėtumėte gauti būtent jūs, galite pasinaudoti „Swedbank“ skaičiuokle.

Asmeninė kredito linija – tai kita paskola internetu swedbank teikiama, jei „Swedbank“ banke turite atsidarę sąskaitą ir gaunate 550 eurų per mėnesį, atskaičius išlaidas. Tokią paskolą rekomenduojama imti, jeigu nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos arba jeigu pinigų jums reikės dalimis. Asmeninės kredito linijos paskolos mažiausia suma, kurią galima paimti internetu, gerokai didesnė, nei vartojimo paskolos internetu – 1500 eurų, o didžiausia suma – 10000 eurų, sutampa su vartojimo paskolos limitu. Paskolos grąžinimo laikas taip pat trumpesnis – grąžinti kreditą turėsite iki 4 metų, tačiau kiekvieno kliento paskolos grąžinimo laikas gali skirtis, priklausomai nuo to, kiek limito yra panaudota, pradėjus grąžinti pinigus. Taigi vartojimo ir asmeninės kredito linijos paskolos turi gana daug esminių skirtumų, ir tik nuo to, ar esate „Swedbank“ banko klientas priklauso, ar galėsite rinktis iš šių dviejų alternatyvų.

Ar jums prireiktų paimti paskola internetu uk, ar Lietuvoje – tai padaryti šiandien galite neišėję iš namų ir neaukodami savo brangaus laiko. Daugelyje Lietuvos bankų galite gauti vartojimo paskola internetu 10000lt ar netgi dar didesnę. Tai priklausys tik nuo jūsų finansinių galimybių. Jeigu jūs sugalvojote įsigyti seniai planuotą prekę – automobilį, tačiau neturite jam lėšų, galite pasiimti paskola internetu issimoketinai. „Dnb“ teikia lizingo paslaugas ir vartojimo paskola internetu, o „Swedbank“ siūlo rinktis tarp vartojimo paskolos ir asmeninės kredito linijos, priklausomai nuo to, ar „Swedbank“ banke turite atsidarę sąskaitą, tad spręsti jums, kurio banko pasiūlymai ir sąlygos paskolos gavimui internetu jums yra priimtinesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *