Verslas

Paskolos internetu – viskas ką reikia apie jas žinoti

paskolos

Internetu pasiskolinti pinigų yra paprasta, nes nereikia daug laiko skirti kreditingumo vertinimui. Visas mokumo patikrinimo procesas dabar yra labai automatizuotas. Tad, jums reikės tik nurodyti kokią pajamų sumą jūs gaunate kas mėnesį bei kokias įmokas turite mokėti kitoms finansų įstaigoms. Kreditoriai patys pasidomės visais kitais niuansais. Aišku, iš pažiūros atrodo, kad kreditai išduodami lengvai ir vos ne visiems, tačiau realybė yra visai kitokia. Kaip tik maža dalis kredito paraiškų šiuo metu yra patvirtinamos. Daug jų atmetama, nes pateikiami klaidingi duomenys arba tiesiog asmenys nėra pajėgūs vykdyti įsipareigojimus.

Visos paskolos internetu, kurios laikomos vartojimo kreditais, turi būti išduodamos taip, kad nebūtų pažeidžiami jokie įstatymai bei mokumo vertinimo kriterijai. Jeigu kredito įstaiga sulaužo bent vieną taisyklę jai gresia bauda. Aišku, kartais paskolos neteisėtai išduodamos dėl klientų kaltės. Kai kurie tiesiog bando apgauti nurodant neteisingus duomenis ar kažkaip kitaip sukčiaujant. Tačiau, turite suprasti, kad ir sukčiams jau yra uždėtas apynasris – už kreditinį sukčiavimą galima gauti ir laisvės atėmimo bausmę.

Dabar paskolos internetu kreditų bendrovėse ir sutelktinio finansavimo platformose išduodamos atsakingiau nei anksčiau. Ten palūkanos yra mažesnė nei prieš kurį laiką. Tačiau esminis pokytis – sugriežtėjusi kreditų išdavimo tvarka. Jums reikės gana ilgai laukti kol bus įvertinti jūsų duomenys. Tai taikoma tais atvejais, jeigu skolinatės būdami santuokoje ir nenurodydami, jog tai asmeninė paskola.

Šiuo metu greitųjų kreditų bendrovės neturi teisė iš duoti paskolų tiems asmenims, kurie yra laikomi bedarbiais. Tai asmenys, kurie yra registruoti darbo biržoje. Paprasčiausiai, tokių asmenų finansinė padėtis nėra tinkama kreditavimui. Jie negauna tvarių pajamų ir neaišku ar ateityje gaus. Tai reiškia, kad nėra garantijos, kad tokie asmenys ateityje galės vykdyti įsipareigojimus.

Dažniausiai visos paskolos internetu išduodamos tik po išsamios kreditingumo vertinimo procedūros. Asmenims kreditai nėra išduodami pražiūrint kažkokius trūkumus. Jeigu matoma, kad asmuo turi problemų su įmokomis kitoms finansų įstaigoms, vadinasi yra nemaža rizika skolinti pinigus tokiam asmeniui. Jeigu norite gauti paskolą internetu, turite būti atsakingi.

Verslas

Kreditai

kreditaiIš tiesų neretai tenka susidurti su tokia situacija, kai kreditai pasirodo esanti vienintele išeitimi iš konkrečiu momentu susiklosčiusios padėties, kurią išspręsti kuo skubiau vienam ar kitam asmeniui tampa tiesiog privaloma, nes priešingu atveju galbūt tektų pamiršti apie visiškai sėkmingą galutinę išeitį. O jei ne kreditai, einamuoju metu kišenėje laikoma beveik tuščia piniginė akivaizdžiai priverstų jos savininką atsisakyti tam tikrų, galbūt išskirtiniam, neseniai sukurtam jo planui įvykdyti reikalingų veiksmų. Žinoma, niekada nevertėtų pamiršti, kad tokia savybė kaip atsakingumas, renkantis vieną ar kitą bendrovių sukurtą pasiūlymą, visuomet yra labai naudingas kiekvienam. Juk būtent jo dėka daugeliui žmonių vėliau be jokių problemų pavyksta džiaugtis savo iš tiesų gera finansine situacija, lemiančia ne tik galimybę reikiamu metu turėti visų reikalingų pirkinių ar paslaugų, bet ir pakankamo dydžio piniginį rezervą savo sąskaitoje, kurį atsiradus būtinybei galima protingai naudoti. Be jokios abejonės, daugeliu atvejų, prieš nusprendžiant pasiskolinti, tikrai yra verta pabandyti pasitarti su žinių atitinkamoje srityje turinčiais asmenimis, kurie neretai ir gali tiksliai papasakoti apie tam tikrų, pageidaujamų užsisakyti skolinimo paslaugų ypatybes. Juk tai padarius, paprastai pavyksta bent keletą kartų lengviau išsiaiškinti, kurie kreditai pigiau galėtų padėti išspręsti sudėtingą finansinę padėtį konkrečiu metu.

Bet kokiu atveju, beveik visi kreditai, paskolos tiesiog negali būti pasirenkamos iš anksto neperžvelgiant savo pajamų artimiausiu metu, iš kurių ir yra ketinama išmokėti visą reikalingą įsiskolinimą. Juk būtent tokio atsakingumo dėka vėliau pavyksta nesunkiai įvykdyti visus savo įsipareigojimus ir drauge pasimėgauti savo kuo puikiausiai planuojamais finansiniais reikalais. O kas gi nežino, jog tai yra be galo reikšmingas veiksnys, be kurio tinkamai išsiversti pajėgia retas kuris pilietis, pageidaujantis gyventi iš tiesų patogiai. Be jokios abejonės, tikrai ne vieno iš šių žmonių pasirodo labai vertinami tokie padėjėjai kaip kreditai internetu, kurių dėka neretai pavyksta pakankamai nesunkiai susirasti bendrovę, teikiančią iš tiesų nesunkiai pasiekiamas finansines paslaugas virtualiai. Žinoma, netgi nusprendus pasirinkti konkrečią įmonę, dirbančią internetu, jokiu būdu negalima pamiršti atlikti atsakingo įvertinimo proceso tam tikrai, ketinamai sau pasirinkti paslaugai. O tokio pobūdžio darbą atlikus, daugeliui tokių, mokančių puikiai planuoti piliečių ne tik pavyksta per patį trumpiausią laiką papildyti savo sąskaitą reikalinga einamuoju laiku suma, bet ir visai netrukus, be jokių nesusipratimų ją grąžinti. Visgi, prieš nusprendžiant pasirinkti sau tam tikrą skolinimosi paslaugą, visuomet yra verta ir pasistengti pasidomėti, ar kartais rinkoje esamuoju metu tikrai negalėtų būti surandami kreditai, akcija itin ryškiai atpiginami jų pageidaujantiems asmenims. Juk jeigu jų sau yra surandama būtent tokiu laikotarpiu, kai jie pasirodo esantys patys aktualiausi, galima net neabejoti, jog tokie padėjėjai turėtų suteikti iš tiesų pakankamai nemažai taip reikalingos pagalbos.
Taigi, kad ir kokie kreditai internetu ar tam tikru kitokiu būdu pasirodytų esantys visiškai nesunkiai prieinami, juos yra verta pasistengti peržvelgti. O susipažinus su jų sąlygomis, kiek įmanoma skubiau pabandyti išsiaiškinti šių reikalavimų tinkamumą piliečiui, kuriam konkretaus pobūdžio paslaugos ir pasirodytų esančios reikalingos einamuoju metu. Žinoma, visuomet galima susidurti su tokia padėtimi, kai pritrūksta šiek tiek itin aktualių žinių atitinkama tema, todėl tokiu atveju tikrai pasirodo verta kreiptis į asmenis, kurie gali pasigirti reikalinga informacija. Juo labiau, kad šiuolaikiniame pasaulyje neretai tai pavyksta padaryti netgi ir naudojantis beveik kiekvienam nesunkiai prieinamu virtualiu tinklu. Svarbiausia, nepamiršti reikiamu metu peržvelgti, kokie kreditai turėtų būti patys tinkamiausi jų sąlygų atžvilgiu ir protingai nuspręsti, kokio dydžio suma suteiktų daugiausia visiems itin reikšmingos naudos.

Laisvalaikis, Namai, Verslas

Komercinių bankų teikiamos paskolos internetu

paskola internetuKą darytumėte, jeigu staiga prireiktų paskolos jums esant užsienyje? Žinoma, greičiausiai pagalvotumėte apie paskola internetu. Ir greičiausiai būtumėte teisūs – paskola internetu visa para teikiama jūsų patogumui, be to, tai vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų pasiimti kreditą. Kitas klausimas – kur labiausiai verta imti paskola. Tikriausiai jau žinote, jog komerciniais bankais ir kredito unijomis pasitikėti verta labiau, negu kreditų bendrovėmis. Bankuose paskola internetu bedarbiams nėra teikiama, nes bankai konservatyviau vertina jūsų realias galimybes grąžinti pinigus, todėl kruopščiai tikrina visus jūsų duomenis. Taip pat bankai nevilioja melagingais reklaminiais teiginiais, jog paskola internetu nemokamai teikiama būtent jums. Taigi prieš imdami paskolą, tikriausiai norėsite atidžiai išsinagrinėti įvairius bankų teikiamus pasiūlymus ir sąlygas, todėl pateikiame jums pagrindinių dviejų Lietuvos bankų duomenis apie paskola internetu.

„Dnb“ siūlo palankias vartojimo paskolos sąlygas ir automobilio lizingą

Bankas „Dnb“ teikia lizingą ir vartojimo paskolas internetu. Mažiausia išduodama vartojimo paskolos suma – 300 eurų, o didžiausia – 11584,80 eurų. Žinoma, tikroji jūsų paskolos suma priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Privaloma sąlyga yra tinkama jūsų gaunamų pajamų suma, nuo kurios atskaičius išlaidas, liktų pakankamai pinigų sumokėti paskolą bei už ją numatomus mokesčius. Tokia sąlyga yra būtina visuose bankuose. „Dnb“ banko teikiamos vartojimo paskolos privalumai – nereikalaujama įkeisti turto ar pristatyti dokumento apie paskolos panaudojimą, jūsų sutuoktiniui neprivaloma dalyvauti ir laiduoti už jus, o paskolą galima gražinti anksčiau laiko, jeigu vienu kartu grąžinama iki 2500 eurų. Būsto paskola internetu dnb banke neteikiama, tačiau norėdami nusipirkti naudotą ar naują automobilį, lizingą galite gauti, pateikę paraišką internetu. Perkant naują automobilį, pradinė įmoka turi būti 10 %, o perkant naudotą – 15 %, tačiau nepamirškite, kad nesvarbu, ar automobilis naujas, ar naudotas, jį vis tiek turėsite apdrausti brangiu „Kasko“ draudimu.

Swedbank vilioja nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais saviems klientams

„Swedbank“ bankas jus motyvuoja paimti paskola internetu, taikydami nuolaidą – paskolos sudarymo mokestis banko padalinyje gali kainuoti 100 Lt ir daugiau, o imant paskolą internetu – 50 Lt. Tai jau vis šioks toks privalumas. Be to, jeigu darbo dieną paraišką pateiksite iki 14 valandos, atsakymą dėl paskolos gausite tą pačią dieną. „Swedbank“ teikiamos paskolos internetu – vartojimo paskola ir asmeninė kredito linija. Vartojimo paskolą internetu galima paimti nuo 300 eurų iki 10000 eurų, o paskolai gauti turite turėti ne mažesnes kaip 245 eurų per mėnesį pajamas, kurias turite gauti bent 6 mėnesius iš eilės. Vartojimo paskolą galima grąžinti nuo 5 mėnesių iki 5 metų. Norėdami apytiksliai sužinoti, kokio dydžio vartojimo paskolą galėtumėte gauti būtent jūs, galite pasinaudoti „Swedbank“ skaičiuokle.

Asmeninė kredito linija – tai kita paskola internetu swedbank teikiama, jei „Swedbank“ banke turite atsidarę sąskaitą ir gaunate 550 eurų per mėnesį, atskaičius išlaidas. Tokią paskolą rekomenduojama imti, jeigu nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos arba jeigu pinigų jums reikės dalimis. Asmeninės kredito linijos paskolos mažiausia suma, kurią galima paimti internetu, gerokai didesnė, nei vartojimo paskolos internetu – 1500 eurų, o didžiausia suma – 10000 eurų, sutampa su vartojimo paskolos limitu. Paskolos grąžinimo laikas taip pat trumpesnis – grąžinti kreditą turėsite iki 4 metų, tačiau kiekvieno kliento paskolos grąžinimo laikas gali skirtis, priklausomai nuo to, kiek limito yra panaudota, pradėjus grąžinti pinigus. Taigi vartojimo ir asmeninės kredito linijos paskolos turi gana daug esminių skirtumų, ir tik nuo to, ar esate „Swedbank“ banko klientas priklauso, ar galėsite rinktis iš šių dviejų alternatyvų.

Ar jums prireiktų paimti paskola internetu uk, ar Lietuvoje – tai padaryti šiandien galite neišėję iš namų ir neaukodami savo brangaus laiko. Daugelyje Lietuvos bankų galite gauti vartojimo paskola internetu 10000lt ar netgi dar didesnę. Tai priklausys tik nuo jūsų finansinių galimybių. Jeigu jūs sugalvojote įsigyti seniai planuotą prekę – automobilį, tačiau neturite jam lėšų, galite pasiimti paskola internetu issimoketinai. „Dnb“ teikia lizingo paslaugas ir vartojimo paskola internetu, o „Swedbank“ siūlo rinktis tarp vartojimo paskolos ir asmeninės kredito linijos, priklausomai nuo to, ar „Swedbank“ banke turite atsidarę sąskaitą, tad spręsti jums, kurio banko pasiūlymai ir sąlygos paskolos gavimui internetu jums yra priimtinesnės.

Verslas

Kreditai ir tai, ką besiskolinantysis turi žinoti

kreditaiNe visi sugeba prisikaupti sukaupti solidžią pinigų sumą kojinėse: vienas neturi būtinos taupymo gyslelės, kito poreikiai yra didesni nei gaunamos pajamos, o galbūt pastarosios yra tokios kuklios, jog net neužtenka patenkinti elementariausių savo reikmių. Kreditai, protingai šia galimybe pasinaudojus, gali padėti visais šiais atvejais.

Kokie pagrindiniai faktai, kalbant apie greituosius kreditus, žinotini?

  • Pasiskolini – grąžini

Kreditai – tai ne močiutės dovana ar pinigai, pasiskolinti iš geranoriškos kaimynės. Tai – abejoms pusėms naudingas sandėris: paskolos gavėjas gauna reikiamą sumą pinigų, o jos teikėjas – įmokas už suteiktą paskolą. Savaime suprantama, jog reikės grąžinti didesnę sumą. Logiška, čia galioja taisyklė: kuo trumpesniam laikotarpiui skolinamasi, tuo didesnės mėnesinės įmokos prisiimamos, tačiau, žvelgiant į galutinę mokėtiną sumą, mažiau permokama.

  • Sutarties sąlygų nesilaikymas atneša rimtas ilgalaikes pasekmės

Turbūt net nereikia minėti, jog, prieš pasirašant bet kokią sutartį, būtina atidžiai išanalizuoti net menkiausią sutarties punktelį. Juk, kaip sakoma, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Kalbant apie kreditus, bene pagrindinė sąlyga – sumokėti sutartyje nustatytą įmoką iki reikiamos dienos ir, atėjus grąžinimo laikotarpiui, iki galo atsiskaityti su kreditoriumi. Kas laukia priešingu atveju? Palūkanos už kiekvieną pavėluotą įmokos dieną, problemos su anstoliais, ir, kas blogiausia, delsiant punktualiai mokėti – neigiamas įrašas kredito istorijoje. Tai – informacija apie kiekvieno iš mūsų finansinę istoriją, kuri gali būti jums palanki arba, priešingai – kenkti ne tik besinaudojant įvairių greitųjų kredito bendrovių paskolomis, bet ir bandant gauti kur kas didesnes pinigų sumas (pavyzdžiui, imant būsto paskolą).

  • Naudokitės viskuo, ką Jums siūlo kreditorius

Šiandien kreditai išduodami kur kas palankesnėmis sąlygomis nei anksčiau – tereikia gebėti jomis pasinaudoti. Vėlgi, tam būtina sutarties analizė bei informacijos sekimas, ką kuri kredito bendrovė siūlo. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, siūlome pasidomėti, ar įmanoma atidėti paskolos grąžinimo terminą, pasiskolinti daugiau ar grąžinti  pinigus anksčiau laiko.

Atsakingas skolinimasis – ne tik tuščias svaičiojimas ir gražiai skambantis terminas, pristatomas dažno paslaugos teikėjo internetinėje svetainėje. Tai – kelrodis, kuriuo vadovautis turėtų kiekvienas besiskolinantysis. Paprastai tariant, reikia įsisavinti porą pagrindinių taisyklių:

  1. Skolintis tik tada, kai iš tikrųjų reikia pinigų (aišku, kiekvieno poreikiai labai skiriasi) ir įvertintos kitos skolinimosi galimybės (galbūt artimoje aplinkoje atsiranda padėti finansiškai galinčių asmenų).
  2. Skolintis tik įsitikinus, jog ateityje nekils finansinių kliūčių įsipareigojimų vykdymui bei, savaime suprantama, turimų pinigų pakaks pragyvenimui (maistui, būstui, transportui ir panašiai).

Kreditai išduodami tik išanalizavus žmogaus mokumą pagal tam tikrus vertinimo kriterijus – amžių, pastovias gaunamas pajamas, „švarią“ finansinę padėtį. Tačiau pats geriausias „indikatoriaus“ – pačio besiskolinančiojo sąmoningumas. Tik Jūs pats geriausiai žinosite, ar, paskolos grąžinimo laikotarpiu, gebėsite susilaikyti nuo nebūtinų išlaidų, ar neįsisuksite į amžiną „skolinuosi – grąžinu“ ratą ir panašiai.