Laisvalaikis

Kokius rinktis vestuvinius žiedus?

Vestuvės neįsivaizduojamos be simboliu tapusių vetuvinių žiedų, kurie įamžina meilę, priklausomybę ir ištikimybę. Šie žiedai sieja du žmonės, kurie nusprendžia visą gyvenimą praleisti kartu. Vestuvinis žiedas neatsiejamas vestuvių papuošalas, kurį mato visi aplinkiniai žmonės, dėl šios priežasties jis turi būti neprakaištingo dizaino, o taip pat ir patogus.

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Renkantis vestuvinius žiedus iškyla nemažai klausimų. Dažniausiai norima suderinti patogumą ir grožį. Renkantis žiedus, reikėtų nepamiršti, kad laikui bėgant jie susibraižo, o taip pat gali net ir susinešioti. Kiekvienas daiktas, kuris dėvimas kiekvieną dieną, laikui bėgant susidėvi, ne išimtis ir auksiniai žiedai ar sidabriniai vestuviniai žiedai.

Norint, kad žiedai mažiau braižytusi reikėtų žinoti, kad klasikiniai vestuviniai žiedai, kurie įgaubti į vidų mažiau braižosi. Na, o dažniausiai klasikinio modelio žiedai susibraižo būtent per vidurį. Siauras žiedas mažiau braižosi, o ant storesnių vestuvinių žiedų daug geriau matosi įbrėžimai. Dažnai siekiant sumažinti susibraižymų skaičių dedamas deimantas ar kitas briliantas, taip sumažinama susibraižymo galimybė.

Kokie populiariausi vestuviniai žiedai?

Vieni populiariausių yra: vestuviniai žiedai iš volframo, klasikiniai vestuviniai žiedai. Vestuviniai žiedai renkamiesi dėl tvirtumo. Šie žiedai mažai braižosi, o kartu padeda apsisaugoti nuo deformacijų. Blizgus paviršius nesibraižo, o matinis paviršius beveik nenusitrina. Vestuviniai žiedai kaina, kurie yra pagaminti iš volframo yra gana nebrangūs. Tai gana pigūs vestuviniai žiedai, juos galima įsigyti nuo 70 iki 200 €. Lyginant su auksiniais žiedais kaina yra žymiai mažesnė. Nors šie žiedai yra tvirti, tačiau nukritę iš didelio aukščio tampa trapūs ir gali subyrėti.

Klasikiniai vestuviniai žiedai vis dar vieni iš populiariausių vestuvinių žiedų. Šie žiedai renkamiesi dėl palyginti nedidelės kainos ir estetinio grožio. Šiems žiedams būdingas minimalizmas, jie nėra perkrauti, todėl visada gražiai atrodo. Dažniai šio tipo vestuviniai žiedai yra puošiami įvairiais brangakmeniais ar deimantais, kurie suteikia jiems prabangumo. Šių vestuvinių žiedų kainos yra gana įvairios. Vestuvinį žiedą galima nusipirkti ir už 100€, kaina daugiausiai priklauso nuo naudojamo metalo. Vestuviniai žiedai internetu yra  vienas iš patogiausių būdų pirkti šiuos žiedus, kadangi galima dažnu atveju sutaupyti pinigų, o taip pat ir laiko, kurio dažnai trūksta rengiant vestuves.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *