Namai

Kokiais kriterijais vadovautis renkantis lauko duris?

lauko durysKaip remonto metu elgiasi namų šeimininkai? Vieni aklai pasitiki meistrais ir dosniai atveria piniginę jų nurodytiems daiktams įsigyti. Kiti, neturėdami reikiamų žinių, bando patys „prasinešti“ po parduotuves. Toks apsipirkinėjimas dažniausiai baigiasi pigiausios prekės įsigijimu, pirkiniu, paremtu konsultanto rekomendacijomis arba, užpuolus nevilčiai, pagriebimu pirmo pasitaikiusio daikto. Idealiausia būtų, jei, prieš perkant bet kokį daiktą savo namams, būtų pasidomima pastarojo specifikacija bei aiškiai įvardijama, ko konkrečiai reikia. Šis straipsnis skirtas tiems, kam šiuo metu reikalingos lauko durys.

Besiblaškant gausioje ekspozicijoje ar nervingai spaudinėjant mygtukus internetinėje parduotuvėje, svarbu atsiminti, jog pagrindinis prioritetas turėtų būti praktiškumas. Nors lauko durys bendrame pastato interjere atlieka reikšmingą vaidmenį, visgi svarbiausia – funkcionalumas. Svarbu, ar pastarosios bus montuojamos daugiabučio laiptinėje, ar nuosavame name ir turės tiesioginį kontaktą su lauku. Laukujėms butų durims aktualiausia turėtų būti saugumas, gera šiluminė bet garso izoliacija. Visa tai aktualu ir namo durims, tačiau pastarosios turi būti atsparios dar ir drėgmei bei tiesioginiams saulės spinduliams. Atsižvelgiant į prioritetų svarbą, kur kas paprasčiausiai nuspręsti, iš kokios medžiagos pagamintos durys yra tinkamiausios.

Aliuminės – tvirtos, lengvai prižiūrimos, tačiau geromis šilumos izoliacinėmis savybėmis nepasižymi.

Šarvuotos (plieno) – garantuoja itin didelį saugumą bei išsiskiria spavų bei ornamentų gausa. Tai – idealus variantas butui. Prieš dedant šias duris į namą, reikėtų atkreipti dėmesį, jog šilumos atžvilgiu jos taip pat nėra patrauklios.

Iš medienos pagamintos lauko durys šilumos sulaikymo atžvilgiu yra gana efektyvios, tačiau šioms, norint jas apsaugoti nuo šalutinio drėgmės poveikio, būtina reguliari kruopšti priežiūra.

Stiklo pluošto durys – brangesnė, tačiau itin kokybiška bei moderni alternatyva. Jos ne tik gerai sulaiko šilma, bet yra tvirtos bei ilgaamžės.

Jei blaškotės tarp „vienos gražesnės”, „kitos saugios, bet žiemą teks kęsti šaltį”, galite rinktis individualių lauko durų gamybą (kad ir pas „TIKS langai” specialistus), kuomet medžiagos derinamos taip, jog išpildytų poreikius tiek dizaino, tiek funkcionalumo atžvilgiu. Aišku, ši paslauga pareikalaus daugiau piniginių investicijų nei standartinių durų įsigijimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *