Automobiliai

Automobilio draudimas – greita ir patikima paslauga

automobilio draudimasŠiandien tikriausiai sunku būtų rasti vairuotoją, kuris tinkamai neprižiūrėtų savo transporto priemonės. Ir tai ne vien degalų pylimas ar tepalų keitimas, bet ir automobilio draudimas. Kad nuosava transporto priemonė galėtų būti eksploatuojama, ją privalu apdrausti privalomuoju automobilio draudimu. Tuo tarpu nuo papildomų rizikų apsidrausti padeda KASKO.

Kiekvienas vairuotojas, turintis savo nuosavą transporto priemonę, turi ne tik pasirūpinti automobilio technine apžiūra, bet ir draudimo paslaugomis. Sėkmingai draudžiame ne tik savo sveikatą, bet ir turtų, kuriuo naudojamės vos ne kiekvieną dieną. Automobilis ne išimtis, jį drausti privalu visiems – tai reikalauja ne tik bendras suvokimas, bet ir kelių eismo taisyklės. Pagal jas transporto priemonė negali būti eksploatuojama (dalyvauti eisme), jeigu ji nėra apdrausta privalomuoju transporto draudimu. Tai draudimas, kuris leidžia apsaugoti savo automobilio vertę nepavydėtinoje situacijoje, kai kelyje atsitinka nelaimingas įvykis.

Kita vertus, įprastas automobilio draudimas ne visuomet atsiperka ir tinkamai pasitarnauja. Daugeliu atvejų už įlenktą kėbulą, apraižytą kapotą ar skilusį priekinį automobilio stiklą tenka atsakyti patiems. To priežastis – iš įvykio vietos pasišalinęs pažeidėjas, tyčinė trečiųjų asmenų veikla ar gamtos stichijos. Prie to pačio galima pridėti ir pačių vairuotojų elgesį už vairo, kai dėl savo neapdairumo pažeidžiama ar kitaip apgadinama transporto priemonė. Visų šių nuostolių privalomasis civilinis draudimas neatlygins, tam reikalingas papildomas KASKO draudimas.

Transporto priemonę nemenkai gali apgadinti ne vien netikėti eismo įvykiai kelyje, bet ir nelaimingi atsitikimai už jo ribų. Visų šių nemalonumų sėkmingai padeda išspręsti automobilių KASKO draudimas. Tai paslauga, leidžianti apdrausti savo nuosavą transporto priemonę nuo pačių įvairiausių rizikų: trečiųjų asmenų veiklos, gamtos stichijų, nelaimingų atsitikimų ir kt. Tokį draudimą rinktis įprasta, jei vairuojate prabangų automobilį ir nenorite rizikuoti jo verte. Jei galima papildomai apsidrausti, kodėl gi to nepadaryti.

Dažnai keliuose išvengti visų netikėtumų yra tiesiog neįmanoma. Būtent tokiose akimirkose automobilio draudimas padeda bent kiek sušvelninti nuostolius, patirtus nelaimingo atsitikimo metu. Tuo tarpu, jei automobilis patiria žalą kitomis aplinkybės, nusiminti lygiai taip pat neverta, nes KASKO draudimas atlygina žalą ir už įvairias kitas rizikas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *