Namai

Virtuvės baldų gamyba pagal Feng Shui

Virtuvės baldų gamybaKuriate naują savo virtuvės projektą? Turbūt jau laužote galvą, kaip viskuo pasirūpinti taip, kad virtuvė būtų jauki, funkcionali ir skleistų teigiamą energiją. Baldų gamintojai pastebi, jog dažniausiai būtent virtuvėje užsakomi nestandartiniai baldai. Todėl virtuvės baldų gamyba ne retai susiduria ne tik su išskirtiniais užsakymais, bet ir taisyklėmis. Pavyzdžiui, vis dažniau lietuviai linkę kurti virtuvę, laikydamiesi Feng Shui taisyklių.

Feng Shui – tai mokslas, paremtas energijų tekėjimu. Manoma, jog namuose galima sukurti norimą energiją, jei sukuriami tam tikri laukai ir energija gali tekėti laisvai. Labai svarbu apsisaugoti nuo blogos energijos, todėl Feng Shui turi kelis patarimus ir tiems, kurie rūpinasi gera energetika savo virtuvėje.

  1. Viryklės parinkimas. Planuojamnt virtuvės projektą, pasirinkite baldus išdėlioti taip, kad viryklė neatsidurtų priešais duris – tai blogas ženklas Feng Shui filosofijoje. Tai gera energetika, kurios nereikia išleisti tiesiai pro duris, o ir maisto gamybos malonumas bei skonis labai pasikeis. Todėl geriausiai viryklę montuoti taip, kad pro duris jos nebūtų matyti Tačiau jei nėra kito pasirinkimo, Jums padės veidrodis, pakabintas virš viryklės.
  2. Magiškas virtuvės baldų trikampis. Labai dažnai virtuvės baldų gamyba užsiimantys verslininkai pastebi, jog virtuvėje dažnai prašoma paisyti vienos populiariausios taisyklės – viryklę, kriauklę ir šaldytuvą išdėstyti taip, kad šie prietaisai sudarytų trikampį erdvėje. Pasirodo, šis magiško trikampio principas taip pat yra Feng Shui darnios virtuvės taisyklė. Taip sukuriami tinkami kanalai vandens ir ugnies energijai tekėti. Tokioje virtuvėje darbai visuomet vyksta sklandžiai, atmosfera čia jauki ir kviečianti pabūti.
  3. Medžio vaidmuo. Virtuvėje labai svarbūs medžio baldai. Jie sukuria pusiausvyrą tarp ugnies ir vandens energijų. Kadangi būtent virtuvėje yra gausu prietaisų, kurie susiję su vandeniu arba ugnimi, svarbu jų nesumaišyti. Todėl patartina, kad mikrobangų krosnelė ar viryklė būtų nutolusi nuo praustuvės ir šaldytuvo bent per du metrus. Žinoma, mažose erdvėse tokio atstumo gali ir nepavykti sukurti, tad patartina tarp šių prietaisų naudoti medžio elementus. Taip sukursite pusiausvyrą ir apsisaugosite nuo blogos energijos.
  4. Ramybės oazė. Virtuvės baldų gamyba vis dažniau neatsiejama nuo virtuvėje įrengiamų salelių užsakymų įgyvendinimu. Tai labai geras sprendimas tiems, kurie rūpinasi virtuvės energetika. Pagal Feng Shui, mažytė salelė virtuvės viduryje sukuria tikrą harmoniją. Ji apsaugo ir nuo blogos energetikos, jei į namus įėję žmonės iš karto žengia į virtuvę, ir sukuria pusiausvyrą tarp ugnies ir vandens, ir nuramina biolaukus. Tai puikus sprendimas, jei Jūsų virtuvėje yra pakankamai vietos, o virtuvė Jums yra svarbi namų vieta. Virtuvėje, kurioje yra salelė, norisi ilgiau pabūti, čia maistas visuomet yra gardesnis.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *