Verslas

Remarketingo strategijos kūrimą palikite profesionalams

RemarketingasGalvojantys išbandyti remarketingo strategiją turėtų gerai pagalvoti apie specialisto samdymą – tai yra tiek pat svarbu, kiek samdyti administratorių Adwords reklaminių kampanijų kūrimui. Remarketingas padeda susigrąžinti lankytojus bei pirkėjus, tačiau ne kiekvienai svetainei tokia strategija yra naudinga. Trumpai tariant, jeigu jūsų interneto svetainė yra susijusi su naujienomis ir pajamas generuojate iš reklamos pardavimo, tai remarketingo strategija jums ko gero nebus naudinga, nes ji jums grąžins tuos pačius lankytojus, kurie jau buvo apsilankę pas jus. Štai, prekiaujantiems kažkuo tai yra vienas geresnių pasirinkimų.

Remarketingo paslaugą siūlo privačios reklamos agentūros, reklamos tinklai bei pavieniai marketingo specialistai. Jūs galite rinktis didžiausius tinklus, tokius kaip Google Adwords, AdnetMedia, tačiau turite žinoti, kad jūs mokėsite tarpininkavimo mokestį. Tai reiškia, kad jūs mokėsite už paspaudimus, kurių kaina dalinama tiek pačiam tinklui, tiek ir reklamą talpinančiai svetainei.

Jeigu norėtumėte reklaminių kampanijų administravimo naštą nusimesti nuo pečių, tai jums reikėtų kreiptis į tuos pačius specialistus, kurie teikia Adwords reklaminių kampanijų administravimo paslaugas. Jie tiesiog naudoja tą pačią strategiją, tik nustatant parametrus, jie pasirinks, jog būtų taikomasi į sugrįžtančius vartotojus. Kaina išlieka tokia pati. Rinktis specialistus tokių reklaminių kampanijų administravimui yra būtina, jeigu patys nelabai išmanote ką daryti užsiregistravus tokioje sistemoje.

Trumpai tariant, norint užsisakyti remarketingo paslaugas, jums reikia kreiptis į reklamos specialistus, kurie teikia ir įprastas paslaugas, susijusias su reklama. Jie parinks tinkamiausias kampanijos antraštes, jog susidomėjimas jūsų reklaminiu skydeliu būtų kuo didesnis. Už tokią reklamą mokama pagal paspaudimus t.y. lygiai taip pat kaip naudojant įprastą Adwords reklaminę kampaniją. Jūsų išleidžiama pinigų suma priklausys būtent nuo norimų raktažodžių konkurencijos – kuo ji bus didesnė, tuo didesnę sumą už vieną paspaudimą turėsite sumokėti.

Kreipiantis į specialistus, labai svarbu tinkamai pasidomėti jų darbo rezultatais bei atsiliepimais apie teikiamų paslaugų kokybę. Yra tokių specialistų, kurie pakenkia svetainėms – jie naudoja kuponus, kuriuos galima gauti nemokamai, o tai dažnai priveda ir prie svetainių blokavimo. Tad, norint pasinaudoti remarketingo paslaugomis, būtinai kreipkitės į profesionalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *