Namai

Butai Klaipėdoje: naujų ir senų daugiabučių skirtumai

butai KlaipėdojeGalvodami apie nuosavą butą, turime atsakyti į daugybę klausimų. Vienas dažniausių – kokių metų statybos butai Klaipėdoje yra optimaliausias sprendimas? Vieni giria senų daugiabučių privalumus, kiti teigia, kad pelningiausios investicijos siejamos su naujos statybos butais. Ilgametę darbo patirtį turintys nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Svarbiausia – atsisakyti išankstinių stereotipų ir vadovautis praktiniais specialistų patarimais.

Senos statybos daugiabučiai: privalumai ir trūkumai

Niekas negali paneigti, kad senos statybos daugiabučiai siejami su aukšta kokybe ir patikima eksploatacija. Paprastai tokie namai turi itin storas sienas ir pasižymi patogiu kambarių išdėstymu. Be to, senieji daugiabučiai buvo statomi struktūriškai patogiose miesto zonose, kurios džiugina ne tik gera infrastruktūra, bet ir galimybe pėsčiomis pasiekti svarbiausias miesto vietas, prekybos centrus, mokyklas ir vaikų darželius. Galiausiai, senesnės statybos butai Klaipėdoje yra kur kas pigesni ir palankiau vertinami mažesnes pajamas gaunančių pirkėjų. Nepaisant visų minėtųjų privalumų, šie butai turi ir gana daug trūkumų, kurių didžiausias – pasenusios inžinerinės sistemos ir dideli mokesčiai už šildymą. Be to, daugelis pirkėjų kalba ir apie nejaukias laiptines, senus liftus, nemalonius kaimynus. Praktika rodo, kad paprastai senos statybos daugiabučių rajonuose įvyksta kur kas daugiau nusikaltimų.

Nauji parduodami butai Klaipėdoje ir jų savybės

Kalbėdami apie naujos statybos daugiabučius, visų pirma turime išskirti komfortiško gyvenimo privalumus. Nauji parduodami butai Klaipėdoje užtikrina kur kas patogesnes gyvenimo sąlygas, žavi savo naujumu, moderniu dizainu ir jaukia gyvenamąja aplinka. Tokie daugiabučiai turi naujas inžinerines sistemas, saugius vidinius kiemelius, stebėjimo kameras. Be to, galimybė reguliuoti šildymo intensyvumą leidžia taupyti išlaidas ir susikurti maksimalias komforto sąlygas. Paprastai naujos statybos daugiabučiai parduodami su garažais ar privačia automobilių stovėjimo aikštele, todėl jums nereikės sukti galvos dėl transporto priemonės saugumo. Galiausiai, šiuos butus renkasi rimtai į gyvenimą žiūrintys pirkėjai, todėl galėsite džiaugtis malonia kaimynų draugija. Naujos statybos daugiabučiai itin palankiai vertinami jaunų šeimų, o tai reiškia, kad jūsų vaikai visuomet turės su kuo žaisti vidiniame kieme. Vienas didžiausių šio sprendimo trūkumų – gana didelė būsto kaina. Vis dėlto, ekspertai ragina įvertinti tai, kad šiuos butus kur kas palankiau vertina paskolas suteikiantys bankai. Negalima paneigti ir investicinės naudos – nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad naujos statybos daugiabučiai išlaikys aukštą savo vertę, todėl ateityje, esant poreikiui, bus sėkmingai perparduodami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *