Automobiliai

Ar verta daug mokėti už naujas padangas?

padangos

Perkant automobilio padangas apie jų kainą nesusimasto tik turtingi žmonės. Montuokite geriausias padangas kokias turite sandėlyje ir padarykite tai kuo greičiau. Tai vienintelis jų reikalavimas padangų meistrui. Visi kiti mirtingieji atėję į padangų parduotuvę svarsto ką rinktis, ieško taip vadinamo kainos ir kokybės santykio, o neišmanantys klausia pardavėjo patarimo.

Realybė

Tiesa, gero padangos kainuoja brangiai. 4 padangų komplektas gali kainuoti daugiau nei jūs uždirbate per vieną mėnesį. Ar verta tiek mokėti? Tai priklauso nuo to kokį automobilį vairuojate. Pradėkime nuo to. Jei įsigijote automobilį kuriam reikalingi 19 colių ratlankiai, teoriškai turėtumėte turėti ir pinigų jo aptarnavimui. Realybė neretai skiriasi kaip diena ir naktis. Prabangus penkių metų senumo BMW X6 ir nudilusios nežinomo gamintojo padangos.

Lietuvoje parduodamos naujos premium klasės Good Year, Michelin, Continental padangų kaina skiriasi nuo kiniečių ir korėjiečių produkcijos bent trečdalių. Ar verta pirkti brangias žinomų gamintojų padangas? Pradėkime nuo to, kad didieji pasaulio padangų gamintojai turi naujausias technologijas ir atlieka daug tyrimų ad padangos kasmet būtų saugesnės ir efektyvesnės. Atėjus į padangų parduotuvę naujos-padangos.lt jums paaiškins kad gamintojas daro tyrimus, kuria ir testuoja naujus gumos mišinius nes ratai yra toks daiktas kuris naudojamas visuose pasaulio kontinentuose, ir Afrikoje kur labai karšta, ir Antarktidoje kur labai šalta. Kiek visą tai kainuoja, kaip manote? Dėl to padangos yra geresnės ir brangesnės.

Kodėl verta?

Investuoti į saugumą visuomet verta. Brangesnė gero gumos mišinio padanga geriau sukimba su asfaltu, automobilis geriau valdomas esant slidžiai dangai, ledui ar sniegui, nekalbant apie tai kad jos tarnaus ilgiau ir sutaupys ir degalų. Žinoma, išbandyti ir nuspręsti kokias naudoti yra jūsų teisė. Visuomet galite nusipirkti pigias padangas ir išbandyti kaip jos stabdo, išstumia vandenį važiuojant per lietų, koks sukibimas su sniegu žiemą. Garantuojame, kad po tokių eksperimentų niekuomet nekils mintys pirkti pigiausias padangas. Jei vis tik renkatės naujas padangas, galite jas nusipirkti keliais etapais, taip nebus finansiškai skausminga. Pavyzdžiui 2 vasarines padangas pirkite žiemą, kitas dvi atėjus pavasariui kai galima permontuoti žiemines.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *