Namai

Jaukus guolis ir puikus poilsis

lovosMiegamasis – jaukus ir patogus, dailus ir tiesiog toks, kuriame gera ir malonu. Bet ne visada. Tikriausiai sutiksite su šiuo teiginiu: kad viskas būtų puiku, reikalingi geri baldai.

Lova? Lova! Būtent! Tai vienas svarbiausių miegamojo baldų. Dalis skaitytojų dabar suklus ir paprašys žodžius „vienas svarbiausių“ pakeisti į „svarbiausias“.

O kaip yra iš tiesų? Kuris teiginys jums patinka labiau?

  • Lova yra vienas svarbiausių baldų miegamajame
  • Lova yra pats svarbiausias miegamojo baldas

Turbūt nei vienas, nei kitas nėra klaidingas. Ir pradėjus kalbėti apie svajonių kambarį neabejotinai skiriama dėmesio lovai. Kodėl? Todėl, kad ji reikalinga. Tai ne šiaip patogumas, o būtinumas. Tai ne papildomas akcentas, ne kažin kokia interjero detalė „dėl vaizdo“, o daiktas, be kurio neįsivaizduojame miegamojo.

Lovų būna viengulių, būna ir dvigulių. Pasirinkimas priklauso nuo situacijos. Dvigulis variantas paprastai siejamas su šeimyniniu gyvenimu, tačiau tinkamas ir tiems, kurie miega vieni, bet vertina erdvumą ir komfortą.

O ką konkrečiai rinktis, vienareikšmiškai neatsakysime. Tiesiog reikėtų pasižiūrėti, kas gi siūloma, kokių modelių esama parduotuvėse. Kartais pasirinkimas lengvesnis, o kai kada tenka nemažai pamąstyti, praleisti gana daug laiko ieškant. Tačiau yra tam tikri lūkesčiai, bendri daugeliui situacijų:

Norisi, kad būtų gražu. O grožis, kaip žinote, yra suvokiamas subjektyviai. Jis šiuo atveju susijęs su kambario interjeru. Nes dažniausiai renkamasi tai, kas derėtų prie kitų daiktų. Žinoma, gali būti ir taip, kad paieškos pradedamos nuo lovos, o ne nuo tapetų ar pan. Šiaip ar taip, reikėtų pasidžiaugti, nes baldų stilių yra daug. Dizaino variacijos – plačios.

Norisi, kad būtų patogu. Nes miegas yra svarbi paros ir apskritai gyvenimo dalis. Tad rūpimas aspektas – kad atsigulus nereikėtų skųstis komforto trūkumu. Kai komfortiškai įsitaisoma, kai pagrindas ne per minkštas ir ne per kietas, kai patalai tvarkingi (švarūs, gaivūs), tai ir poilsis kitoks – geresnis, malonesnis.

Norisi, kad būtų kokybiška. Kad nepradėtų klibėti, kad patalynės dėžės atidarymas netaptų loterija „pavyks ar užstrigs“ ir t. t. Ir kad po poros metų nereikėtų konstatuoti „nusipirkom kažkokią nesąmonę“.

Norisi, kad būtų „įkandama“. Kitaip sakant, kad neviršytų galimo skirti biudžeto, kad nereikėtų išleisti visko iki paskutinio cento. Suderinus šį punktą su minėtu prieš tai, gaunamas derinys, kurį žmonės linkę vadinti puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Yra toks posakis „jaukus guolis“. Kai kambarys suplanuotas ir apstatytas su meile, tai ir pastarasis posakis įgauna labai aiškią reikšmę.

Jaukus guolis ir puikus poilsis? Įmanoma pasirinkus gerus baldus. Jeigu ieškote lovos, verta apsilankyti el. parduotuvėje https://www.baldusale.lt/miegamasis (beje, ne tik lovą galėsite užsisakyti, bet ir daug kitų miegamojo atributų).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.