Namai

Kodėl neverta investuoti į viryklių remontą?

viryklių remontas

Apie savo verslą šiais laikais mąsto ypač didelis žmonių skaičius, ieškantis savo galimybės visose galimose terpėse. Viryklių remontas – viena iš jų, kurioje, žvelgiant į Lietuvos rinką, atsiranda vis daugiau naujų juridinių asmenų. Vis dėlto, dauguma jų patiria bankrotą jau pirmaisiais metais. Apie tai, kodėl situacija būtent tokia ir kodėl į viryklių remonto rinką Lietuvoje investuoti nevertėtų, šiandien ir kalbėsime.

Didelė konkurencija

Net jei ir nežvelgsime į teikiamų paslaugų kokybę – tik į jas teikiančių įmonių kiekybe, rezultatai vis vien bus gąsdinantys. Reali situacija yra tokia, jog Lietuvoje viryklių remontas yra paslauga, kurią teikia bent keletas dešimčių profesionalių įmonių, o pridėjus pavienius tuo užsiimančius asmenis bei nelegalias įmones gautume dar didesnį konkurentų kiekį kiekvienam verslininkui, nusprendusiam investuoti į šią sritį. Ar įmanoma būti geresniais už visus konkurentus? Tikrai įmanoma. Vis dėlto, tam, matant tokį didelį konkurentų kiekį, reikia išties didelių lėšų, kurios nežinia, ar atsipirktų.

Aukšta viryklių remonto paslaugų Lietuvoje kokybė

Dar viena kliūtis tiems, kurie nori investuoti į viryklių remonto paslaugas Lietuvoje – išties aukšta vyraujanti šių paslaugų kokybė Lietuvoje. Reali situacija yra tokia, jog viryklių remontui lietuviai nepriklausomybės metais tampo pakankamai išrankūs, kaip ir daugybei kitų paslaugų. Būtent dėl to, verslininkai yra priversti prie to prisitaikyti bei teikti aukščiausios kokybės paslaugas, kadangi kitu atveju jie paprasčiausiai prarastų bet kokį savo turimą klientų ratą. Taip, tai nereiškia, jog jūs negalite pasiekti reikalaujamo kokybės lygio – tai tikrai įmanoma. Vis dėlto, esant tokiai situacijai, jį bus pasiekę ir praktiškai visi rimtesni jūsų konkurentai, kas taps dar viena kilpa ant jūsų kaklo konkurencinėje kovoje prieš oponentus.

Nedidelė rinka

Paskutiniu ir veikiausiai esminiu minusu, norint investuoti į viryklių remontą Lietuvoje, tampa ganėtinai nedidelė šalyje vyraujanti rinka. Lietuvoje gyvena mažiau nei 3 milijonai žmonių – tai yra statistika, puikiai pagrindžianti pastarąjį teiginį. Taip, netgi ir beveik 3 milijonai žmonių yra pakankamai didelis skaičius, kad būtų galima sukurti efektyvų verslą tam išnaudoti, kuris galėtų būti netgi labai pelningas. Vis dėlto, kad ir kaip toks planas skambėtų gražiai, jam koją kiša faktas, jog nedidelėje Lietuvos rinkoje įmonių, kurios teikia viryklių remonto paslaugas, skaičius yra tiesiog milžiniškas.

Belieka konstatuoti, jog akivaizdu, kad į viryklių remontą investuoti Lietuvoje nėra verta. Viryklių remontas Lietuvoje yra aukščiausios kokybės paslauga, kuri išsiskiria ir nedidelėmis kainomis. Norint pasiekti žmones, jums teks ne tik atitikti šiuos standartus, bet ir įveikti dešimtis profesionalių šias paslaugas teikiančių įmonių, kas automatiškai į galvą įrašo išvadą, jog siekiant sukurti verslą, veikiau ieškoti kitų sričių arba kitos valstybės.