Laisvalaikis

Populiariausios vestuvių spalvos

vestuvių šventeiRengiantis vestuvėms praktiškai nuolatos yra pasirenkama viena ar keletas spalvų, kurios bus pagrindiniai šventės spalviniai akcentai. Būtent vestuvių spalvos ir bus mūsų šiandienos tema – kalbėsime apie tas, kurios šiuo metu turi didžiausią populiarumą.

Geltona

Geltoną spalvą dažniausiai renkasi ganėtinai ramaus charakterio poros, kurios nenori kažko drastiško ar labai ryškaus. Geltona – tai pakankamai rami spalva, taip pat išsiskirianti ir tuo, jog neša džiugią bei šviesą nuotaiką, kas tiesiog idealiai tinka vestuvių šventei. Geltonos spalvos privalumu tampa ir tai, jog ji puikiai dera ir su kitomis spalvomis – tiek balta, tiek kremine, tiek raudona bei daugybe kitų, kas leidžia vestuvių šventės pagrindine spalva pasirinkti ne tik geltoną, tačiau ir šios spalvos kombinacijas su kitomis spalvomis.

Raudona

Raudona – tai kiek labiau išsišokti/išsiskirti mėgstančių asmenybių pasirinkimas. Ši spalva galėtų būti ne tik tarp populiariausiųjų spalvų, tačiau ir šios rikiuotės viršūnėje, kadangi ši spalva puikiai tinka vedyboms bei atspindi jos tematiką. Vis dėlto, raudona spalva yra ganėtinai pavojingas sprendimas, kadangi jos ryškumas gali nustelbti kitus šventės akcentus, kas ir lemia tai, jog rizikuoti nemėgstantys žmonės atsisako idėjos pagrindine vedybų šventės spalva rinktis būtent raudoną, kai tuo tarpu tie, kurie mėgsta rizikuoti, džiaugiasi puikiais rezultatais.

Rožinė

Rožinė – tai variantas, kuris pasiglemžia visus raudonos spalvos privalumus, tačiau atsisako trūkumų. Rožinė spalva tiesiog idealiai atspindi vestuvių šventės tematiką, o geriausia yra tai, jog ji nėra pernelyg ryški, kad būtų pernelyg rizikinga. Taip, rožinė spalva nėra labai universali, jei kalbėsime apie spalvų kombinacijas – raudona ir balta spalvos yra veikiausiai vienintelės, su kuriomis sukombinavus rožinę gautumėme padorų rezultatą. Vis dėlto, net ir šis nedidelis trūkumas nesukliudo rožinei spalvai būti vienu iš populiariausių pasirinkimų vestuvių metu.

Šviesiai žalia

Šviesiai žalia, bent jau iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti kaip pernelyg originalus bei netgi neskoningas sprendimas. Vis dėlto, taip yra tik tuomet, jei viską bandome įsivaizduoti, kadangi realybėje šviesiai žalia atrodo išties puikiai. Taip, jei kalbėsime apie vestuvių šventes, kurios vyksta tik patalpose, šviesiai žalia spalva galbūt ir atrodys gražiai, tačiau nelabai pritiks prie šventės aplinkos. Vis dėlto, jei vedybos vyksta gamtoje – šviesiai žalios spalvos akcentai ne tik puikiai atrodo, tačiau ir puikiai atitinka vestuvių šventės foną. Vėlgi, panaši situacija kaip ir su rožine spalva – šviesiai žalia nėra labai universali, jei kalbėsime apie spalvų derinius. Vis dėlto, žalios vestuvių spalvos gali puikiai derintis ir tarpusavyje, renkantis tarp panašių atspalvių, o tai gali leisti išgauti tiesiog puikius rezultatus netgi ir be kitų spalvų pagalbos.