Stilius

Didžiausios apatinių vilkėjimo klaidos

apatinis trikotažas

Visos esame girdėjusios apie etiketo taisykles. Kaip bendrauti per įvairius oficialius renginius, priėmimus. Kaip elgtis su aukštesnio rango asmenimis. Kada, apie ką ir su kuo galima kalbėtis. Kaip deramai elgtis prie stalo, užkandžiaujant ar gurkšnojant gėrimus. Ką galime sau leisti vienoje ar kitoje vietoje, renginyje. Ir žinoma, kada ir ką dera ar nedera vilkėti. Viskas būtų puiku, bet gana dažnai moterys, merginos pamiršta, kad apatinis trikotažas taip pat turi savo vilkėjimo taisykles, kurias pažeisti galime leisti nebent paauglėms. „Kokios tos taisyklės?“ pasiteirausite. Taigi.

Šiltojo sezono metu tiek gatvėse, tiek įvairus pobūdžio renginiuose ar asmeninėse šventėse vis dar pasitaiko merginų, vilkinčių rūbus atvirais pečiais ar visa viršutine dalimi ir vilkinčios tai su permatomomis petnešėlėmis. Tai atrodo neestetiškai, nes permatomos petnešėlės vis tik yra labai gerai matomos. Jeigu vilkite atvirus rūbus, tuomet jūsų apatinis trikotažas turėtų būti be petnešėlių arba tiesiog turėtumėte jas nusegti. Prie itin atvirų rūbų galite rinktis silikoninę liemenėlę.

Rūbai iš po kurių matosi apatinis trikotažas, jo detalės (petnešėlės, susegimai, nėriniai) nėra gero skonio pavyzdys. Tai pateisinama muzikos festivalyje ar paplūdimyje.

Labai dažnai pasitaikanti klaida vasaros sezono metu – baltos kelnės ir baltos apatinės kelnaitės. To jokiu būdu negalima daryti. Po baltais lengvai peršviečiamais rūbais vilkimas tik kūno spalvos apatinis trikotažas.

Grubi klaida ir juoda liemenėlė po balta palaidinuke. Jeigu kažkada toks derinys netgi buvo madingas, tai šiuo metu taip nebėra.

Viena iš nemaloniausių, labiausiai atstumiančių klaidų – apatinis trikotažas, tiksliau kelnaitės, išlendančios virš šortukų, kelnių juosmens. Ypač jeigu juosmuo žemintas. Pasilenkus išlendantis kelnaičių pakraštys ar siaurikių juostelė itin neestetiškas vaizdas, todėl pasistenkite to išvengti. Tegul jūsų apatinis trikotažas būna pritaikytas tokiai aprangai (pvz. kelnaitės žemintu juosmeniu).

Visada atkreipkite dėmesį į dydžius. Per mažas apatinis trikotažas ne tik sukels nemalonius pojūčius, bet ir sugadins patį geriausią aprangos derinį. Per mažos kelnaitės suformuos „dvigubą“ užpakaliuką, o per maža liemenėlė suspaus ir vulgariai išsprogins krūtinę.

Taigi, apatinis trikotažas, svarbi mūsų aprangos dalis, todėl pasistenkime jį vilkėti taisyklingai.

Laisvalaikis

Termo rūbai aktyviam laisvalaikiui: ką rinktis?

termo rūbaiOrams vis labiau vėstant, ieškome patikimos ir šiltos aprangos laisvalaikiui lauke. Iš tiesų, aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys žmonės patvirtins, kad pramogos gamtoje, nesvarbu, apie kokį metų laiką kalbėtume, yra neatsiejamos nuo kokybiškos ir tinkamai parinktos aprangos. Šiuo atveju svarbiausią vaidmenį atlieka termo rūbai, atitinkantys išrankiausių pirkėjų poreikius.

Kokybiški termo drabužiai maloniai priglunda prie kūno ir nevaržo judesių. Be to, vienas svarbiausių minėtosios aprangos tikslų – pašalinti prakaitą ir neleisti drėgmei kauptis ant kūno. Tokiu būdu palaikoma optimali kūno temperatūra, o sportuojantysis jaučiasi patogiai ir komfortiškai. Galiausiai, termo rūbai padeda rūpintis sveikata – ne paslaptis, kad suprakaitavę tampame kur kas jautresni vėjui ir galime greitai peršalti. Minėtoji problema sukelia daug sunkumų ne tik žiemą, bet ir šiltuoju metų laiku. Kokybiška termo apranga padeda pašalinti perteklinę drėgmę (ji perduodama viršutiniams drabužių sluoksniams ir pašalinama į išorę), taip apsaugodama mus nuo peršalimo ligų.

Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, turbūt, minėtojo užsiėmimo neatsisakote net ir orams atvėsus. Jei vasaros metu praleidžiame daug laiko bėgiodami, važinėdami dviračiu ir aktyviai sportuodami, žiemos metu renkamės slidinėjimą, čiuožinėjimą, galiausiai – ilgus pasivaikščiojimus dailiai apsnigtais takais. Jei esate vienas iš aktyvaus laisvalaikio entuziastų, nepamirškite, kad maksimaliam komfortui užtikrinti reikalinga patikima apranga. Šaltuoju metų laiku laikomasi trijų termo drabužių sluoksnių sistemos. Apatiniai termo rūbai – tai prie kūno priglundantys apatiniai drabužiai, palaikantys optimalią kūno temperatūrą ir efektyviai šalinantys drėgmę. Viduriniam drabužių sluoksniui priskiriamos kelnės ir megztiniai, kurie suteikia šilumos, pašalina perteklinę drėgmę, tačiau nevaržo judesių laisvės. Trečiasis sluoksnis – tai viršutiniai drabužiai, apsaugantys nuo vėjo, speigo ir lietaus.

Termo drabužiams sparčiai populiarėjant visame pasaulyje, šiandien galime rinktis iš gana plačios drabužių pasiūlos. Termo apranga gali būti įvairių dydžių, t. y. pritaikoma vaikams, vyrams ir moterims. Be to, šiandien pirkėjai gali rinktis ir skirtingo dizaino drabužius. Svarbiausia, ką turite atsiminti – termo drabužiai turi idealiai jums tikti. Jei rinksitės per mažus rūbus, jausitės nepatogiai, jei pirksite per didelius drabužius, šie ims raukšlėtis ir neatitiks termo aprangai keliamų reikalavimų. Pageidaujamus drabužius galite įsigyti didžiųjų miestų parduotuvėse arba užsisakyti internetu. Visais atvejais rekomenduojama pasitarti su pardavėju ar konsultantais, kurie, įvertinę jūsų pomėgius ir pasirinktą fizinę veiklą, pasiūlys optimaliausius sprendimus ir idealiai jums tinkančius drabužius.