Verslas

Nuo skyrybų advokatų pasirinkimo iki alimentų priteisimo

Jūs norite išsiskirti, tačiau jus labiausiai gąsdina tai, kaip susiklostys jūsų ir jūsų vaikų tolimesnis gyvenimas? Santuokoje pragyvenote ne vienerius metus, tačiau jūsų santykiai nenusisekė ir jums kasdien iki šiol tenka susidurti su nuolatiniais ir nesibaigiančiais pykčiais? Be abejo, jei jūs iki šiol išbandėte pačias įvairiausias priemones ir nei viena iš jų jums nepagelbėjo sutvirtinant jūsų asmeninius santykius, visiškai suprantama, kad vienintelę išeitį jūs matote tik skyrybose. Tačiau prieš žengiant tokį žingsnį vertėtų labai gerai apgalvoti daugybę svarbių detalių.

Dabartinė jūsų santykių situacija

Akivaizdu, kad jei du žmonės nori nutraukti savo santuoką, jų santykiai nesusiklostė, tačiau tai tikrai nereiškia, jog santuokos nutraukimas visuomet turėtų būti labai sudėtingas, varginantis ir sukeliantis didžiulį stresą. Tiesą sakant, jei jums pavyks daugelį klausimų išspręsti taikiai, jūsų santuoka gali būti nutraukta pakankamai nesudėtingai. Tačiau vėlgi, jei jūsų santykių situacija nėra pavydėtina ir jūsų kasdienybę lydį ypatingai dideli pykčiai bei nesutarimai, labai tikėtina, kad jūs bendro kompromiso nepajėgsite atrasti, o tai gali apsunkinti visą tolimesnį jūsų santuokos nutraukimo procesą.

Alimentų priteisimas

Jei jūs numanote, kad vaikai liks su jumis, tuomet akivaizdu, kad jums bus aktualus ir alimentu priteisimas. Jei nenumanote, kaip visa tai vyksta ir kokių veiksmų reikėtų imtis norint pasiekti atitinkamą rezultatą, turėtumėte nepraleisti progos susisiekti su skyrybų advokatais, kurie specializuojasi šioje srityje ir galėtų jums pagelbėti, kartu padedant išvengti ir didžiulių papildomų nepatogumų.

Skyrybų advokatų paieškos

Žinoma, jei jūs norite, kad jums pagelbėtų skyrybų advokatai, turėtumėte skirti pakankamai dėmesio ir laiko jų paieškai. Trumpiau tariant, jūs turite būti tikri, kad pasirinksite patyrusius šios srities profesionalus, kurie labai gerai išmano savo darbą ir geba pasiūlyti pačius veiksmingiausius sprendimus. Tuo tarpu, jei jūs svarstote, kaip galėtumėte lengviau ir paprasčiau surasti tokių paslaugų teikėjus, tikrai neturėtumėte pamiršti pasinaudoti internetu, nes tai gali jums padėti sutaupyti kur kas daugiau laiko.

Kadangi skyrybų skaičius mūsų šalyje yra labai aukštas, šioje rinkoje bėgant laikui susiformavo ir pakankamai didelė skyrybų advokatų pasiūla. Visa tai užtikrina, kad žmonėms, kurie nori nutraukti savo santuoką, būtų gerokai lengviau pasirinkti tokių paslaugų teikėjus. Be to, šiandien skyrybos yra įmanomos ir internetu. O tai reiškia, kad sprendimų šiomis dienomis yra pakankamai daug.

Kaip bebūtų, jei nenorite prašauti pro šalį, turėtumėte atsižvelgti į šių paslaugų teikėjų turimą patirtį, siūlomų paslaugų spektrą, klientų atsiliepimus ir kitą su skyrybų advokatų paslaugomis susijusią informaciją. Tai turėtų jums pagelbėti gerokai lengviau pasirenkant šios srities profesionalus, kurie padės jums sklandžiau išsiskirti ir leis išvengti daugybės papildomų sunkumų, kurie galėtų iškilti, jei jūs bandytumėte visomis užduotimis pasirūpinti patys.

Verslas

Skyrybos: advokatų kontora ar skyrybų centras?

advokatų kontoraSkyrybos sukelia daug streso ir nerimo. Jei norite, kad šis gyvenimo etapas praeitų kiek įmanoma greičiau ir sklandžiau, į pagalbą pasitelkite specialistus, t. y. skyryboms būtinas advokatas. Be to, profesionalus teisininkas padės nusiraminti ir racionaliai pažvelgti į santuokos nutraukimo procesą. Tiesa, išsirinkti advokatą nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daug klausimų kelia ir skambūs skyrybų biurų šūkiai. Pasimetę sprendžiame dilemą: kas geriau – advokatų kontora ar skyrybų centras?

Profesionali advokato konsultacija leis objektyviai įvertinti savo galimybes nagrinėjamoje byloje ir sutvarkyti visus skyrybų procesui reikalingus dokumentus. Bylinėjimosi metu advokatas patars dėl efektyviausios sprendimo taktikos ir atstovaus jūsų interesams teisme. Įstatymas numato du pagrindinius skyrybų būdus. Sklandesnis ir greitesnis santuokos nutraukimas vykdomas tarpusavio susitarimu. Jei sutuoktiniai nesutaria, santuoka nutraukiama ginčo tvarka. Tiek vienu, tiek kitu atveju reikalinga profesionalaus teisininko pagalba. Jei santuoka nutraukiama susitarus, tuomet jūsų lūkesčius atitiks bet kokia advokatų kontora, kuri parengs santuokos nutraukimui skirtą prašymą ir su šiuo procesu susijusius dokumentus. Jei skyrybos lydimos ginčų, negailėkite laiko ir investicijų profesionalaus advokato paieškai. Objektyviai įvertinkite advokatų kontorų ir skyrybos centrų teikiamas paslaugas, čia dirbančių teisininkų profesionalumą ir laimėtų bylų skaičių. Nepamirškite – jei norite laimėti bylą, turite bendradarbiauti su šios srities specialistais.
Tiek advokatų kontora, tiek skyrybų centrai ar biurai turi savų privalumų ir trūkumų, todėl ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio teisininko, negailėkite savo laiko. Skyrybų paslaugas teikiančios bendrovės siūlo itin greitą ir pigų skyrybų proceso įgyvendinimą. Nors šias paslaugas teikiantys teisininkai yra malonūs ir geranoriški, praktika rodo, kad daugelio darbuotojų patirtis ir išsilavinimas negali atitikti išrankiausiųjų klientų poreikių, t. y. didžiausios šių įmonių pergalės siejamos su gana paprastomis bylomis, todėl dokumentai bei pareiškimai kuriami remiantis šabloniniu pavyzdžiu, kas ateityje gali kelti rimtų sunkumų, pvz., po kurio laiko buvę sutuoktiniai sužino, kad yra atsakingi už neišmokėtas skolas. Tiesa, konkretaus specialisto profesionalumą lemia darbo patirtis ir žinių bagažas, todėl visų pirma pasidomėkite pasirinkto teisininko praeitimi ir nagrinėtomis bylomis.

Rinkitės advokatą įvertinę ir konkretaus teisininko asmenines savybes, kadangi skyrybų proceso metu turite jaustis kiek įmanoma saugesni. Konkretaus specialisto įkainiai paremti darbo vieta ir advokato profesionalumu. Nepamirškite, kad skyrybų procesas įkainojamas atskiromis paslaugų grupėmis: teisininko konsultacijomis, ieškinio rašymu, bylai reikalingų dokumentų surinkimu, atstovavimu teisme, bylinėjimosi išlaidomis ir t. t.