Laisvalaikis

Naktiniai renginiai Kaune traukia įvairaus amžiaus žmones

renginiai KauneNaktis – puikus metas išleisti savo aistrą ir energiją į laisvę ir parodyti pasauliui, kad esame ne apsamanoję, o jauni sieloje ir visada aktyvūs. Nesvarbu, kiek jums metų – 18 ar 48 – visada atsiras tam tikri naktiniai renginiai Kaune į kuriuos nuėję galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės ir rutinos.

Iš tikrųjų Kaune renginių yra be galo daug. Ir jie skirti įvairiausių amžiaus kategorijų žmonėms.

18-23 metai – studentai. Jiems turbūt yra dedikuojama daugiausiai renginių, nes studentai aktyvūs, nors ir dideliais finansiniais ištekliais nepasižymi. Įdomu tai, kad į studentų renginius mielai eina ir vyresni. Jiems malonus prisiminti savo studentavimo metus, taip pat paganyti akis į jaunimą, pasijusti vėl 18-niolikos.

24-28 metai – dirbantis jaunimas. Pats aktyviausias renginių dalyvių klanas. Šie žmonės dirba sunkiai, uždirba daug ir nori atsipalaiduoti kokybiškame renginyje. Jiems svarbi kokybė, apranga ir taurūs gėrimai. Jiems svarbūs didžėjų vardai ir speciali atmosfera, nes už tai pasiruošę mokėti keliasdešimt eurų per vakarą. Jei studentai ieško kitokių galimybių, šis klanas eina tiesiai prie reikalo. Jiems naktiniai renginiai – dvasios atgaiva ir… būdas susirasti antrąją pusę.

28-35 metai – „mamytės“ ir „tėtukai“. Iš tikrųjų, dauguma tokio amžiaus žmonių jau turi vaikus ir į naktinius renginius išsiruošia gana retai. Dažniausiai – po vieną. Tai reiškia, kad vyrai eina su savo kompanija, kol mamos migdo vaikus arba atvirkščiai. Tai santūri publika, kuri visada prisimena, kad namie jų laukia vaikai, o naktiniame klube visada sukinėjasi samdyti fotografai fiksuojantys šėlionių akimirkas. Nesinorėtų, kad kitą dieną 10-metis sūnus pamatytų mamą ekstravagantiškoje pozoje itin gundančiu rūbu, todėl šie žmonės klubuose elgiasi santūriau. Pinigus leidžia drąsiai, nors gėrimais daugiausiai piktnaudžiauja abi pusės. Kada gi daugiau „prisilinksminsi“, jei ne per giminaičių vestuves ar naktiniame klube?

36-50 metai – avantiūristai. Šie žmonės yra pakankamai stiprūs, kad jiems neberūpėtų visuomenės nuomonė. Į naktinį klubą jie eina vedami smalsumo ir dažnai noro pasakyti „mano laikais jaunimas linksminosi ne taip…“. Kai kurie eina susirasti antros poros arba bent jau vienos nakties nuotykio. Retas kuris eina vien tik gerai pašokti ir išlieti energiją. Dažniausiai juos čia atveda smalsumas, alkoholio troškimas ir poreikis artumui ir bendrystei.

Dar vyresni į naktinius klubus vaikšto dar rečiau, galima sakyti – tai atsitiktiniai vizitai kartą per dešimtmetį.