Namai

Balkonų stiklinimas – optimaliausias erdvės įprasminimas

balkonų stiklinimas

Balkonas yra ta erdvė kuri netinkamai įrengta nebus funkcionali. Ypač – daugiabučių gyventojams, kurie labai dažnai šią erdvę prilygina viešajai, tad paprasčiausiai neskiria nei laiko, nei investicijų, kad ji būtų tinkamai sutvarkyta. To rezultatas, žinoma, netinkamai išnaudoja vieta, kurioje kaip tik gali būti nuostabus kampelis poilsiui. Svarbiausia – visus metus. Tik tokiu atveju būtinas balkonų stiklinimas, kadangi atviroje erdvėje – buvimas tampa labai ribotas.

Stiklinimo privalumai

Apskritai balkonų stiklinimas šiuo metu yra labai dažnas pasirinkimas. Lyginant su atvira erdve – stiklinimas turi labai daug privalumų. Jais geriausiai gali pasidalinti tie, kurie jau ne vienerius metus džiaugtis kokybiškai įstiklintu balkonu.

  • Daugeliui žmonių patinka, kad tokioje erdvėje tuomet galima būti visus metus. Jis tampa kur kas atviresnė ir funkcionalesnė.
  • Taip pat stiklinami balkonai gali padėti sulaikyti šilumą. Taigi, namuose tampa kur kas šilčiau, tad mažėja ir sąskaitos.
  • Tai yra papildoma izoliacija. Jeigu namuose yra naudojamas oro kondicionierius – galite būti ramus, kad nereikės jo jungti pilnu režimu, kadangi stiklas balkonas tampa papildoma vėsos sulaikymo garantija.
  • Galiausiai, dažniausiai tokie namai vizualiai atrodo kur kas gražiau, kadangi visi daugiabučio balkonai yra vienodi.

Svarbiausia yra sudaryti sutartį su geriausiais meistrais, kurie suteiks atliekamiems darbams garantijas ir gebės pasiūlyti daug skirtingų stiklinimo opcijų.

Erdvės kūrimo aspektai

Reikia ne tik stiklinti balkoną, tačiau taip pat ir pasirūpinti kitais erdvės kūrimo komponentais. Tai yra ir sienos, grindys, lubos… Kai balkonas tikrai yra stiklinamas geros kokybės medžiagomis – galite būti ramus, kad tinka daugelis visada apdailos medžiagų, kurios po daugelio metų išlaikys savo kokybę. Taigi, sukurti skoningą bei jaukią erdvę tampa kur kas paprasčiau, kadangi medžiagų yra daug ir kiekvienas gali rasti jam tinkamas labiausiai.

Gražus balkonas gali būti Jūsų ir svarbiausia, kad tam nereikia nei daug laiko, nei daug investicijų. Pirmiausia reikia įstiklinti, o kai erdvė jau bus uždara – kur kas paprasčiau joje kurti jaukumą, šilumą bei eleganciją.

Namai

Plastikiniai langai padeda šildyti namus

plastikiniai langaiKad namai būtų šviesūs ir šilti, reikia ne tik geros šildymo sistemos ir daug energetinių išteklių. Kartais pakanka tik tinkamai sumontuotų plastikinių langų. Ypač tada, kai yra galimybės rinktis, kokius langus dėti.

Jei tai individualus namas, greičiausiai jis turi pietinį fasadą. Čia rekomenduojama dėti didesnius arba iš viso terasinius langus. Kam? Saulės spinduliai prišildo patalpos grindis ir orą, todėl pietiniame fasade esančiose patalpose visada šilta net ir jų intensyviai nešildant. Jei namuose puiki oro ventiliacija – šiluma pasiskirsto po kitus kambarius ir šildymo resursų reikia mažiau. Taip plastikiniai langai Vilniuje ir kituose miestuose gali sutaupyti nemažai šilumos. Plastikiniai langai Kaune yra gaminami ne vienoje įmonėje. Renkamasi lietuviškas stiklas, tačiau vokiški profiliai. Tiems, kas nelabai supranta, kaip gaminami plastikiniai langai, išduosime viešą paslaptį – langas susideda iš dviejų svarbių dalių: stiklo paketo iš 1, 2, 3 ar net 4 stiklų, tarp kurių esantys tarpai pripildomi argono dujų ir plastikinio profilio, kuris palengvina lango montavimą ir užtikrina, kad nesikaups drėgmė, langą bus galima atidaryti ir t.t. Plastikiniai langai kainos atžvilgiu yra nebrangūs, lyginant su mediniais, nes plastikiniai profiliai pigesni, nei mediniai. Plastikiniai langai Siauliuose parduodami su nuolaida, todėl visada reikia ieškoti geriausios kainos. Ieškokite reklamų, kuriose parašyta „plastikiniai langai ispardavimas“ arba „akcija“ ar panašiai. Tikrai neprašausite pro šalį, nes akcijos vyksta gana dažnai. Plastikiniai langai kaina skiriasi priklausomai nuo jų išmatavimų. Vienokia kaina bus terasinių, didelių langų, kitokia – nedidelių langelių. Plastikiniai langai kaina priklauso ir nuo varstymo mechanizmų bei furnitūros, tačiau į šias smulkias detales reikia žiūrėti atidžiau. Kartai kokybiškas varstymo mechanizmas kardinaliai pakeičia langų kainas.

Plastikiniai langai Panevezyje taip pat parduodami ne vienoje įmonėje. Visada reiktų pasidomėti, kas yra gamintojas, nes pardavėjai gali pardavinėti kelių gamintojų produkciją.

Plastikiniai langai Klaipedoje dabar viena iš populiariausių statybinių prekių. Čia, kaip ir sostinėje, vyksta daugiausiai individualių namų statybų, miestas plečiasi, atsinaujina, todėl langus žmonės perka gana noriai. Aišku, prieš pirkdami įsitikinkite, kad pasirinkti plastikiniai langai tiks pagal esamą namo projektą. Geriausia langus rinktis su architekto pagalba – jie tiksliai žinos, kas jums geriausia.

Namai

Kaip pasirinkti kokybiškus plastikinius langus?

plastikiniai langaiVos Lietuvos rinkoje atsidūrė plastikiniai langai – beveik visi žmonės skubiai pradėjo naudotis teikiama galimybe. Pirmiausia, jie sužavėjo savo ganu gražiu dizainu, kitas dalykas – jie kur kas funkcionalesni. Plastikiniai langai yra atsparūs vandeniui, o tuo metu daugelio namuose esantys mediniai pelydavo, net pūdavo. Atsižvelgiant į Lietuvos klimatą, tai tikrai geras pasirinkimas, kuriuo rekomenduojame ir mes jums pasinaudoti. Jei nusprendėte tapti dar vienu žmogumi, kuris galės džiaugtis plastikinių langų teikiamais malonumais arba jeigu senieji plastikiniai langai jums jau nebėra prioritetas – tokiu atveju verta apgalvoti, kokius pirkti reikėtų. Tam tikri kriterijai padės kur kas greičiau apsispręsti.

  • Stiklo paketai dažniausiai pasirenkami iš vieno ir dviejų. Dažniausiai pasirinkimą lemia tai, kuriame aukšte gyvenate, ir kokio sandarumo jūsų namai yra. Kadangi apskritai plastikiniai langai jau yra gana šilumą sulaikantis daiktas – dažniausiai dvigubi paketai tikrai yra rečiau reikalingas pasirinkimas.
  • Asmenys, kurie gyvena pirmuose aukštuose dažniausiai jaučiasi nesaugūs. Anksčiau ar langų dedamos grotos šiuo metu tikrai nėra labai viliojantis variantas. Rekomenduojama ir jums nuo to atsiriboti, kai egzistuoja papildomas apsaugas turintys langų rėmai. Tuo pačiu ir pasirenkamas stiklas gali būti atsparus smūgiams.
  • Estetikos atveju labai daug ieškoti nereikės. Visi rėmai ir pats stiklas tikrai yra labai tvarkingi. Visgi, jei anksčiau buvo galima įsigyti tik baltos spalvos langų rėmus ir palanges, tai šiuo metu visa spalvų paletė gali patenkinti bet kurio asmens poreikius. Nepamirškite, kad tamsios spalvos labai traukia saulės karštį, tad vasaros metu gali būti neįmanoma atsisėsti ant palangės. Pagalvokite apie tai.
  • Beveik visos kompanijos suteikia tam tikro laiko tarpo garantiją. Žinoma, jei pasitaikys tokia, kuri nesuteiks tokių privilegijų – nesinaudokite paslaugomis. Tai geriausias įrodymas, kad net pati kompanija nepasitiki savo siūloma produkcija.
  • Šiuo metu siūlomi plastikiniai langai yra ekologiški. Vertingas ir tikrai naudingas pasirinkimas tiems, kurie bijo chemijos iš kurios dažniausiai plastikiniai lengvai ir yra gaminami. Tiesa, pastarieji kiek brangesni, tad pagalvokite, ar tikri jus tai tenkinantis pasirinkimas.

Plastikiniai langai – geras pasirinkimas tiems, kurie nori susikurti jaukius, šiltus ir labai malonius namus.