Laisvalaikis, Verslas

Kaip išsirinkti gerą dviratį?

dviratis 

Dviratis yra vienas iš pirkinių, kurį dažniausiai renkamės itin atsakingai. Visuomet norime įsigyti patogią bei kokybišką transporto priemonę, kuria galėtume džiaugtis ne vienerius metus. Tad dviračio pasirinkimas tampa nemenku iššūkiu, o priimant tinkamiausią sprendimą tenka ieškoti ir apibendrinti nemažai informacijos šia tema. Skubame į pagalbą ir dalinamės patarimais kaip išsirinkti gerą dviratį!

  • Dviračio rūšis

Pirmiausia, ką turite padaryti, išsirinkti kurio tipo dviračio jums reikia. Tai padarykite atsižvelgę į savo poreikius, kiek ir kur planuojate važinėtis dviračiu. Vieni populiariausių Lietuvoje yra universalūs hibridiniai dviračiai. Jie tinkami važinėti įvairios dangos keliais net ir ilgesnius atstumus. Na, o jei žinote, kad važiuosite dviračiu tik mieste, ne itin didelius atstumus, galite rinktis miesto dviračius. Tuo tarpu jei ketinate dviračiu leistis į keliones, galbūt jums priimtiniausias variantas bus kalnų ar turistinis dviratis. Platų kokybiškų įvairių rūšių dviračių pasirinkimą galite rasti čia : https://www.bikko.lt/pigus-dviraciai-akcijos/ .

  • Dviračio rėmas

Dviračių rėmai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų – aliuminio, plieno ir anglies pluošto. Populiariausi yra aliuminio rėmai, kurie pasižymi pakankamai nedideliu svoriu ir patvarumu. Tačiau jei dviratį ketinate naudoti ilgoms ar ekstremalioms kelionėms, geriau rinkitės dviratį su plieno rėmu. Net ir po avarijos plieno rėmą galima bus lengvai suvirinti. O geriausias nedidelio svorio ir patvarumo variantas yra anglies pluošto rėmai.

  • Dviračio sėdynė

Renkantis dviratį nepamirškite atkreipti dėmesį ir į sėdynę. Jos būna įvairios formos, pločio ir minkštumo. Patogiausias važiavimas yra su dviračiais, kurių sėdynė yra tiesi, jos nosis nepakelta į viršų ir nenuleista į apačią. Sėdynės plotis yra individualus klausimas, priklausantis nuo žmogaus svorio ir kūno sudėjimo. Tad geriausia išbandyti sėdynės patogumą atsisėdus ant dviračio.

 

Namai

Kaip išsirinkti tinkamą sekciją?

lankstaiSvetainė yra kiekvienų namų pagrindinė erdvė. Čia ne tik praleidžiame labai daug laiko, bet į šią patalpą vedamės svečius, čia švenčiame šventes. Ši erdvė tarsi reprezentuoja namų šeimininkų pomėgius, įpročius, gyvenimo būdą. Taigi, svetainė turi būti patogi, funkcionali ir, be abejonės, estetiška. Dažniausiai didelę šios patalpos dalį užima įvairūs minkšti baldai, tačiau pagrindinis akcentas svetainėje vis dėlto yra korpusiniai baldai – sekcijos, komodos, indaujos ir kt. Šie baldai būna patys įvairiausi: modernūs ir klasikiniai, masyvūs ir lengvi ar elegantiški. Kalbant apie sekciją, kartais būna tikrai sunku ieškoti kokybiško, nesenstančio, ilgaamžio, prie namų interjero puikiai derančio baldo. Turite apžiūrėti gana daug įvairiausio tipo ir stiliaus sekcijų ir nuspręskite, kokie pagrindiniai akcentai (rankenėlės, lankstai, stiklai) bus reikalingi.

Perkant sekciją galima derinti labai įvairius stilius, pvz., šiuolaikinius modernius baldus derinti su klasikinio stiliaus sekcijomis. Tai sukels naują originalų estetinį vaizdą. Jeigu jūs esate linkęs keisti savo nuomonę kalbėdami apie sekcijų ir kitų baldų dizainą, tuomet geriausia pirkti tokius baldus, kurie būtų gana klasikiniai. Sekcija turėtų būti lanksti ir universali, kad puikiai derėtų prie kambaryje jau esančių baldų. Tokiu atveju geras pasirinkimas yra ąžuoliniai baldai. Jie bus autentiški, pagaminti iš medžio masyvo, nesenstantys ir tiks prie įvairiausio kambario interjero: tiek klasikinio, tiek ir modernaus. Kadangi ąžuolinės sekcijos įprastai yra gaminamos iš kietmedžio, jos atrodo nepriekaištingai ir tarnauja itin ilgai.

Norėdami išsirinkti kokybišką ir ilgaamžę sekciją didelį dėmesį turite skirti patikimo gamintojo paieškoms. Yra nemažai tokių gamintojų, kurių specializacija – iš kietmedžio pagaminti įvairūs miegamojo, svetainės, virtuvės ar prieškambario baldai. Tokie gamintojai, kurie turi gana siaurą medžiagų pasirinkimą, tiksliai žino, kaip surasti kokybiškiausias, ilgaamžiškiausias medžiagas, iš kurių bus galima pagaminti patikimus, funkcionalius baldus. Tiksliai išsiaiškinkite, iš kokios medžiagos pagaminta jūsų išsirinkta sekcija. Jei tai medis, geriausia būtų ąžuolas. Nors jo kaina yra kiek didesnė nei uosio ar alksnio, tačiau jis yra itin kokybiškas ir ilgaamžis, jam nereikia specialios priežiūros. Be to, tokiems baldams neretai būna taikomos įvairios nuolaidos, todėl kokybiškus baldus galėsite išsirinkti žymiai pigiau. Ąžuolas yra pats tvirčiausias kietmedis, iš kurio gaminami įvairūs baldai.  Be to ši mediena puikiai tinka norint sukurti įdomiausius dizaino sprendimus. Prie ąžuolinės sekcijos puikai derės įvairaus tipo rankenėlės, lankstai, medį galima derinti su stiklu, metalu, akmeniu.

Prieš įsigydami baldą įsitikinkite, kad nepriekaištingai veikia visi jo mechanizmai: stalčiai lengvai darinėjasi, durelės nesunkiai varstosi, stiklai gerai pritvirtinti, jei į baldą įmontuoti elektros prietaisai, įsitikinkite, kad ši sistema patikima. Išsiaiškinkite kokios yra baldo tvirtinimo detalės: ar kokybiškai susukti varžtai, ar nesunkiai veriasi lankstai, ar tinkamai pritvirtintos rankenėlės, lentynos ir pan.

Taigi, norėdami išsirinkti patikimą ir ilgaamžę sekciją, turite atkreipti dėmesį į daug svarbių dalykų: į gamintojų patikimumą, medžiagas, iš kurių baldas yra pagamintas, įvairias tvirtinimo detales ir pan. Jei baldas iš tiesų kokybiškas ir patikimas, pardavėjas jums drąsiai suteiks ilgalaikę garantiją, kurios metu bet koks remontas ar baldo detalių keitimas bus atliekamas nemokamai. Išsirinkite tinkantį ir patinkantį baldą ir savo jaukiais, stilingais namais galėsite džiaugtis ne vienerius metus.