Laisvalaikis, Namai, Verslas

Nešiojami kompiuteriai: darbas ir pramogos

pigu.ltŠiandien gyvename informacijos ir interneto amžiuje. To dėka galime bet kur ir bet kada užsisakyti įvairias paslaugas, sužinoti aktualią informaciją, pasidomėti pasaulio naujienomis ar tiesiog pramogauti. Visa tai paprasta, kai po ranka yra nešiojami kompiuteriai. Jų dėka tiek dirbti, tiek smagiai leisti laisvalaikį yra paprasta.

Su nauju nešiojamu kompiuteriu galima atlikti pačius įvairiausius veiksmus ar užduotis. Tai gali tapti kasdieniu pagalbininku skaitant naujienas, mokantis ar net dirbant. Tačiau nepaprastai svarbu yra išsirinkti tinkamą kompiuterį, kuris geriausiai pasitarnaus konkrečiai veiklai: pavyzdžiui darbui arba žaidimams. Būtent čia ir gali pagelbėti pigu.lt elektroninė parduotuvė, kurioje nešiojamų kompiuterių pasirinkimas platus, o informacija nuosekli ir detali. Tai nepaprastai aktualu renkantis kompiuterį asmeniniam naudojimui, o ypač darbui.

Kompiuterių ir interneto atsiradimas įtakojo naujų darbo vietų antplūdį ir IT specialistų poreikį. Dabar darbo su kompiuteriu įgūdžiai yra vertinami kaip niekada ankščiau, o tai reiškia, kad kompiuterį aktualu ir net būtina turėti kiekvienam. Tačiau tai nereiškia, jog su kompiuteriu dirbti reiks ištisas valandas ofise, tikrai ne, dabar darbo su kompiuteriu pojūčius galima perkelti bet kur su nešiojamu kompiuteriu. Tikrai taip, pilnai pakrauti nešiojami kompiuteriai šiandien gali puikiai pasitarnauti didžiąją dienos dalį, tad dirbti ar keliauti kartu su juo galėsite bet kur.

Sunku būtų įsivaizduoti IT specialistą kitokioje aplinkoje nei ofisas ar biuras, tačiau pakeisti savo darbo aplinką itin paprasta, kai dirbi su nešiojamu kompiuteriu. Mažas ir daug vietos neužimantis kompiuteris neapsunkins bagažo, tad su juo dirbti ar pramogauti bus patogu bet kurioje pasaulio vietoje. Mobilus technikos panaudojimas neleidžia apsiriboti vienu kambariu, kaip buvo įprasta sėdint prie stacionaraus kompiuterio darbo kambaryje. Dabar visa tai kur kas paprasčiau ir patogiau.

Gyvename išmanių naujovių apsupty, tad džiugu, kad nešiojami kompiuteriai leidžia atsidurti arčiau viso to. Informacinių technologijų proveržis ir įvairios technikos naujovės palengvina ne vieno žmogaus gyvenimą, o dėka lanksčios ir puikiai kasdieniam gyvenimui pritaikytos technikos, pasinaudoti įvairiais privalumais ir paslaugomis itin paprasta, patogu ir greita.

Laisvalaikis, Namai

Asus kompiuteriai – kokie pliusai ir kokie minusai?

Asus kompiuteriaiŠiais laikais yra labai daug įvairių kompiuterių modelių, o tinkamą sau išsirinkti nėra lengva. Taip yra todėl, kad šiuo metu rinkoje yra labai daug įvairių pasiūlymų, kurie tikrai neatitinka kokybės ir kainos santykio, todėl daugumos kompiuterių pirkti tiesiog neapsimoka. Asus kompiuteriai – labai geras sprendimas perkant kompiuterį, kadangi tai labai aukštos klasės kompiuteriai, kurie kompiuterius gamina jau ne vienus metus, todėl turi didžiulę patirtį, Jums, tai yra – klientams, gali pasiūlyti itin platų prekių asortimentą, kaip jau minėjome – Asus kompiuteriai yra puikus pasirinkimas norint įsigyti naują kompiuterį. Asus kompiuteris – puikus daiktas, kuris atitinka kainos ir kokybės santykį, kadangi visi kompiuteriai turi įvairių savo pliusų, todėl kaina tuo pagrįsta ir yra. Asus kompiuteriai su akcija – puiki galimybė įsigyti kompiuterį su nuolaida, kadangi tai labai stambi kompiuterių linija, akcija yra dažnai pasitaikantis dalykas šioje srityje, kadangi jie turi labai daug įvairių variantų, todėl nenuostabu, kad įvairiems kompiuteriams – įvairios akcijos.

Asus kompiuteriai, kaip jau minėjome, yra labai tinkamas pasirinkimas ieškant naujo kompiuterio, kadangi Asus kompiuterių linija gali pasiūlyti itin platų asortimentą, o tai Jums gali garantuoti, kad tikrai įsigysite Jums tinkamą prekę. Asus nešiojamas kompiuteris – puikus variantas, jeigu Jums nėra reikalingas stacionarus kompiuteris ( paprastai jis būna reikalingas dėl specifinio darbo ), todėl nešiojamas kompiuteris yra puikus sprendimo būdas. Taip pat, kaip jau minėjome, Asus firma gali pasiūlyti ir kitokių tipų kompiuterių, tačiau šiandien mes Jums norime papasakoti apie kompiuterius, kurie šiuo metu yra patys paklausiausi rinkoje. Asus kompiuteriai pigiau – pigiau šių kompiuterių pasiūlymus galite rasti internete, kur vienoje vietoje galite surasti labai daug įvairių pasiūlymų, o tie pasiūlymai dažniausiai būna su įvairiomis akcijomis, kuriomis pasinaudoję galėsite sutaupyti šiek tiek pinigų, o tikrai gerą daiktą nusipirkti pigiau. Asus kompiuterių atsiliepimai – tai vieta, kurioje galite rasti labai naudingų atsiliepimų apie prekę kurią ketinate pirkti, kadangi visi žmonės, kurie nusiperka prekę, nesvarbu ar jie liktų patenkinti ar ne, dažniausiai palieka vienokį ar kitokį komentarą tokiuose forumuose.

Vienas iš dažnai pasitaikančių būdų – pirkti kompiuterius internetu. Asus kompiuteriai skelbimuose – dažnai pasitaikantis dalykas, kadangi tai labai populiari prekė, o ją, kaip naudotą daiktą, dažnai pardavinėja internetu, tačiau šis būdas nėra labai saugus, dėl galimų sukčių.

Viską apibendrinus, galima teigti, kad Asus kompiuteriai – puikus pasirinkimas norint įsigyti Jums tinkamą daiktą, kadangi ši kompiuterių linija Jums gali pasiūlyti iš tiesų patrauklius pasiūlymus, kurie Jus suvilios, o Jūs galėsite pasirinkti iš Jums labiausiai tinkamo kompiuterio tipo, taip pat galėsite rinktis tarp pačių įvairiausių kompiuterio parametrų, kas yra labai patogu.

Laisvalaikis

Nešiojami kompiuteriai vaikams

Nešiojamieji kompiuteriaiDabartiniai mokslai ir jų metodai labai daug atvejų remiasi internete randama informacija. Penktokai jau privalo kurti prezentacijas apie tam tikrus mokslo dalykus, todėl jiems kompiuteris yra būtinas. Pasirūpinkime savo vaikų kompiuteriais. Bet nuo ko pradėti?

Pirmiausia, susitaikykime su tuo, kad mūsų vaikai mokysis pas draugus, bibliotekoje. Gal jiems nebereikia nešiotis daugybės sunkių knygų, nuo kurių krypsta stuburas, tačiau jie turi apdoroti kur kas daugiau informacijos iš skirtingų šaltinių. Nešiojamieji kompiuteriai – puikiausias mokslo įrankis, nes planšetė gali tikrai ne viską.

Nešiojamieji kompiuteriai vaikams turi galimybes atlikti tam tikras funkcijas. Pagal tai nesunku bus juos išsirinkti:

  • Biuro programų – Word, Excel, Power Point palaikymas;
  • Paveikslėlių redagavimo programos;
  • Interneto naršyklė ir reikalingi įrankiai – el. paštas, Skype ir t.t.
  • Talpus diskas informacijai kaupti;
  • Gera vaizdo plokštė.

Paklausite, kam reikalingas paskutinis minėtas dalykas? Vaizdo plokštė reikalinga žaidimams. Norite to ar nenorite, tačiau nešiojamieji kompiuteriai yra pakankamai galingi, kad „patemptų“ ir vidutinio sudėtingumo žaidimus. Nesvarbu, ar tai Minecraft, GTA ar CounterStrike. Moralines diskusijas atidėkime į šoną – žaidimai yra kiekvienos šeimos asmeninis reikalas. Dabar susikoncentruokime į techninius parametrus.

Nešiojamieji kompiuteriai vaikams neturi būti dideli ir sunkūs. Taigi, jų įstrižainė gali būti 10-13 colių. Tai „netbukų“ ir „ultrabukų“ klasė. „Netbukai“ yra pigūs, nes skirti tik naršyti internetu, tačiau yra pakankamai lėti ir nepritaikyti žaidimams. „Ultrabukai“ yra ploni, lengvi ir patvarūs, tačiau brangūs. Dėl to ieškokite alternatyvių finansavimo šaltinių. Kadangi perkate nešiojamąjį vaikui, visada galima suplanuoti tokį pirkinį iš anksto, pasirinkti norimus modelius ir stebėti, kaip jie… pinga. Savaime suprantama ilgas laiko tarpas iki pirkimo gali būti panaudojamas pinigų taupymui iš pačio vaiko pusės. Gimtadienio ar Kalėdinės dovanos tada gali būti dovanojamos pinigais, o ne žaislais ar brangiomis pramogomis. Taip vaikas galėtų bent 50-150 eurų prisidėti prie savojo kompiuterio.

Nešiojamieji kompiuteriai internetu yra pigesni, nei salone, todėl vertėtų užsukti į kelias elektronines parduotuves (pavyzdžiui, Fortakas.lt) ir išsirinkti tinkamiausius modelius. Vaikui kol kas nesvarbu, ar jo nešiojamas kompiuteris bus Asus, ar Acer, ar Dell – nuomonę apie tam tikrus prekės ženklus jis turės susidaryti pats per keletą metų. Tėvams nevertėtų jos primesti, lygiai taip pat, kaip ir dėl automobilių…

Padėkite savo vaikams įsigyti tokius nešiojamus kompiuterius, kurie jiems tarnaus keletą metų.