Laisvalaikis

Kaip įsigyti muzikos instrumentus elektroniniu būdu?

gitaraGalvojate kokią gitarą pirkti? Norite išmokti ja groti kuo greičiau? Galbūt ukulelės būtų racionaliausias pasirinkimas. Tai ta maža gitara, kurią įsigyti galite praktiškai visose muzikos prekių parduotuvėse. Tačiau, pabrėžiama, kad visus muzikos instrumentus būtina rinktis iš tokių vietų, kurios siūlo kokybę. Juk nenorėtumėte atsidurti tokioje situacijoje, kad išleidus pinigus, po trumpo laiko tektų pirkti naują instrumentą? Net ir ukulelės turėtų būti perkamos atsižvelgiant į kokybės ir kainos santykį. Internetu šį muzikos instrumentą įsigyti yra be galo paprasta, tačiau jeigu dar nėra karot nesate išbandę el. prekybos privalumus, tuomet paskaitykite žemiau pateikiamą informaciją. Joje apibendriname kaip vyksta visas įsigijimo procesas ir ne tik.

Internete ukulelės pardavinėjamos beveik visose muzikos prekių parduotuvėse, bet tai nereiškia, kad turite rinktis tą pardavėją, kurios siūlomos kainos yra pačios mažiausios. Supraskite, pačios mažiausios kainos tikrai nereiškia, kad įsigytas instrumentas bus geros kokybės. Viskas yra priešingai – kuo mažesnė kaina, tuo blogesnė kokybė. Tai turi įsidėmėti tiek pradedantys muzikantai, tiek ir šiek tiek pažengę.

Dabar el. parduotuvėse siūlomas didelis pasirinkimas, bet pirmiausia būtina atsižvelgti į pirkimo sąlygas. Kai kurie pardavėjai netaiko pinigų grąžinimo garantijos. Taipogi yra tokių pasiūlymų, kur už mažesnę kainą galima įsigyti grąžintus instrumentus, o jų grąžinimas vėlgi – negalimas. Nusprendę kuris variantas bus geriausias, ieškokite tokio pardavėjo, kuris turi gerą reputaciją. Tai reiškia, kad radus patrauklų pasiūlymą, nereikia pamiršti pasidomėti el. parduotuve. Ieškokite atsiliepimų apie ją ir padarykite išvadas.

Pats pirkimo procesas yra lygiai toks pats, kaip perkant bet kokį kitą daiktą internetu. Viskas prasideda nuo to, jog turite pasirinkti norimą muzikos instrumentą ir jį įsidėti į krepšelį. Paskui einate prie krepšelio ir spaudžiate užsakymo atlikimo mygtuką. Jums bus būtina nurodyti vardą bei pavardę, o taip pat gali tekti naudoti ir gavėjo informaciją. Tai reiškia, kad pirkėjas gali būti vienas žmogus, o prekės gavėjas – kitas. Jums teks nurodyti adresus, kur įsigyti muzikos instrumentai turės būti pristatomi.

Kai nurodysite visą informaciją, toliau seks apmokėjimo procedūra. Dažniausiai el. parduotuvės sutiekia galimybę atsiskaityti internetu arba grynais, kuomet atvyksta kurjeris. Žinoma, atsiskaitymas grynais galimas ne visais atvejais ir ne visi pardavėjai tai siūlo. Tad, būtinai kruopščiai pasidomėkite atsiskaitymo galimybėmis, nes jeigu vienoje siūlomos plačios galimybės, kitur atsiskaityti galbūt galėsite tik vieninteliu būdu.

Kalbant apie pinigų mokėjimą per kurjerius, pabrėžtina, kad nevalia skubėti pasirašinėti dokumentų ir mokėti pinigų dar nepamačius siuntos. Kai atvyks kurjeris, pirmiausia reikalaukite, kad jis aprodytų siuntą. Jeigu ji pažeista – reikalaukite specialaus akto arba atsisakykite priimti siuntą. Jeigu viskas gerai, jums liks tik sumokėti pinigus ir tiek.

Pabrėžtina, kad pristatymo mokesčiai dažniausiai yra apmokami paties pirkėjo. Tai reiškia, kad būtent jis turi sumokėti už pristatymą. Bet, yra tokių el. parduotuvių, kuriose muzikos instrumentus pristato nemokamai. Tai dažniausiai taikoma tuomet, kai perkamas instrumentas keli instrumentai yra gana nemažos vertės. Apie tokias nuolaidas tiesiog turėtumėte pasidomėti dar prieš atliekant užsakymą.

Įvairūs, Namai

Garso stiprintuvas – prietaisas, be kurio savo kasdienybės neįsivaizduoja dažnas muzikos mylėtojas

garso stiprintuvaiGarso stiprintuvai ne tik pagerina garso kokybę bei sukuria komfortiškesnę aplinką muzikos fanatikams, bet, žvelgiant iš techninės pusės, taupo garso apratūros naudojamą elektros energiją bei tausoja pačius prietaisus. Šie įrenginiai gali būti įsigijami mėgėjiškam naudojimui kartu su garso prietaisais ar namų kino sistema, automobiliams ar profesionalesniam naudojimui vakarėliuose, kur muzikos reikia „daug ir stipriai”. Garso stiprintuvų paklausa didelė, tad jų gamintojai bei pardavėjai pateikia į rinką platų asortimentą, besiskiriantį ne tik kaina, bet ir technine charakteristika, tačiau tikrai toli gražu ne kiekvienas potencialus pirkėjas žino, kam išleidžia pinigus.

Visada galima pasiteirauti konsultanto internetinėje parduotuvėje ar realiame prekybos taške, tačiau, ne paslaptis, jog pastarieji neretai yra suinteresuoti siūlyti aukštesnės kainos ar konkretaus prekinio ženklo gaminius. Norėdami turėti „laisvas rankas” pasirinkimui ir „neprašauti”, turite būti susipažinę su pagrindiniais patarimais, kaip renkamiesi garso stiprintuvai.

  • Stiprintuvo tipas: „Stereo” ar „Surround”?

„Stereo” – tai dviejų kanalų stiprintuvas, skirtas groti muziką, įrašytą dviem kanalais (kompaktiniai diskai, plokštelės, garso kasetės). „Surround” garso stiprintuvas yra skirtas apdoroti muzikai, įrašytai iki šešių kanalų.

  • Stiprintuvo galia.

Stiprintuvo galia priklauso nuo to, kokia įtampa naudojama, kokia maksimaliai srovei esant stiprintuvas gali veikti nesugesdamas, neperkaisdamas bei perteikdamas „teisingą”, neiškraipytą garsą. Svarstydami, kokios galios prietasas reikalingas, nepamirškite atkreipti dėmėsio ir į visam prietaisui bei kiekvienai kolonėlei reikalingą galios dydį. Ekspertai pataria, jog 30-100 vatų galia vienam kanalui sukuria vidutinį žemų tonų skambesį, 80-250 vatų – didesnį, o, esant 300-1000 vatų, išvengiama vadinamosios triukšmo taršos naudojant sudėtinius žemų tonų siųstuvus.

  • Tariamoji stiprintuvo varža.

Šis garso stiprintuvų parametras – tai elektros energijos savybė, matuojama omais. Garso stiprintuvai, esant mažai tariamajai kolonėlių varžai, veikia sudėtingiau, kadangi naudojamas aukštas šaltinio srovės srautas, tuo tarpu didesnė tariamosios varžos atveju srovės reikia mažiau.

  • Įvesčių/išvesčių skaičius.

Pirkdami garso stiprintuvą, pasidomėkite, kiek pastarajame yra įvesčių bei išvesčių: nuo to priklauso, kiek kitų prietaisų (garsiakalbių, kolonėlių ir panašiai) galėsite prie pastarojo prijungti.

Perkant garso stiprintuvą, kaip ir bet kuriuos kitus įrenginius, patariama rinktis ne tuo metu rinkoje populiariausią ar labiausiai perkamą, bet tą, kuris geriausiai atitinka individualius poreikius.