Namai

Milwaukee – subalansuota profesionalams, bet puikiai tinka ir mėgėjams

MilwaukeeMilwaukee prekinio ženklo užuomazga laikytina istorija, kai Henris Fordas – žinomas asmuo automobilių gamybos pramonėje, paprašė savo pažįstamo  A.H Peterseno pagaminti lengvesnį bei mažesnį grąžtą nei buvo iki tol naudojamas. Sukurta drėlė sulaukė populiarumo, tačiau sėkmingai besiplėtojančiam verslui koją pakišti pabandė netikėtai kilęs gaisras. Po šio įvykio kitas asmuo nusipirko nelaimės parklupdytą gamyklą ir davė jai Milwaukee (pagal miestą, kuriame pastaroji radosi) pavadinimą.

Tokia tad istorija įmonės, kurios vardas šiandien garsus visame pasaulyje. Bendrovė orientuojasi į elektrinių bei rankinių įrankių gamybą, kurie iš principo (gamyboje dėmesys skiriamas kokybei, o ne valdymui, lengvai paklūstančiam eilinėms masėms) yra skirti savo srities profesionalams – statybininkams, šaltkalviams bei kitų sričių pramonės gamyklų darbuotojams. Tačiau net ir eiliniai žmonės, kuriuos su statyba galbūt tesieja tobuli vinies kalimo įgūdžiai, randa ką išsirinkti iš Milwaukee gaminių asortimento. Kodėl? Tiesiog pastarieji vertina kokybę, galingumą ir ilgaamžiškumą. Natūralu, jog šios ypatybės bei garsus įmonės vardas lemia solidžią Milwaukee produkcijos kainą. Tačiau išbandžiusieji šiuos įrankius ir palyginę su prieš tai turėtais pigesniais, neaejotinai galėtų patvirtinti, jog mokėti yra už ką. Negana to, tai – investicija į ateitį, kadangi įrankiams suteikiama net 3 metų garantija.

Pasisekė Lietuvos vyrams: įvairių Milwaukee gaminių galima įsigyti ir mūsų šalyje. Siūlomas prekių asortimentas skirstomas į (klasifikacija gali skirtis priklausomai nuo pardavėjo):

  • akumuliatorinius įrankius (gręžtuvai, pjovimo, kirpimo, šlifavimo įrankiai ir kita);
  • elektrinius įrankius (gręžtuvai, pjūklai, šlifuokliai, gręžimo staklės, siurbliai ir kita);
  • mechaninius įrankius (žirklės, spaustuvai, replės ir kita);
  • matavimo prietaisus bei kitus priedus (srovės matuokliai, srovės detektoriai ir panašiai).

Taip pat galima įsigyti ir tokių priedų kaip įrankių dėžė su Milwaukee logotipu bei kitų aksesuarų.

Jei šlifuoklių ar grąžtų nepadedate visą dieną, jums reikalingi kokybiški įrankiai, palengvinantys darbo procesą, neabejotinai rinkitės šį gamintoją, siūlantį kokybišką bei ilgaamžę produkciją. Tačiau pastarieji yra tinkami ir tiems, kurie formuoja tik nedidelę savo asmeninių įrankių, reikalingų tam tikrų buities darbų atlikimui, dėžę ir vertina aukštą kokybę.