Namai

„Meva“ klojinių nuoma – patikimas darbo partneris

klojinių nuoma„Meva“ klojiniai – pažangiausia betonui lieti skirta technologija pasaulyje. Ji buvo pristatyta, statant  Dubajaus dangoraižį – aukščiausią pastatą pasaulyje, jo aukštis siekia net 828 m. „Meva“ klojiniai taip pat buvo panaudoti ir tarptautinio Maskvos verslo centro statybose. Taigi, akivaizdu, kad šie klojiniai puikiai tinka, statant ir nuosavą namą, ir gamybinius ar žemės ūkio paskirties pastatus. Be to, „Meva“ klojinių nuoma yra žymiai pigesnis bei patogesnis pasirinkimas už konstrukcijas daromas iš lentų, kurios liaudiškai yra vadinamos „apalubkėmis“. Tai šiuolaikiškas pasirinkimas, kuris garantuoja aukštą betono liejimo kokybę, laiko bei finansinių išteklių ekonomiškumą.

Lengvi ir patogūs

„Meva“ klojiniai yra gaminami Vokietijoje ir pasižymi itin lengvu rėmu, kuris yra pagamintas iš aliuminio ir plieno mišinio. Didžiausias šių klojinių elementas sveria tik 46 kg, o tai yra maždaug dešimt kartų mažiau nei tradiciniai klojiniai. Taigi, šių klojinių nuoma nereikalauja jokios papildomos įrangos ar technikos, nes juos sunešti gali du žmonės. O nesudėtingas klojinių sistemos montavimas ne tik leidžia pasirinkti reikalingą betono konstrukcijos dydį, bet ir neapsunkina montavimo darbų.

Lygus paviršius garantuoja pigią apdailą

„Meva“ klojinių rėmas yra padengtas specialiu cheminių paviršių dengimo metodu, kuris yra naudojamas automobilių pramonėje. Tokia danga užtikrina, kad prie klojinių paviršiaus visiškai nelips betonas, o betoninė konstrukcija bus apsaugota nuo rūdžių. Nepriekaištingą betoninių konstrukcijų lygumą užtikrina ir speciali polimerinė plokštė, kuri garantuoja, kad atliekant apdailą nebereikės lyginti betono paviršiaus.

Ekonomiškas pasirinkimas

Vokietijoje pagaminti „Meva“ klojiniai suteikia galimybę pačias įvairiausias konstrukcijas lieti greitai, patogiai, kokybiškai ir nebrangiai. Paprasta konstrukcija taupo laiką, o lygus liejimo paviršius lemia mažesnes apdailos išlaidas. Žinoma, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokių klojinių nuoma yra išties labai brangi, tačiau tai ne visai tiesa. Šiuo metu rinkoje yra išties nemažai įmonių, kurios nuomoja „Meva“ klojinius už piniginei draugišką kainą.

Atminkite, kad „Meva“ klojinių nuoma – patogus ir lengvas surinkimas, nesudėtingas išardymas ir laiko bei finansinių resursų taupymas. Tai pigus ir kokybiškas būdas pastatyti kokybišką statinį.