Kelionės, Laisvalaikis

Dar keletas patarimų, kaip įsigyti pigiausius lėktuvų bilietus

lėktuvų bilietusAr aviabilietų kainos Jūsų piniginei nėra draugės? Geri pasiūlymai tikrai nesislepia, tereikia žinoti, kaip jų ieškoti. Duosime keletą patarimų, kaip sutaupyti keliaujant.

  1. Būkite lankstus keliautojas

Jei Jums nerūpi, kada keliausite, jei tik gausite pigesnį skrydį, pabandykite paieškoti lankstesnėmis datomis.  Ieškoti įvairiomis datomis darosi sunkiau, kadangi daugelis bilietus parduodančių puslapių pašalino lanksčių datų kalendorius. Tačiau yra keletas, tokių, kaip kilti.lt arba lėktuvu-bilietai.lt, kuriuose galima ieškoti įvairių bilietų.

  1. Ieškokite avialinijų puslapiuose ir kelionių agentūrose

Daugelis avialinijų turi „privačius“ išpardavimus, kuomet taupo savo geriausius pasiūlymus savo pačių puslapiams. Čia yra skirtingi pasiūlymai su specialiais kodais. Tarptautinės avialinijos, kaip Aer Lingus, Iberia ar Quantas, reguliariai siūlo  mažas kainas savo pačių puslapiuose. To negalima lyginti su kitomis avialinijomis.

  1. Naudokitės surinktais pasiūlymais, tačiau apžiūrėkite draudimus

Avialinijos, kurios surenka specialius pasiūlymus, tikrai gali turėti geras kainas. Tačiau jie gali gerokai nukainoti savo geriausias vietas, todėl apžiūrėkite specialius pasiūlymus jų tinklapiuose.

  1. Prieš pirkdami atsižvelkite į papildomus mokesčius

Jei kelionės vyksta pietvakariuose, greičiausiai mokesčiai už lėktuvų bilietus bus gerokai didesni. Taip pat atsižvelkite į tai, ką siūlo avialinijos. Jei galite registruoti vieną, du, ar daugiau, lagaminų, skirtumas gali būti reikšmingas. Kurios avialinijos leidžia Jums registruoti daugiau bagažo ir kurios brangiau apmokestina pasirinktą kiekį.

  1. Derinkite du skrydžius vietoj perkamo vieno

Jei renkatės transatlantinius skrydžius, galite sutaupyti pinigų ir pasirinkdami skrydžius su persėdimais. Rinkitės keliauti iš ten, iš kur pigiau. Taip pat ir su skrydžiais į Aziją ir kai kurias Karibų jūros šalis. Net jei ir keliaujate Europoje, apsvarstykite, gal kartais du skrydžiai bus pigesni, ne vienas.

  1. Ieškokite skrydžių į skirtingus oro uostus

Jei keliaujate į Londoną, apsvarstykite, kurį oro uostą pasirinkti. Didmiesčiai yra labai populiarios kryptys, todėl turi ne vieną oro uostą. Galbūt bus gerokai pigiau pirkti bilietus ne į artimiausią, o į šiek tiek tolimesnį oro uostą ir keliauti viešuoju transportu. Visi variantai yra įmanomi!