Laisvalaikis, Namai

Moteriški kombinezonai: ir patogus, ir madingas rūbas

moteriški kombinezonaiAr galime pasižvalgyti po tavo spintą? Koks stilius joje vyrauja bei kokios grožybės ten slepiasi? Krūva sunknelių, trumpi sijonai, žaismingos palaidinės… O galbūt tik kelnės, džinai ir prie jų derantys viršutinės dalies rūbai? Vienos moterys savo lyties elegenciją stengiasi perteikti apranga, tuo tarpu kitos labiau vertina patogumą ir puošiasi tik išskirtinėmis progomis. Garderobą galima fomuoti remiantis individualiu skonio pojūčiu bei supratimu, kas tinka, tačiau nieko smerktino, jei pirkinių sąrašus koreguoja konkrečiu laikotarpiu vyraujantys mados „topai“. Moteriški kombinezonai gali atsidurti ir mados „maniakių“ spintoje (nes tai šiandien labai populiaru), ir merginų, norinčių išsiskirti bei tiesiog patogiai apsirengti.

Moteriški kombinezonai – ne naujiena aprangos aprangoje. Kai kurios moterys, norėdamos pagyvinti savo įvaizdį bei nors trumpai pailsėti nuo pabodusių kelnių, sijonų, apsivilkdavo taip vadinamus kombinezonus – ištisinį rūbą, kuriame kartu susiųta ir viršutinė, ir apatinė dalys (apatinė – kelnių ar šortų tipo, viršutinė – ilgomis, trumpomis ar visai be rankovių). Tokie visais laikai populiarūs kombinezonai atrodydavo stilingai bei gana solidžiai. Tačiau šių dienų mados realijos lėmė, jog moteriški kombinezonai dabar įsivaizduojami visiškai kitaip. Tai – tarsi vienos dalies sportinis kostiumas su gobtuvu ar be jo, nepamainomai tinkamas dėvėti tiek namuose, tiek ir leidžiant laisvalaikį gamtoje. Spalvų bei ornamentų gausa lemia, jog sau priimtiną variantą ras kiekviena: vienspalviai, pastelinių spalvų yra šiek tiek „solidesni“ (jei toks terminas apskritai tinka šiam „crazy“ rūbui), ryškiaspalviai, raštuoti, puošti įvairiais piešiniais ar užrašais – puikiai tinka vertinančioms originalumą. Galite rinktis savo mėgiamą spalvą, derinti prie akių spalvos ar tiesiog imti pirmą, labiausiai patraukusį akį.

Spalva – ne vienintelis klausimas kalbant apie rūbų paiešką. Svarbu išsirinkti tinkamą dydį. Jei apsipirkinėjate tradiciškai – užteks tik pasimatuoti. Jei vertinate patogumą bei ieškote mažesnės kainos, tikriausiai jau esate atradę elektroninę prekybą. Ieškodami kombinezono tokiu būdu, nežiūrėkite į „pliką“ dydį“, bet atidžiai išanalizuokite pateiktas krūtinės, klubų apimtis, rankovių bei visą rūbo ilgį. Nepamirškite užmesti akies ir į drabužo sudėtį. Medvilnė – gerai visada. Pastaroji maloniai „gula“ ant odos bei leidžia kūnui kvėpuoti. Jei dairotės kombinezono vėsesniam orui, sudėtyje turėtų būti ir vilnos.

Naujos „kartos“  moteriški kombinezonai, skirti laisvalaikui,  neabejotinai yra orientuoti į jaunesnio amžiaus pirkėjų skonį (džiugu, jog atsiranda ir viena kita brandesnio amžiaus moteris, leidžianti sau atrodyti taip, kaip nori ir nesibaiminanti smerkiančios aplinkinių nuomonės). Tai – išskirtinis, žaismingas, tačiau kartu patogus bei praktiškas rūbas. Nupirkite identišką vyrišką kombinezoną ir savo draugui – būsite stilinga bei originali porelė!