Verslas

Interneto svetainių vertimai – kam jie reikalingi?

vertimaiPlanuojate kurti naują internetinę svetainę lietuvių kalba, bet supratote, kad jūsų parduodamų prekių paslauga gali būti populiari ir kitose Europos šalyse? Norint džiaugtis geru uždarbiu, neužtenka produktą platinti tik savo valstybėje. Kuo daugiau žmonių domėsis jūsų paslauga, tuo didesnio pardavimo bus galima tikėtis. Kad pardavimai Lietuvos ir Europos rinkoje būtų paklausūs, labai svarbu, internetinę svetainę išversti bent keliomis, populiariausiomis kalbomis, kurios būtų suprantamos daugumai užsienio gyventojų. Ką turime omenyje? Mes kalbame apie Interneto svetainių vertimą, kurį atlieka profesionalūs vertimo biurų darbuotojai.

Visu pirma, išversti svetainę nėra taip lengva, ypatingai, kai internetinių svetainių vertimas yra viena iš pagrindinių priemonių padedanti reprezentuoti įmonę bei jos parduodamas prekes, norimoms šalims ir jų gyventojams. Vertimas, turi būti atliktas tik šioje srityje ilgai dirbančio ir praktikos turinčio vertėjo, kurio paslaugos būtų ne tik greitos, bet ir kokybiškos. Tik tinkamai išverstas internetinis puslapis gali pritraukti lankytojus, o svarbiausia būti suprantamas. Juk neretai, įmonės susiduria su problema, kai už svetainės vertimą sumoka nemažą sumą pinigų, o paruoštas vertimas jų tiesiog netenkina. Netgi paprasčiausias komandas: kur eiti, kaip pirkti, ką daryti, išversti reikalauja pastangų, o ką jau kalbėti apie tekstus talpinamus į svetainės vidų.

Taigi, tik gerą klientų įvertinimą ir aukštus reitingus turintis vertimų biuras, gali padėti šioje situacijoje. Kadangi dažniausiai Lietuvos parduodamais produktais domisi kaimyninės šalys, tokios kaip: Rusija, Lenkija bei tolimesnės: Anglija, Vokietija, Japonija ir panašiai, optimaliausia, svetainę išversti šių šalių kalbomis.

Kuo internetinės svetainės vertimas kitomis kalbomis yra naudingas įmonei? 

  • Tinklapis išverstas skirtingomis kalbomis, gali padėti pritraukti tikslinius lankytojus
  • Suprantamas svetainės turinys – patenkinti klientai
  • Savo gimtąją kalbą, internetinėje svetainėje radę lankytojai, jausis įvertinti
  • Auganti bendroji prekių pardavimo paklausa

Lietuviškas svetainės tinklapis jau paruoštas, tačiau vertimai į pasirinktas kalbas dar nepradėti? Žinomas ir klientų gerai vertinamas vertimų biuras, tikrai padės šioje situacijoje. Užsisakykite vertimo biuro paslaugas, išsirinkite kvalifikuotą vertėją ir jau vos kelių mėnesių ar netgi savaičių laikotarpyje džiaukitės modernia, užsienio gyventojams atvira internetine svetaine.

Verslas

Kas svarbu kuriant internetinio puslapio dizainą?

Interneto puslapių dizainasInternetas – tai raktas, atrakinantis labai daug durų. Modernėjant technologijoms, kompiuteris ir internetas tapo neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, padedanti išpopuliarėti, orientuotis pasaulyje, tai priemonė, atsakanti į iš ties nemažai klausimų. Visos įmonės, kurios nori išpopuliarėti, tapti žinomesnėmis, susikuria internetinius puslapius, dėl kurių tampa žinomos.

Interneto puslapių dizainas 

Net ir patiems garsiausias ir žinomiausiems prekių ženklams ar įmonėms reikalingas internetinis puslapis. Internetiniame puslapyje vartotojai gali perskaityti visą jiems reikiamą informaciją, surasti kontaktus, susisiekti su norimais žmonėmis. Interneto puslapio dizainas gali būti raktas į kiekvieno vartotojo širdį. Kiekvienas žmogus, vos užėjęs į internetinį puslapį, gali pasakyti ar jam jisai patinka ir ar norisi ten būti ilgiau.

Interneto puslapių dizainas turi būti vientisas, skatinantis vartotoją į jį užeiti, pabūti kurį laiką ir išsirinkti reikiamą prekę. Prieš kuriant internetinio tinklapio dizainą, svarbu išsiaiškinti auditoriją, kuri turėtų apsilankyti svetainėje. Tik žinant tikslinę auditoriją, galima pradėti interneto puslapio dizainą, kadangi įmanoma nuspėti būsimų klientų žingsnius, norus, įgeidžius, elgseną, įmanoma netiesiogiai paskatinti įsigyti prekę, teikiamas paslaugas arba į internetinį puslapį užeiti dar bent kartą.

Interneto puslapio dizainas – į šią sąvoką įeina iš ties nemažai aspektų. Vienas iš jų – spalvos. Profesionalai puikiai dirba ir parenka spalvas, kurios derėtų tarpusavyje. Taip pat dizaineriai kuria ikonas, paveikslėlius, parenka šriftą, o svarbiausia – sukuria įmonės logotipą. Tinkamas interneto puslapių dizainas yra marketingo gudrybė, kuri iš ties veikia. Įdomus, traukiantis akį puslapis išlieka ilgai atmintyje, todėl vartotojas į jį sugrįžta ir iš jo nusiperka siūlomas prekes ar paslaugas.

Logotipas – svarbiausias akcentas

Logotipas yra pagrindinis paveikslėlis, kuris atspindi įmonės veiklą. Tai iš ties svarbus akcentas, kuris demonstruojamas ne tik internetinėje svetainėje, bet ir parduotuvėje ar ant parduodamų prekių, teikiamų paslaugų. Logotipas turi savaime pasakoti apie įmonę, jos dvasią, apie joje teikiamas paslaugas arba parduodamas prekes.

Norint, kad internetinis puslapis būtų ne tik stilingas, bet ir dažnai matomas Google paieškos sistemoje, verta pasirūpinti SEO. SEO užsiima ne viena įmonė Lietuvoje. SEO paslaugas teikiančios įmonės rūpinasi, kad tam tikri puslapiai atsidurtų pirmose Google paieškos sistemos pozicijose ir būtų matomi visiems žmonėms, kurie ieško tam tikrų paslaugų pagal atitinkamus raktažodžius.