Verslas

Įmonių pirkimas

įmonių pirkimasVerslai ir įmonės atsiranda įvairiais būdais. Dauguma žmonių verslus kuria patys nuo nulio, kiek mažesnė žmonių dalis geriau perka jau įsteigtas įmones, o trečioji ir ko gero rečiausia žmonių dalis verslus / įmones paveldi. Tačiau net ir įmonės paveldėjimo atveju, norint išlaikyti sukurtą įmonės gerbūvį, reikia turėti specialių žinių ir bent kažkiek patirties. Taigi, nei lengvo kelio, nei lengvų pinigų nebūna. Tačiau, kai kurių verslininkų nuomone, jau egzistuojančių įmonių pirkimas yra mažiau rizikingas nei naujos įmonės steigimas nuo nulinio taško. Nors įmonės pirkimo galimybė ir yra kiek mažiau rizikinga, kai kuriais aspektais, tačiau vis vien privalote deramai patikrinti, pergalvoti visus aspektus, iki kol įsitikinsite, kad tikrai jau viską žinote apie pirkimo sąlygas.

Jeigu jau apsisprendėte pirkti įmonę, Jūs tikrai norėsite būti tvirtai įsitikinę, kad priimate teisingą sprendimą dėl šios naujos įmonės. Tik Jūs pats galite nustatyti, kokia įmonė būtų tinkamiausia Jūsų poreikiams. Toliau pateiksime kelis patarimus, kurie gali padėti Jums priimti teisingą sprendimą.

Pirmieji žingsniai perkant įmonę

Yra daug verslo rūšių ir įvairių jau įsteigtų įmonių, kurias galite nusipirkti. Pasinaudokite šiais patarimais svarstydami potencialios įmonės pirkimą.

  1. Nusistatykite savo pomėgių sritis. Jeigu visiškai nenumanote į kokią įmonę, verslą norėtumėte investuoti, tuomet pradėkite atmetimo būdu braukti iš potencialiai perkamų įmonių sąrašo tas įmones, kurios Jūsų visiškai nedomina ir yra neaktualios.
  2. Pagalvokite, kokių talentų turite. Tik būkite sąžiningi su savimi, įvardinkite tik Jums iš tiesų būdingus įgūdžius ir patirtis, kurios Jums praverstų dabar. Tokia savianalizė padės Jums atsisakyti tikrai netinkamų ir nerealistiškų verslų. Tai Padės nenusipirkti Jums visiškai netinkamos įmonės.
  3. Nustatykite sąlygas savo būsimai įmonei, sudarykite tokį sąrašą, kuris padėtų apsispręsti. Apsvarstykite ar potencialios įmonės pirkimas nesudarys Jums nepalankių sąlygų, tokių kaip vietos ir laiko įpareigojimai.
  4. Kiekybiškai įvertinkite savo investicijas. Įmonių pirkimas turi ir minusų: rasti parduodamą pelningo, potencialaus verslo įmonę už priimtiną kainą gali būti sudėtinga. Na, o jei konkrečios įmonės pirkimas Jums atrodo pernelyg geras variantas, tuomet pirmiau apsvarstykite, kodėl ta įmonė apskritai yra parduodama.

Ketinate pirkti įmonę? Susisiekite — galime Jums padėti: https://www.finbiuras.lt/imoniu-steigimas.html.

Verslas

Įmonių steigimas Lietuvoje – Регистрация фирмы в Литве

Регистрация фирмы в ЛитвеVisame pasaulyje kiekvieną dieną kuriasi daugybė įmonių. Vienos jų gyvuoja ištisus metus, kitos tuo tarpu žlunga nesulaukusios net kelių mėnesių. Daugeliui verslo pasaulio atstovų pavyksta tik iš n-tojo karto, tad rizika yra faktorius, kurį prisiimti turi kiekvienas. Įmonių steigimas Lietuvoje (rus. Регистрация фирмы в Литве) yra sudėtingas ir nemažai laiko reikalaujantis procesas, tad pirmasis žingsnis į verslo pasaulį turi būti atsargus, bet tuo pačiu ir tvirtas.

Pradėti verslą šiandien gali kiekvienas. Tai tikrai nesunku. Net ir dabar, vos per kelias minutes internetu, galima pradėti įmonės įregistravimo procesą. Viską nesunku atlikti pačiam, tačiau visuomet yra ir tokių specialistų, kurie viską gali padaryti geriau ir profesionaliau. Kai veiklos įregistravimo procesas toks paprastas, didžiausias dėmesys tenka pačiai verslo idėjai. Tačiau nepakanka ir idėjos – sėkmingam verslui reikia kur kas daugiau nei menkai apčiuopiamo planas.

Gerai paruoštas verslo planas yra, be abejonės, svarbi ir nepamainoma sėkmingo verslo grandis, tačiau vien to nepakanka. Reikia sistemingo plano vykdymo, reikia kompetentingos komandos ir tarptautinių partnerių, su kuriais galima būtų užkonkuruoti didesnę rinkos dalį. Įmonės steigimas Lietuvoje (rusiškai dar vadinamas – регистрация фирмы в Литве) yra tik pirmas žingsnis, po kurio seka daugelis kitų mažų ir didelių žingsnių ar net šuolių. Svarbu tinkamai pasiruošti ir nusiteikti netikėtumams.

Verslo vykdymo eigoje nereikia bijot ir tarptautinių santykių. Panašių interesų bendrovės užsienyje gali pasiūlyti labai puikių sandorių, kurių atsisakymas būtų net nenaudingas. Visa tai leidžia išplaukti į globalius vandenis ir įgauti pasaulinį pripažinimą, tad ilgai delsti ir laukti geresnės progos neverta. Reikia imtis iniciatyvos ir ieškoti geriausių išeičių verslui plėsti. Su laiku viskas pasiekiama, svarbiausia mokėti tą laiką tinkamai paskirstyti.

Taigi, verslą gali pradėti vos ne kiekvienas ir tam tereikia įsteigti įmonę. Šis procesas rusiškai vadinamas регистрация фирмы в Литве ir tai tikrai nėra sunkiausias veiklos vykdymo žingsnis. Svarbiausia atkreipti dėmesį į verslo planą ir jo vykdymo etapus, o toliau nestokoti užsidegimo, naujų idėjų ir ryžto.

 

 

 

 

 

Verslas

VšĮ steigimas – kam to reikia

VšĮ steigimasViešoji įstaiga – trečia pagal populiaruma juridinių asmenų forma Lietuvoje. Negalėtume sakyti, kad tai verslo forma, kaip UAB ar Mažoji bendrija, nes VšĮ nesiekia pelno. Bet apie viską iš pradžių.

VšĮ ypatumai

Pasiskaityti, kas yra VšĮ galima daugybėje informacinių šaltinių, tad čia apie tai neišsiplėsime. Pereisime iš karto prie ypatumų. VšĮ steigti gali neribotas skaičius žmonių ar organizacijų. Net ir vienas žmogus gali būti viešosios įstaigos steigėjas. VšĮ steigimas yra gana nesudėtingas, tačiau reikia atidžiai paruošti dokumentaciją.

VšĮ nesiekia pelno. Tai reiškia, kad visos gautos pajamos yra išleidžiamos įstaigos tikslams siekti, o ne išdalinamos dalininkams proporcingomis dalimis. Pelnas taip pat gali būti rezervuojamas ir laikomas atskiroje sąskaitoje. Jis gali būti naudojamas tik savo tikslams įgyvendinti. Tikslai numatomi VšĮ įstatuose. VšĮ yra ribotos atsakomybės forma, todėl dalininkų turtas yra neliečiamas bankroto atveju.

VšĮ samdo jai reikalingus darbuotojus. Tai daroma normalių darbo santykių pagrindu – mokami SODROS ir kiti mokesčiai.

VšĮ steigimas

VšĮ steigimas atliekamas internetu. Svarbu surinkti tinkamus dokumentus ir turėti el. parašą. Viską galima atlikti per keliolika minučių. Tai galima padaryti patiems arba samdyti finansų konsultantus, kurie padėtų paruošti reikalingą dokumentaciją. Taip pat VšĮ steigimas vykdomas ir pas notarą, tačiau tai užtrunka ilgiau ir kainuoja papildomai.

Kam reikalingas VšĮ?

Viešoji įstaiga yra reikalinga keliais atvejais. Dažniausias jų – šviečiamoji veikla. Tai įvairūs renginiai, kursai, seminarai, mokymai, projektai moksleiviams ir studentams, bendruomenėms. Kitas tikslas – bendruomenės reikalai ir atstovavimas. Gali būti sukurta vieno daugiabučio namo viešoji įstaiga, ginanti to namo gyventojų interesus. Taip pat steigiamos kitokios bendruomenes. Paprastai tokių VšĮ steigimą lydi ir prašymai suteikti paramos gavėjo statusą, kad būtų galima surinkti 2% nuo gyventojų pajamų mokesčio.

VšĮ yra Lietuvos gydymo įstaigos. Tai reiškia, kad ligoninės, poliklinikos ir kitos gydymo įstaigos teikia paslaugas, tačiau nesiekia pelno.

Viešosios įstaigos yra įvairios paramos ir labdaros organizacijos, kurių tikslas – visą savo pelną ir pajamas perduoti remtiniems asmenims ir juridiniams asmenims – kitoms organizacijoms.

VšĮ steigimas turėtų būti patikimas profesionalams, kurie paaiškins ir jos valdymo ypatumus – viešosios įstaigos savininko ir vadovo pareigas ir prievoles, dalininkų veiklą ir atsakomybę.

 

Verslas

Kodėl verta samdyti profesionalią įmonių steigimo firmą?

įmonių steigimas

Bene kiekvienas svajoja dirbti sau, turėti savo verslą ir realizuoti fantazijas, kurios dažniausiai kyla jaunystėje. Gaila, tačiau tik patys drąsiausieji išdrįsta pajudėti savų tikslų link. Juk Lietuvos Respublikos įstatymai suteikia labai daug įvairiausių išlygų, kai kuriais atvejais net finansinius kaštus, kad būtų galima įgyvendinti idėjas. Įmonių steigimas nėra tokia sudėtinga procedūra, kaip mano daugelis. Reikia tik paprasčiausių žinių, kurias galima sužinoti specializuotose institucijose bei idėjos, kuri ir virs jūsų verslu.

Įmonių steigimas, siekiant palengvinti savo darbą, atliekamas profesionalų, kurie Jums suteiks visą reikalingą informaciją. Žinoma, virtualioje erdvėje taip pat galima rasti daug naudingos informacijos, tačiau dažniausiai aplink ją esanti dezinformacija trukdo tikslingai suvokti, kokie turi būti patys pirmieji žingsniai.

  1. Darbą atliekantys profesionalai kurie žino, kokiais žingsneliais kuriamas įmonių steigimas – suteiks jums naudingiausią informaciją apie egzistuojančio verslo rūšis. Kai kuriais atvejais įvertinus idėją, investuotojus bei turimą pinigų sumą geriausia yra steigti UAB. O gal Akcinė bendrovė geresnis pasirinkimas? Nepamirškime ir Mažosios bendrijos. Visą reikalingą informaciją ir su jomis susijusias smulkmenas jums atskleis specialistai.
  2. Įmonių steigimas yra konfidenciali paslauga tad galite būti ramus – niekas be profesionalų ir jūsų pačių tiksliai nežinos, kokią pinigų sumą jūs investuojate, kiek norite uždirbti, galiausiai, kokiu mokesčius mokate… Visas darbas bus laikomas slaptai ir pasižadama, kad informacija niekur neišeis iš dvišalių ribų.
  3. Firma sutvarkys visus reikalingus dokumentus, kurie bus skirti firmos legalizavimui. Lygiai taip pat, jei reikėtų vieną įmonę perdaryti į kitą, firma viską sutvarkys labai gretai ir paprastai.
  4. Įmonių steigimas apima ir buhalterinės apskaitos tvarkymą. Geriausiai ir yra pasisamdyti tuos pačius profesionalus, kadangi jie tiksliai žino visas smulkmenas susijusias su firmos finansais.
  5. Jei tik norite sužinoti, ar verslas Lietuvoje tinkamas pasirinkimas – profesionalai teikia nemokamas konsultacijas, kurių metu jums bus atsakyti visi tokio pobūdžio klausimai.

Įmonių steigimas gali jums padėti priartėti vienu žingsneliu tikslo link. Įgyvendinkite savo svajones ir džiaukitės gyvenimu.