Verslas

Pagaliau ramiai miegosiu

greitasis kreditasKas pagalvotų, kad greitasis kreditas gali užtikrinti gerą ir patogų miegą? Pasirodo, tai visiškai realus dalykas tada, kai greitasis kreditas sms yra skirtas pirkiniams, kurie gali pagerinti miegą. O taip pat yra ir psichologinė reikalo pusė.

Rami galva

Kartais sakome, kad pilna galva nesąmonių, dėl to ir miegoti neina. Iš tiesų, dažnam žmogui, kenčiam nuo nemigos, pats geriausias vaistas būna tiesiog jo problemų sprendimas. Gal yra kažkas, kas tikrai labai trukdo, kenkia, kažkas, dėl ko labiausiai jaučiamasi blogai. Juk būna, kad atsiguli į lovą ir į galvą neprašytos ateina visos mintys apie tai, kas kur yra negerai. Taigi, rami galva reiškia daug ką.

Kodėl Lietuvos bankas koregavo taisykles, kaip greitasis kreditas turi būti teikiamas? Siekiant apsaugoti vartotojus. Pavyzdžiui, pagal naujausias rekomendacijas, greitas kreditas sms nebegalės būti teikiamas naktį. Nors anksčiau būdavo skelbiama, kad greitas kreditas yra visą parą veikianti paslauga, tačiau greitai ši situacija pasikeis. Naktį mus aplanko neramios mintys, neleidžia galvoti. Jeigu spaudžia finansinės problemos, vien dėl jų staiga galima naktį imti skolintis pinigų. Kadangi naktį pojūčiai paaštrėja, tai ir sprendimas kartais gali būti šiek tiek neadekvatus. Vadinasi, toks draudimas nebeleis žmonėms padaryti kažką, kas leistų toliau ramiai miegoti, tačiau ir apsaugos nuo galimų neracionalių sprendimų. Kita vertus, greitasis kreditas vis tiek visada gali būti pasiskolinamas dieną, ir štai kitą naktį jūsų jau lauks ramus poilsis.

Kokybiški gaminiai

O dabar pagalvokime ir apie kitokias kredito galimybes. Petras pasakoja, kad jam atrodo sveikas miegas labai svarbus dalykas. Tad nauji pirkiniai, skirti tokiam miegui užtikrinti, yra kaip investicija. Ne paslaptis, kad juos įsigyti Petrui padėjo greitasis kreditas, akcija parduotuvėje ir blaivus protas.

„Dirbu naktinį darbą, todėl man išsimiegojimas yra labai svarbus. Tiksliau, naktinės pamainos išpuola kartą per savaitę, bet tai labai išbalansuoja visą miego ritmą. Žinote, dieną miegoti nėra taip jau lengva, kai lauke šviečia saulė, žinai, kad visi gyvena gyvenimą,  o tau reikia aštuonioms valandoms „atsijungti“. Tai man iš pirmo atlyginimo, supratau, kad reikia nusipirkti dalykus, kurie užtikrintų tą kokybišką miegą. Kas tai? Greitas kreditas internetu man padėjo nusipirkti naują gerą lovą. Pirmiausiai atskirai rinkausi didelį dvivietį čiužinį. Ėmiau vidutinio dydžio, bet ir tai jis mums dviem su žmona per didelis, atrodo, kad galėtų dar pora žmonių tilpti atsigulti. Taip pat reikėjo ir lovos. Pats čiužinys kainavo 500 eurų. Aišku, kad vien iš atlyginimo negalėjau sau leisti to nusipirkti, nes atlyginimas buvo ir šiaip pragyvenimui skirtas. Todėl greitas kreditas man padėjo nusipirkti tai, kas leis pailsėti, iš karto, nieko nelaukiant. Taip pat pirkau ir naują patalynę. Kartais man naktį būna labai šalta, tačiau, jeigu daugiau užsikloju, jaučiu, kad visai nepailsiu. Matyt taip yra todėl, kad sena patalynė yra sintetinė. Ja imi daugiau klostytis ir darosi karšta, prakaituoji. Jei nusiimi patalus, tada šalta. Vienu žodžiu, sunku surasti tą optimalų variantą. Tai galų gale pirkau brangią naują patalynę, pagamintą iš visokių natūralių komponentų. Netgi joje yra grikių lukštų, berods pagalvėje. Netikiu, kad jie skleidžia kokią nors ten naudingą energiją, bet patikėčiau, kad jie padeda išlaikyti gerą kūno laikyseną miegant“, – pasakoja Petras.