Laisvalaikis, Verslas

Fotografijos kursai Vilniuje – gera dovana

fotografijos kursaiAr norėtumėte padovanoti žmogui tai, kuo jis džiaugtųsi visą gyvenimą? Tai labai paprasta – užrašykite jubiliatą į fotografijos kursus. Fotografijos kursai kainuoja apie 140-180 eurų, tad tai puiki dovana nuo viso kolektyvo ar grupės draugų.

Kodėl? Ar tai ne per daug ekstravagantiška?

  1. Pinigus išleidžiame, taures sudaužome, viskį išgeriame ir nieko nebelieka. Fotografijos kursai moko žmogų tai, kuo jis užsiims visą likusį savo gyvenimą – fotografuos.
  2. Fotografijos – žmogaus atsiminimai. Reikia išmokyti juos rūšiuoti ir saugoti – kaip tik to mokoma kursų metu.
  3. Ekstravagantiška dovana vyrui yra vyrų striptizas, o ne fotografijos kursai, trunkantys 1,5-2 mėnesius. Dovanokite drąsiai!

Jubiliatas neturi normalaus fotoaparato? Pakanka turėti kiek rimtesnę „muilinę“, kurioje būtų bent keli rankinio nustatymo rėžimai. Deja, tokių nėra išmaniuosiuose telefonuose, todėl su telefonu į kursus niekas nepriims.

Fotografijos kursai moko ne tik fotografuoti, bet ir apdoroti nuotraukas – jas retušuoti, mažinti neprarandant kokybės, paruošti spausdinimui arba internetui. Tai labai vertinga informacijos, kurios paprastai fotografijos dėstytojai neduoda. Savos fotoatelje atidaryti po kursų nepavyks, tačiau pradžia tam gali būti padaryta labai rimta. Juk svarbiausia – sudominti…

Kursų metu dėstytojas dirba su keliais žmonėmis. Tai reiškia, kad dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui skiria labai daug. Tie, kurie mėgdavo mokykloje sėdėti „galiorkoje“, dabar nepraslys… Bet tai reiškia, kad žmogus tikrai kažko išmoks. O fotografijos kursuose mokoma daug naudingų dalykų. Pradžioje duodami fotografijos pagrindai – paaiškinama, kaip veikia fotoaparatas, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis naują foto kamerą ir t.t. Tada paaiškinama, kokia gali būti fotografija, pristatomi pagrindiniai efektai (makro, panorama, freezelight ir t.t.) ir fotografavimo būdai. Duodamos konkrečios praktinės užduotys. Tada mokoma dirbti su nuotraukomis, jas paruošti spausdinimui, pridėti tam tikrų efektų. Tai galima sakyti įvadas į Photoshop‘o kursus, kurie tikrai praverčia visiems (juk reikia nuotraukoje esančius žmones išlaisvinti iš spuogų, raudonų akių ir net riebalų vergijos).

Rekomenduojame foto kursus, kaip įsimintiną dovaną. Kaina, kaip jau minėjome – labai nedidelė. 140 eurų didesniam kolektyvui ar draugų būriui surinkti nebus didelė problema.