Namai

Šarvuotos durys Vilniuje: kuo jos skiriasi?

durys VilniujeRūpindamiesi savo ir savo artimųjų saugumu, ypatingą dėmesį skiriame durų paieškai. Tvirtos durys tampa ne tik saugumo, bet ir komforto garantu. Šiuo metu didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia šarvuotos durys Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Minėtoji tendencija aiškinama itin patraukliu durų kokybės ir kainos santykiu. Be to, šios durys puikiai dera tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus interjere.

Privalumai

Vertinant šarvuotų durų privalumus, išskiriami keturi svarbiausi kriterijai: saugumas, stabilumas, sandarumas ir individualus dizainas. Vienas svarbiausių šių durų išskirtinumų yra itin aukšti saugumo rodikliai. Paprastai šarvuotos durys turi dvi skirtingų rakinimo sistemų spynas. Be to, šios durys atsparios aplinkos poveikiui, karščiui ir ugniai. Kokybiškai pagamintos durys vertinamos dėl išskirtinio stabilumo ir sandarumo. Keičiantis orams ar esant padidėjusiam drėgmės lygiui, šios durys nesikraipo, nekeičia formos ir nesideformuoja. Tuo pačiu užtikrinamas įrangos ilgaamžiškumas ir patikimumas. Durys apsaugo nuo aplinkos triukšmo ir užtikrina aukštus šilumos išlaikymo rodiklius. Be to, šarvuotos durys Vilniuje ir mažesniuose Lietuvos miestuose gali būti gaminamos pagal individualų kliento užsakymą, todėl durys atitiks net ir išrankiausio pirkėjo lūkesčius. Platus apdailos skydų ir raštų pasirinkimas leis įgyvendinti pasirinkto interjero viziją ir realizuoti jaukaus būsto idėjas.

Skirtumai

Nusprendę įsigyti šarvuotas duris, neišvengiamai susidursite su gana didele minėtųjų durų pasiūla ir pamatysite, kad skiriasi ne tik durų dizainas, bet ir kainos. Taupantys pirkėjai neabejodami renkasi pigesnes duris, tačiau prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, nepamirškite, kad pigesnių durų gamybai paprastai naudojami kelių milimetrų plieno lakštai, todėl tokios durys gali būti nesunkiai pralaužiamos. Kitaip sakant, pigesnis variantas negali užtikrinti maksimalaus saugumo. Šarvuotų durų kainą lemia ir jų profilio bei atskirų lakštų suvirinimo būdas. Lakštas prie profilio gali būti tvirtinamas keliuose (paprastai – trijuose) taškuose arba ištisinės siūlės principu. Pastarasis variantas yra brangesnis, tačiau užtikrina kur kas geresnes durų eksploatacijos savybes. Durų kainą lemia ir įrangos, su kuria atliekami metalo pjovimo ir litavimo darbai, klasė, duris gaminančios bendrovės vardas ir patirtis, durų gamybai naudojama plieno rūšis, vyrių konstrukcija (pigesnis sprendimas – durys su išoriniais vyriais), montuojamų spynų tipai ir jų apsauga nuo įsilaužimo, durų montavimo niuansai, vidinė durų apšildymo technologija, išorinė apdaila ir t. t.

Specialistai primena – jei norite pasirūpinti savo ir savo šeimos narių apsauga, jei ieškote ilgaamžių durų, užtikrinančių maksimalias komforto sąlygas, šiam tikslui neturėtumėte gailėti investicijų – tik aukščiausius kriterijus atitinkančios durys džiugins nepriekaištinga kokybe.