Verslas

Skyrybos: advokatų kontora ar skyrybų centras?

advokatų kontoraSkyrybos sukelia daug streso ir nerimo. Jei norite, kad šis gyvenimo etapas praeitų kiek įmanoma greičiau ir sklandžiau, į pagalbą pasitelkite specialistus, t. y. skyryboms būtinas advokatas. Be to, profesionalus teisininkas padės nusiraminti ir racionaliai pažvelgti į santuokos nutraukimo procesą. Tiesa, išsirinkti advokatą nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Daug klausimų kelia ir skambūs skyrybų biurų šūkiai. Pasimetę sprendžiame dilemą: kas geriau – advokatų kontora ar skyrybų centras?

Profesionali advokato konsultacija leis objektyviai įvertinti savo galimybes nagrinėjamoje byloje ir sutvarkyti visus skyrybų procesui reikalingus dokumentus. Bylinėjimosi metu advokatas patars dėl efektyviausios sprendimo taktikos ir atstovaus jūsų interesams teisme. Įstatymas numato du pagrindinius skyrybų būdus. Sklandesnis ir greitesnis santuokos nutraukimas vykdomas tarpusavio susitarimu. Jei sutuoktiniai nesutaria, santuoka nutraukiama ginčo tvarka. Tiek vienu, tiek kitu atveju reikalinga profesionalaus teisininko pagalba. Jei santuoka nutraukiama susitarus, tuomet jūsų lūkesčius atitiks bet kokia advokatų kontora, kuri parengs santuokos nutraukimui skirtą prašymą ir su šiuo procesu susijusius dokumentus. Jei skyrybos lydimos ginčų, negailėkite laiko ir investicijų profesionalaus advokato paieškai. Objektyviai įvertinkite advokatų kontorų ir skyrybos centrų teikiamas paslaugas, čia dirbančių teisininkų profesionalumą ir laimėtų bylų skaičių. Nepamirškite – jei norite laimėti bylą, turite bendradarbiauti su šios srities specialistais.

Tiek advokatų kontora, tiek skyrybų centrai ar biurai turi savų privalumų ir trūkumų, todėl ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio teisininko, negailėkite savo laiko. Skyrybų paslaugas teikiančios bendrovės siūlo itin greitą ir pigų skyrybų proceso įgyvendinimą. Nors šias paslaugas teikiantys teisininkai yra malonūs ir geranoriški, praktika rodo, kad daugelio darbuotojų patirtis ir išsilavinimas negali atitikti išrankiausiųjų klientų poreikių, t. y. didžiausios šių įmonių pergalės siejamos su gana paprastomis bylomis, todėl dokumentai bei pareiškimai kuriami remiantis šabloniniu pavyzdžiu, kas ateityje gali kelti rimtų sunkumų, pvz., po kurio laiko buvę sutuoktiniai sužino, kad yra atsakingi už neišmokėtas skolas. Tiesa, konkretaus specialisto profesionalumą lemia darbo patirtis ir žinių bagažas, todėl visų pirma pasidomėkite pasirinkto teisininko praeitimi ir nagrinėtomis bylomis.

Rinkitės advokatą įvertinę ir konkretaus teisininko asmenines savybes, kadangi skyrybų proceso metu turite jaustis kiek įmanoma saugesni. Konkretaus specialisto įkainiai paremti darbo vieta ir advokato profesionalumu. Nepamirškite, kad skyrybų procesas įkainojamas atskiromis paslaugų grupėmis: teisininko konsultacijomis, ieškinio rašymu, bylai reikalingų dokumentų surinkimu, atstovavimu teisme, bylinėjimosi išlaidomis ir t. t.