Stilius

Didžiausios apatinių vilkėjimo klaidos

apatinis trikotažas

Visos esame girdėjusios apie etiketo taisykles. Kaip bendrauti per įvairius oficialius renginius, priėmimus. Kaip elgtis su aukštesnio rango asmenimis. Kada, apie ką ir su kuo galima kalbėtis. Kaip deramai elgtis prie stalo, užkandžiaujant ar gurkšnojant gėrimus. Ką galime sau leisti vienoje ar kitoje vietoje, renginyje. Ir žinoma, kada ir ką dera ar nedera vilkėti. Viskas būtų puiku, bet gana dažnai moterys, merginos pamiršta, kad apatinis trikotažas taip pat turi savo vilkėjimo taisykles, kurias pažeisti galime leisti nebent paauglėms. „Kokios tos taisyklės?“ pasiteirausite. Taigi.

Šiltojo sezono metu tiek gatvėse, tiek įvairus pobūdžio renginiuose ar asmeninėse šventėse vis dar pasitaiko merginų, vilkinčių rūbus atvirais pečiais ar visa viršutine dalimi ir vilkinčios tai su permatomomis petnešėlėmis. Tai atrodo neestetiškai, nes permatomos petnešėlės vis tik yra labai gerai matomos. Jeigu vilkite atvirus rūbus, tuomet jūsų apatinis trikotažas turėtų būti be petnešėlių arba tiesiog turėtumėte jas nusegti. Prie itin atvirų rūbų galite rinktis silikoninę liemenėlę.

Rūbai iš po kurių matosi apatinis trikotažas, jo detalės (petnešėlės, susegimai, nėriniai) nėra gero skonio pavyzdys. Tai pateisinama muzikos festivalyje ar paplūdimyje.

Labai dažnai pasitaikanti klaida vasaros sezono metu – baltos kelnės ir baltos apatinės kelnaitės. To jokiu būdu negalima daryti. Po baltais lengvai peršviečiamais rūbais vilkimas tik kūno spalvos apatinis trikotažas.

Grubi klaida ir juoda liemenėlė po balta palaidinuke. Jeigu kažkada toks derinys netgi buvo madingas, tai šiuo metu taip nebėra.

Viena iš nemaloniausių, labiausiai atstumiančių klaidų – apatinis trikotažas, tiksliau kelnaitės, išlendančios virš šortukų, kelnių juosmens. Ypač jeigu juosmuo žemintas. Pasilenkus išlendantis kelnaičių pakraštys ar siaurikių juostelė itin neestetiškas vaizdas, todėl pasistenkite to išvengti. Tegul jūsų apatinis trikotažas būna pritaikytas tokiai aprangai (pvz. kelnaitės žemintu juosmeniu).

Visada atkreipkite dėmesį į dydžius. Per mažas apatinis trikotažas ne tik sukels nemalonius pojūčius, bet ir sugadins patį geriausią aprangos derinį. Per mažos kelnaitės suformuos „dvigubą“ užpakaliuką, o per maža liemenėlė suspaus ir vulgariai išsprogins krūtinę.

Taigi, apatinis trikotažas, svarbi mūsų aprangos dalis, todėl pasistenkime jį vilkėti taisyklingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *