Stilius

Seksualūs apatiniai: kaip išrinkti ir kada juos dovanoti moteriai?

apatinis trikotažas

Seksualūs apatiniai yra viena populiariausių dovanų, kurią vyrai įteikia savo širdies damoms. Kita vertus, tai viena dažniausiai grąžinamų prekių, nes riteriai blizgančiais šarvais dažnai „prašauna“ pro šalį. Taigi, kaip išrinkti apatinius moteriai, kad ji jais džiaugtųsi ir puoštųsi? Kada seksualius apatinius galima dovanoti, o kada išmintingiau susilaikyti?

Apatinius teks vilkėti moteriai

Kiekviena moteris turi vienokių ar kitokių priekaištų savo kūnui: tai krūtinė per maža, tai pilvas per didelis, tai ant šlaunų celiulitas visą vaizdą gadina. Ir nors vyrai kartais šių dalykų visiškai nesureikšmina ar net nepastebi, moteris patiria didelį diskomfortą, ieškodama kasdieninių apatinių, kurie padėtų šiek tiek pakoreguoti problemines vietas. Tad savaime suprantama, kad dailiosios lyties atstovė, išpakavus dovaną ir radus itin atvirus ir mažai ką pridengiančius apatinius, nelabai apsidžiaugs ir nesijaus gerai juos demonstruodama. Vyrų ir moterų suvokimas, kas yra seksualu, skiriasi. Jei vyrams seksualūs apatiniai – tai nėriniai, iš liemenėlės besiveržiančios krūtys ir užpakaliuką atidengiančios kelnaitės, tai moterys pirmenybę teikia klasikai – liemenėlei, kuri pakeltų ir gražiai suformuotų krūtinę. Kelnaitėms, kurios būtų patogios.  Žinoma, nėriniai, kaspinėliai ir įvairūs papuošimai patinka daugeliui moterų, nes jie apatiniam trikotažui suteikia daugiau seksualumo. Visgi, nusprendus antrajai pusei dovanoti seksualius apatinius, reiktų atkreipti dėmesį į tai, kas guli jos apatinių stalčiuje, kokį apatinį trikotažą ji mėgsta ir pan. Seksualūs apatiniai turi ne tik džiuginti akis ir jaudinti, jie turi suteikti moteriai pasitikėjimo savimi. To tikrai nebus, jei ji juose jausis nepatogiai.

Kitas svarbus momentas – nepirkite apatinių „iš akies“, labai tikėtina, kad neišrinksite tinkamo dydžio. Tad reiktų pirma išsiaiškinti savo mylimosios krūtinės ir klubų apimtį.  Tai padaryti nėra sudėtinga, tiesiog pažiūrėkite į etiketes ant apatinio trikotažo jos stalčiuje.

Galiausiai, kada moterims galima dovanoti apatinius, o kada geriau tokius planus nukelti ateičiai, juk seksualūs apatiniai išties labai intymi dovana?  Jei su mergina susitikinėjate palyginus neseniai, sprendimas dovanoti seksualius apatinius nėra pats išmintingiausias, nes galite ją tiesiog įžeisti arba papiktinti, kad nesugebėjote išrinkti jos dydžio. O štai, jei su žmona ar mergina gyvenate jau ne vienerius metus, vienas apie kitą viską žinote, seksualūs apatiniai – labai pikantiška dovana, kuri gali suteikti daugiau spalvų miegamajame.

Įvairūs, Stilius

Telefonų dėklai pigiau: kur atrasti?

telefonu deklaiAr galite įsivaizduoti savo gyvenimą be mobiliojo telefono? Turbūt sunkiai, kadangi šiais laikais jis yra ne tik komunikacijos, tačiau ir informacijos atradimo priemonė. Tiesa, kadangi šiais laikais telefonai yra tokie išmanūs ir gana nepigiai kainuoja – rekomenduojame naudotis papildomomis apsaugos priemonėmis. Telefonų dėklai – geriausias pasirinkimas. Kiekvienam modeliui yra sukurtą po išskirtinė modelį, tačiau norint atrasti originalų dėkliuką – teks nemažai sumokėti. Natūralus klausimas – kaip sutaupyti?

Internetas = galimybės

Kol vieni žmonės labai mielai naudojasi interneto suteikiamais privalumais, tuo tarpu kiti vis dar galvoja, kad pirkti iš elektroninių prekybos vietų yra nesaugu. Kaip geriausia yra paneigti šį mitą? Paprasčiausiai pabandyti pirkti internetu ir pamatyti, kad nereikia baimintis, jog prieš pirkdamas prekė neturėjote galimybės jos paliesti. Telefonų dėklai internetu yra pigesni ir tai gali pamatyti kiekvienas, kuris palygina tiek internetu, tiek įprastuose prekybos centruose parduodamas kainas. Kodėl? Ar tai reiškia, kad daikto kokybė yra prastesnė? Tikrai ne. Kadangi pačios elektroninės parduotuvės išlaikymas yra pigesnis, natūralu, kad ir produkcija parduodama kur kas mažesnėmis kainomis. Taigi, vienas iš būdų įsigyti kokybiškus dėkliukus pigiau – naudotis elektroninių prekybos vietų privalumais.

Palyginkite kuo daugiau variantų

Jeigu turite standartinį telefono modelį, kaip iPhone, Samsung Galaxy ir panašiai – atrasite labai platų skirtingų modelių pasirinkimą. Tai reiškia, kad visi modeliai Jums tinka ir ieškoti galima įvertinus ne tik kainos, tačiau ir kitus kriterijus.

  • Pirmiausia naudinga apsispręsti, iš kurios medžiagos pagamintas dėkliukas Jums geriausiai tinka. Galima pasirinkti tiek plastikinius, tiek medinius, tiek kitus, kurie išsiskiria savo išvaizda.
  • Žinoma, tuo pačiu daugelis renkasi ir pagal stilių. Priklausomai nuo to, kokio stiliaus padėkliukas atrodo gražiausiai – atitinkam atrasti nebus sunku.
  • Kai kurie telefonų dėklai taip pat apsaugo ir ekraną, taigi tai labai aktualu tiems, kurie nelabai linkę saugoti savo daiktus ir dažnai ekranas susibraižo.

Apsaugokite savo mobilųjį telefoną įsigydami kokybiškus dėkliukus, kurių kaina nedidelė, o funkcionalumas neaprėpiamas.

Įvairūs, Stilius

Įkvėpimas: maudymosi kostiumėliai

vientisas maudymukasNors žiniasklaida labai propaguoja nuogą kūną ir geriausiu vasaros pasirinkimu laiko bikini tipo maudymosi kostiumėlį, tačiau vientisas maudymukas gali tapti jūsų šios vasaros hitu. Tik su gražiu vientisu maudymosi kostiumėliu galėsite jaustis tokie stilingi. Tik vientisas maudymukas geba išlaikyti tokius vientisus ir gražius raštus. Apskritai, vientisi maudymosi kostiumeliai gali sukelti įkvėpimą ir pakelti atostogų nuotaiką iki dar geresnės. Siūlome pasižvalgyti po keleto vientisų maudymosi kostiumėlių kolekciją, kuri mums pasirodė labiausiai verta įkvėpimo.

Dryžuota jūreivė

Klasikinis su jūra susijusio audinio raštas – balti ir mėlyni dryžiai. Kartais šios spalvos ir toks ornamentas pastebimas ir tada, kai vaizduojamas vagis ar kalėjime sėdinčio žmogaus uniforma, tačiau apskritai vientisas maudymosi kostiumelis internetu, jūreivio drabužis, jūreivio vėliava, kaklaskarė ir kiti elementai atrodys kur kas geriau negu kalėjimo apranga. Iš kur atsiradusi toks ornamentas, vadinamas jūreivišku? Gali būti, kad jis atsirado dėl to, kad tie dryžiai simbolizavo jūrą. Tad ši klasika niekada nemirs. Toks jūreiviškas maudymosi kostiumelis visada bus madingas. Tik kadangi dryžiai eis horizontaliai, visada pirmiau įsitikinkite, ar tokie maudymukai internetu jūsų nestorins. Šį maudymuką geriau rinktis toms, kurios gali pasižymėti labai laibu liemeniu. Jeigu jaučiatės šiek tiek stora – geriau rinkitės vertikaliais dryžiais išmargintą maudymosi kostiumėlį.

Maudymuko mėlynė

Kuo arčiau aplinkos išvaizdos, kurioje bus maudymukai moterims, tuo gražiau – atrodo, tokiu šūkiu vadovaujasi kai kurie maudymosi kostiumėlių kūrėjai. Pasirodo, yra tikrai didelis maudymukų pasirinkimas, tarpstantis tarp baltų ir mėlynų spalvų. Dar vienas nuostabus maudymosi kostiumėlis – tamsiai mėlynas kaip tamsi jūra. Jis vientisas, turi storas petnešas ir šortukų tipo apačią. Su juo jausiesi gerai, jeigu esi gana drovi ir nemėgsti, kad tave nužiūrinėtų visas pliažas.

Korseto tipo

Jiegu sportinio tipo maudymukas yra tai, kas kuo labiau priglunda, gerai laikosi, leidžia šokinėti į vandenį, maudytis kaip tik norite, o išlipus greitai nudžiūsta, tai štai maudymukas, panašus į korsetą, turi priešingas savybes. Nors jis taip pat suspaudžia kūną, tačiau kartu tokie maudymosi kostiumeliai, 2017 aisiais labai madingi, turi daug dekoratyvinių detalių. Raišteliai, metalas ir kiti dalykai – jie padeda atrodyti tikrai gražiai, tačiau nelabai tinka intensyvioms maudynėms. Juolab, kad ir šios detalės sušlapusios vėliau turi ilgai džiūti. Taigi, galima sakyti, kad toks kokybiškas maudymukas labiau tiks būti paplūdimyje, maudytis saulės voniose, leisti grožėtis kitiems jūsų vasariniu įdegiu, bet ne lakstyti tarp bangų. Jeigu kada bus akcija maudymukams – nepraleiskite progos ir įsigykite vieną. Turėsite ir tam atvejui, kada tiesiog norėsite atrodyti gražiai.

Tapybiniai vaizdai

Gražu, kai maudymosi kostiumėlis suderina patogumą ir grožį. Vientisam maudymosi kostimėliui yra gana paprastą tai suderinti. Reikia tiesiog pasiūti labai glotnų, gerai prilimpantį, tvirtos medžiagos kostiumėlį, ir jam suteikti šaunias spalvas, gražius piešinius. Kostiumėlis gali būti net labai tapybiškas – tada jis ir pritrauks menininko dėmesį, tačiau kartu jis netrukdys maudytis.

Sportinis

Taigi, kaip jau minėjome anksčiau, sportiniai maudymosi kostiumėliai labai gerai priglunda. Jų nenudraskysi net nušokus nuo tramplino, net trenkusis pačiai aukščiausiai bangai. Labai nemalonu, kai vos besilaikantys ant kūno maudymosi kostiumeliai nescioms ar nenėščioms moterims nukrenta, kai tik į jas trenkiasi banga. Tačiau su sportiniu kostiumėliu taip nenutiks niekada. Galėsite maudytis be baimės, kad pamesite kelnaites ar liemenėlę ir tada prisidengusi figos lapeliu bėgsite iki savo rankšluosčio.

 

Stilius

Didžiausios apatinių vilkėjimo klaidos

apatinis trikotažas

Visos esame girdėjusios apie etiketo taisykles. Kaip bendrauti per įvairius oficialius renginius, priėmimus. Kaip elgtis su aukštesnio rango asmenimis. Kada, apie ką ir su kuo galima kalbėtis. Kaip deramai elgtis prie stalo, užkandžiaujant ar gurkšnojant gėrimus. Ką galime sau leisti vienoje ar kitoje vietoje, renginyje. Ir žinoma, kada ir ką dera ar nedera vilkėti. Viskas būtų puiku, bet gana dažnai moterys, merginos pamiršta, kad apatinis trikotažas taip pat turi savo vilkėjimo taisykles, kurias pažeisti galime leisti nebent paauglėms. „Kokios tos taisyklės?“ pasiteirausite. Taigi.

Šiltojo sezono metu tiek gatvėse, tiek įvairus pobūdžio renginiuose ar asmeninėse šventėse vis dar pasitaiko merginų, vilkinčių rūbus atvirais pečiais ar visa viršutine dalimi ir vilkinčios tai su permatomomis petnešėlėmis. Tai atrodo neestetiškai, nes permatomos petnešėlės vis tik yra labai gerai matomos. Jeigu vilkite atvirus rūbus, tuomet jūsų apatinis trikotažas turėtų būti be petnešėlių arba tiesiog turėtumėte jas nusegti. Prie itin atvirų rūbų galite rinktis silikoninę liemenėlę.

Rūbai iš po kurių matosi apatinis trikotažas, jo detalės (petnešėlės, susegimai, nėriniai) nėra gero skonio pavyzdys. Tai pateisinama muzikos festivalyje ar paplūdimyje.

Labai dažnai pasitaikanti klaida vasaros sezono metu – baltos kelnės ir baltos apatinės kelnaitės. To jokiu būdu negalima daryti. Po baltais lengvai peršviečiamais rūbais vilkimas tik kūno spalvos apatinis trikotažas.

Grubi klaida ir juoda liemenėlė po balta palaidinuke. Jeigu kažkada toks derinys netgi buvo madingas, tai šiuo metu taip nebėra.

Viena iš nemaloniausių, labiausiai atstumiančių klaidų – apatinis trikotažas, tiksliau kelnaitės, išlendančios virš šortukų, kelnių juosmens. Ypač jeigu juosmuo žemintas. Pasilenkus išlendantis kelnaičių pakraštys ar siaurikių juostelė itin neestetiškas vaizdas, todėl pasistenkite to išvengti. Tegul jūsų apatinis trikotažas būna pritaikytas tokiai aprangai (pvz. kelnaitės žemintu juosmeniu).

Visada atkreipkite dėmesį į dydžius. Per mažas apatinis trikotažas ne tik sukels nemalonius pojūčius, bet ir sugadins patį geriausią aprangos derinį. Per mažos kelnaitės suformuos „dvigubą“ užpakaliuką, o per maža liemenėlė suspaus ir vulgariai išsprogins krūtinę.

Taigi, apatinis trikotažas, svarbi mūsų aprangos dalis, todėl pasistenkime jį vilkėti taisyklingai.

Stilius

Bateliai moterims 2016 – keturiomis kryptimis atiduota duoklė komfortui

bateliaiBateliai pavasariui 2016 m. žaižaruoja spalvingumu. Visgi, prioritetais išlieka komfortas ir kokybė. Net ir bateliai vestuvėms tampa komforto įkaitais. Mada tapo struktūriška, giežtoka ir kartu kurianti laisvės pojūtį. Šie metai atnešė ir daugiau ryškių krypčių: išryškintas moteriškumas, sportinė avalynė, plokščiapadžiai ar įsispiriami bateliai.

Plokščiapadžiai bateliai

Šiemet ant bangos mokasinai ar bateliai laiveliai, bateliai balerinos. Medžiaginiu paviršiumi ir pastorintu padu plokščiapadžiai tiks bet kokioms progoms ir prie įvairiausių drabužių derinių. Nesvarbu ar puošiatės suknele oficialiam priėmimui, ar šokate į džinsus pakeliu į futbolo varžybas plokščiapadžiai po ranka.

Sportiniai ir laisvalaikio bateliai

Greičiausiai jau spėjo akis užkliūti už sportinio tipo batelių. Pastarieji, ypatingai baltos spalvos, jau spėjo užkariauti Lietuvos mietsų ir miestelių gatves. Bateliai bėgimui  derinami net prie suknelių ir klasikinių kostiumėlių.

Bateliai moterims, šiemet, kaip niekad supanašėjo su stipriosios lyties avalyne. Mėgstančioms į savo aprangą įpinti vyriško stilaius elementų pasisekė, nes dabar kaip niekad madinga oksfordo stiliaus avalynė. Ypatingai – baltos spalvos.

Na, ir žinoma platformos. Jos neužleidžia mados elito podiumo vietos jau metai iš metų. Šiemet visų stileivų ir madisčiu geidžiamiausiu pirkiniu tapo platformos.

Panašu, kad moterys mėgsta kablukus. Iškilmingoms progoms ir toliau rekomenduojama avėti (neužmesti likusių nuo praeito sezono) suvarstomų dirželiais batelių.

Kalbant apie batelių spalvas ir medžiagas, šiemet, karaliauja tobulybės ir perfekcionizmo simboliu tapusi balta bei viso jos tonai – nuo dramblio kaulo iki pilkos. Tuo tarpu avalynės gaminiai ir toliau gaminami iš odos arba verstos odos, zomšo ir kitų tradicinių medžiagų. Kiekvienas gamintojas savo internetiniame puslapyje skelbia apie gamybos procesą. Ši informacija padeda renkantis gamintoją.

Bateliai mergaitems

Bateliai mergaitei yra toks pats svarbus aprangos elementas kaip ir jos mamai. Tačiau, šiemet mergaitėms rekomenduojama išsirinkti patogius sandalo tipo batus. Bateliai vaikams vasarai turi būti lengvi ir patogūs.

Bateliai internetu

Surasti avalynę internete yra daugiau nei, kad paprasta. Bateliai internete visuomet pigiau ir paprasčiau įsigyjama nei kur kitur. Du paspaudimai ar kelios minutės prie kavos puodelio su telefonu rankoje ir netrukus nauja kokybiška avalynė puikuojasi ant Jūsų kojų. Dar niekada apsipirkimas nebuvo toks malonus.

 

 

 

 

 

Stilius

Orient laikrodžiai – išmintis dailiame korpuse

Orient laikrodžiaiPrestižas ir optimali kaina atrodo sunkiai suderinami žodžiai. Tačiau juk nebūtina uždirbant kelis šimus eurų taupyti dešimt tūkstančių eurų kainuojančiam laikrodžiui. Kur ieškoti to, kas gražu, patikima ir kelia geras emocijas? Puikus teigiamų ypatybių įvaizdinimas yra pasiekiamas internete. Tai Chronos.lt Orient laikrodžiai ir nepaprasta jų aura.

Nuo detalės iki visumos

Laikrodis – tai ant riešo užsegamas aksesuaras, rodantis laiką, o kartais ir daugiau duomenų, pavyzdžiui, datą. Jis tiksliai atlieka savo funkciją, nors visas mechanizmas veikia nedideliame korpuse. Pagaminti gerą laikrodį – tai tikras meistrystės įrodymas. Tai, kaip detalės sujungiamos į visumą, lemia ne tik dailų dizainą, bet ir užtikrintą funkcionalumą.

Žinomi prekiniai ženklai paprastai siejami su kokybe. Funkcionalumas, paminėtas eilute aukščiau, apima ne tik tikslų laiko rodymą, bet ir tokius dalykus kaip patogumas. Laikrodis dažniausiai perkamas norint jį segėti kasdien. Žinoma, galima turėti vieną darbui, kitą prabangiems pobūviams, trečią sportui ir t. t., tačiau kiekvienu atveju svarbu, kad laikrodis būtų patogus. Jei ranka smulki, o ant jos – pats masyviausias aksesuaras, nebus labai komfortiška. Orient laikrodžiai ir kiti žinomi vardai – ne tik patogumas, bet ir rūpestis sveikata. Puikus pavyzdys – apyrankės be nikelio, nealergizuojančios rankos. Kitaip ir negali būti – juk teigiamą reputaciją užsitarnavę gamintojai nerizikuotų jos prarasti.

Visapusiškas patogumas

Kodėl pradžioje buvo paminėti Chronos.lt Orient laikrodžiai ir ką reiškia „visapusiškas patogumas“? Orient gaminiai sukurti ne tik kaip puošmena. Jie skirti norintiems (ir norinčioms) turėti ne tik dailų, bet ir patogų, ilgaamžį daiktą. Svarbus ir pats įsigijimo procesas, o pirkti internetu dažniausiai apsimoka tiek piniginiu požiūriu, tiek kalbant apie laiko sąnaudas, tiek ieškant plataus asortimento. Chronos.lt pasitinka ne tik subtiliu ir aiškiu svetainės dizainu, bet ir prekėmis, kurios suponuoja apie išskirtinį meistriškumą.

Kai geras produktas suderinamas su geru pateikimu, gaunama dešimties balų verta visuma. O turint laikrodį ir panorus atsinaujinti nekyla abejonių, kur jį įsigyti.

Precizika ir prieinamumas

Norint pasipuošti nebūtina išleisti kelių tūkstančių. Ir Chronos.lt orient laikrodžiai šį teiginį patvirtina. Kruopštaus japonų darbo rezultatas yra nepriekaištingas ir žavintis išmone. Išmintis taip pat atsiskleidžia, kai pirkėjas renkasi – prestižas ir preciziškumas nepareikalauja paskutinių banko sąskaitos likučių.

Pabaigoje verta pasakyti, jog ne tik laikrodžio detalės, bet ir pačios kompanijos darbuotojai lemia gerą rezultatą. Juk į rinkos aukštumas įžengta dėl atsakingo vadovavimo ir skrupulingo darbo. Tai, beje, tinka ir kalbant apie pardavėjus, ne tik apie gamintojus.

Stilius

Vestuvines sukneles ir perka, ir nuomojasi

vestuvinės suknelėsGimtadienis, kuris būna kartą metuose, atrodo svarbi šventė. Kaip tuomet reikėtų vertinti vestuvių reikšmę? Tai, kas įprastai įvyksta kartą gyvenime, tikrai nelieka kur nors antrame plane. Todėl ir vestuvinės suknelės sulaukia didžiulio būsimųjų nuotakų dėmesio. Bene kebliausias klausimas – pirkti ar nuomotis.

Ieškant to vienintelio puošnaus apdaro pirmiausia norima pasižvalgyti po vitrinas. Variantų yra ne vienas. Galima keliauti po fizines parduotuves ir taip išmaišyti visą miestą. Prastas oras? Gatvėse telkšo balos? O gal tiesiog neturite laiko? Kad ir kokia situacija būtų, pasiteisina modernus sprendimas – internetinė paieška. Taip atrandama ir vestuviukarstine.lt – puošni bei informatyvi svetainė, kurioje galima pasigrožėti įspūdingomis sukniomis. Šių apdarų čia beveik 300. Geriausia tai, jog įmanomi du variantai – siūloma vestuvinių suknelių nuoma arba įsigijimas, todėl savąjį pasirinkimą atras kiekviena jaunoji. Kai gausus asortimentas suderinamas su optimaliausiu įsigijimo būdu, pasiruošimas šventei vyksta optimistiškai ir produktyviai.

Kuris variantas patrauklesnis? Daug kas priklauso nuo požiūrio taško. Nuomotis naudingiau finansiškai. Sutaupyti pinigai gali būti paskiriami kitiems šventės reikalams. Tačiau ne visas vestuvines sukneles nuomotis yra gerokai pigiau. Tai reiškia, jog pirkimas bei išsinuomojimas savo kaina gali skirtis labai nedaug. Tokiu atveju gilinamasi į kitus aspektus. Vienas jų neabejotinai susijęs su pačia vestuvių reikšme. Turint omenyje tai, kad ši šventė yra naujo gyvenimo ir naujos sąjungos pradžia, norisi visko, kas geriausia. Tad suprantamas noras suknią nusipirkti. Jeigu šiam apdarui teikiama simbolinė prasmė, įsigijimas atrodo itin patraukliai. Visgi gali atsirasti skeptiškų nuomonių – juk suknelė panaudojama viena kartą. Vėliau ji visiškai „neeksploatuojama“ ir tampa tiesiog spintos dalimi. Todėl vestuvinių suknelių nuoma šiuo požiūriu surenka daugiau pritarimo šūksnių. Bet vėlgi – žvelgiant į ilgalaikę perspektyvą, puošnus drabužis gali būti perduodamas ateinančiai kartai.

Jaunoji gali norėti, kad apdaras būtų tik jos. Tokiu atveju taip pat pasirenkama ne nuomotis, o įsigyti. Kad ir koks sprendimas priimamas, gera žvelgti į dailias vestuvines sukneles ir žinoti, kad jos prieinamos turint skirtingas finansines galimybes. O tai, kad dizainas tiesiog pasakiškas, liudija minėtoji vestuviukarstine.lt, kur užsukę atrasite fantastiškų suknelių.

Stilius

Ar vyriškos kojinės gali būti gera dovana?

vyriškos kojinėsArtėjant vyro/draugo/tėčio gimtadieniui dažnai imame sukti galvas, galvodami, ką jam padovanoti. Neretai praleidžiame ilgas valandas naršydami internete ar vaikščiodami prekybos centruose, vis ieškodami tos vienintelės „originalios dovanos“. Tačiau galiausiai nuleidžiame rankas ir nusprendžiame nupirkti… kojines. „Tai nuvalkiota, bet nieko geriau nesugalvojau“, – svarstome. Tačiau ar tikrai vyriškos kojinės yra bloga dovana? Anaiptol. Pateikiame kelis faktus, paneigiančius šį populiarų mitą.

Spalvotos kojinės – ir darbui ir laisvalaikiui tinkantis aksesuaras. Nors spalvotos, raštuotos ar dar kitaip išmargintos kojinės dažnai laikomos „vaikiškomis“, tačiau aukščiausios mados žurnalų puslapiuose jau kurį laiką vyrauja būtent tokie vyriški aksesuarai. Spalvotos ir raštuotos kojinės neabejotinai pagyvins jūsų draugų ir artimųjų klasikinę darbo aprangą ir taps smagiu akcentu jų laisvalaikio aprangoje. Taigi dovanodami spalvotas kojines, kurių platų pasirinkimą galite rasti ir Happy socks prekės ženklo linijoje, galite būti tikri, kad pradžiuginsite bet kurį vyrą.

Kojinės sportui – geriausia dovana sportuojantiems artimiesiems. Nenuostabu, kad aktyviai nesidomint sporto kultūra, specialios vyriškos kojinės sportui gali atrodyti kaip beprasmė investicija. Tačiau bet kuris sporto fanatikas jums patvirtins, kad tai – bene puikiausia dovana. Kodėl? Tokios kojinės yra kruopščiai siuvamos pagal pėdos anatomiją, proporcijas bei konkrečiai sporto šakai keliamus reikalavimus. Dėl šios priežasties  kojinės užtikrina 100% komfortą ir gerą savijautą intensyviai judant ir vaikštant. Kiekvienam sportu ar aktyviu laisvalaikiu užsiimančiam vyrui tai bus puiki, komfortą užtikrinanti dovana!

Medžioklės ir žvejybos aistruolius tikrai nudžiugins specialios, drėgmei pralaidžios kojinės. Jei Jūsų mylimas vyras, tėtis ar draugas negali praleisti nei vieno savaitgalio neišvykęs į gamtą medžioklei ar žvejybai, tokia dovana yra originalus ir labai praktiškas sprendimas! Kojinės yra pagamintos iš aukštos kokybės vilnos ir polipropileno pluošto, yra elastingos, komfortabilios, be to, dėl savo specialios sudėties pasižymi puikia oro cirkuliacija, neleidžiančia kojoms prakaituoti.

Taigi vyriškos kojinės – tai viena geriausių dovanų Jūsų mylimiems vyrams. Patogios kojinės sportui; drėgmei laidžios medžioklei ar žvejybai skirtos kojinės;  galų gale, ryškios, spalvotos ar raštuotos Happy socks kojinės – pasirinkimo spektras platus. Taodėl nenustebkite, jog kitą kartą svarstant ką padovanoti artimam bičiuliui ar giminaičiui, pirma mintis atėjusi į galvą bus visai ne „noriu padovanoti jam kažką originalaus“, o veikiau „noriu jam padovanoti kokybiškas, praktiškas ir akį traukiančias kojines“!

 

Laisvalaikis, Namai, Stilius

Vestuvės: ar verta samdyti planuotoją?

vestuvesSuorganizuoti vestuves yra tikras iššūkis. Reikia apgalvoti labai daug smulkmenų, o darant tai pirmą kartą retai kada pavyksta numatyti į ateitį, ko gali reikėti. Vestuvės – atsakingumo organizavime reikalaujanti šventė. Būtent todėl kai kurie asmenys mano, kad kur kas geriau yra pasisamdyti planuotoją, kurios darbas surengti nuostabią šventę. Kol vieni su tuo sutinka, kiti tikina, kad neverta investuoti pinigų į paslaugas, kurias kiekvienas mūsų gali įgyvendinti pats.

Ar tikrai vestuvių organizatorius nėra reikalingas ir tokias paslaugas jis suteikia?

  • Vestuvių organizatorius turi daug praktikos, taigi jis dažnai pagalvoja apie tokias smulkmenas, kurios jauniesiems net nešautų į galvą. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad viskas bus tobula. Taip, kaip nori jaunieji.
  • Tuo pačiu profesionalas puikiai žino, kur galima pigiau gauti kokybiškas prekes arba paslaugas. Tokiu atveju pasisamdžius vestuvių planuotoją net galima sutaupyti. Vestuvės tuomet kainuos pigiau.
  • Asmuo garantuoja, kad visiškai prisiima atsakomybę dėl visų smulkmenų, detalių, kurios susideda į nuostabias vestuves.
  • Žinoma, vestuvių planuotojas jūsų nepaliks vestuvių dieną, kadangi jos metu viskas dar sudėtingiau ir rimčiau. Dažniausiai profesionalas užtikrina, kad visi paslaugas teikiantys asmenys atvyktų. Tuo pačiu garantuoja, kad pasirūpins visomis smulkmenomis, kurios reikalingos siekiant paminėti gražiai šventę.
  • Vestuvių planuotojas turi daug praktikos, taigi jis geba per trumpesnį laiko tarpą suorganizuoti nuostabias vestuves. Reiškia, kad jeigu iki datos liko nedaug laiko, o jaunieji vis dar nesugalvojo daug vestuvių detalių – planuotojas gali jus išgelbėti.
  • Specialistas visada atsižvelgia į jaunųjų norus ir užtikrina, kad viskas bus įgyvendinta būtent taip, kaip jie nori. Tuo pačiu jis suteikia labai naudingus patarimus, kurie padės apsispręsti dėl pačios vestuvių šventės.
  • Planuotojo tikslas, kad vestuvės būtų tokios apie kokias svajoja jaunavedžiai. Tai reiškia, kad visi nesklandumai bus pašalinti, o pati šventė suorganizuota pagal konkrečius pageidavimus.

Vestuvės – nuostabi, tačiau labai daug laiko bei pastangų reikalaujanti šventė. Surengti viską tobulai gali būti kiek sunku, tad patogu, kai egzistuoja asmenys, kurie viską gali padaryti už jus. Juk vestuves minėsite tik kartą gyvenime. Tegul jos būna tobulos.

Stilius

Krepšinio apranga internetu: kaip išsirinkti?

krepšinio aprangaŽaisdami krepšinį, turime jaustis laisvai ir patogiai. Čia svarbų vaidmenį atlieka ne tik mūsų fizinis pasirengimas, bet ir drabužiai. Kokybiška krepšinio apranga padeda siekti maksimalių rezultatų, apsaugo nuo prakaito ir palaiko optimalią kūno temperatūrą. Tiesa, gana plati sportinių drabužių pasiūla priverčia suabejoti ne vieną: kaip išsirinkti visus lūkesčius atitinkančius rūbus?

Nors XXI amžiuje apsipirkimas internetinėje erdvėje tapo įprastu reiškiniu, vis dėlto, atlikti tyrimai rodo, kad daugelis pirkėjų turi abejonių, ieškodami drabužių. Ekspertai ragina atsisakyti neigiamų minčių ir įvertinti skaitmeninės erdvės privalumus. Visų pirma, pirkėjams siūloma kur kas didesnė drabužių pasiūla. Apsipirkdami įprastose prekybos vietose, apsiribojame vieno pardavėjo pasiūlymais, tuo tarpu, naudodamiesi internetu, galime įvertinti kelių pardavėjų produkciją ir lyginti prekes tarpusavyje.

Daugelis pirkėjų abejoja dėl drabužių kokybės, tačiau neverta nerimauti – krepšinio apranga, parduodama internetu, yra tokios pačios kokybės, kaip ir rūbai, parduodami įprastose prekybos vietose. Žinoma, jei bijote rizikuoti, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Svarbiausias privalumas – net ir populiariausi prekiniai ženklai, siūlydami rūbus internetu, apsiriboja žemesnėmis kainomis. Tai lemia darbinio personalo kiekis – drabužiai, parduodami įprastose parduotuvėse, paprastai turi didesnį įkainį, kadangi pardavėjas turi mokėti patalpų nuomos mokestį, samdyti darbuotojus, pirkti sandėliavimo įrangą ir t. t. Be to, tvarkingos internetinės parduotuvės siūlo itin patogią drabužių paieškos sistemą, todėl greitai rasite visus jūsų lūkesčius atitinkančią aprangą, pagal jos spalvą, dizainą ar dydį.

Jei krepšinio apranga jūsų pirkinių sąraše atsidūrė pirmą kartą, nesijaudinkite – išsamūs internetinės parduotuvės aprašymai ir patarimai padės priimti racionaliausią sprendimą. Žinoma, apsipirkdami įprastose prekybos vietose, galite pasitarti su konsultantu, tačiau internetinė erdvė taip pat turi teigiamą savo pusę – paprastai prie kiekvieno drabužio pateikiamas išsamus aprašymas ir nurodoma rūbų sudėtis. Jei vis tiek abejojate, daugelis pardavėjų nurodo informacinį telefono numerį, kuriuo paskambinę galėsite pasikalbėti su pardavėju ir priimti geriausią sprendimą.

Daug klausimų kelia ir drabužių grąžinimo sąlygos. Daugelis pirkėjų bijo, kad įsigiję nekokybišką arba lūkesčių neatitinkančią prekę, negalės jos grąžinti. Pardavėjai skuba nuraminti – krepšinio rūbai, kaip ir kiti drabužiai, gali būti grąžinami ar keičiami. Svarbiausia, kad apranga nebūtų praradusi savo prekinės išvaizdos, daugeliu atveju prašoma išsaugoti ir originalią pakuotę. Tiesa, paprastai aprangos siuntimo mokesčiai paliekami pirkėjui.